Sky - modeli H0

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Pazi na smeđu plastiku. Meni je pukla samo od "gledanja".
Iznimno krta i ne oprašta greške!!!!
:palac_gore:
Zasad je na ovim mojim Roco modelima uglavnom sve na mjestu (jedino ponekad zna biti zahtjevno postavljanje rukohvata i ovih čeonih kola za odbravljivanje bočnih stranica,
tu zna doći do oštećenja ili pucanja).. Ovu krtu plastiku koja puca na "gledanje":palac_gore:, uglavnom sam dosad susretao kod Heris i Klein Modellbahn modela, za poluditi kako pucaju...:mamurluk:
Ali, niti Roco nije pošteđen toga...:dada:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Neverovatno ali istinito da je Roco razne vrste vagona tipa Habbillns uradio vrlo korektno ali su bili brzopleti i zabrljali tamo gde nisu smeli, na modelu 67560.
Ostao sam dužan poslikati i taj vagon, nakon urađenih nekih sitnih popravaka i detalja, došao je na red i taj model za slikanje... Iako se radi o Roco Fantasy modelu, čest je gost na našim prugama i prilično je atraktivan, tako da se našao u kolekciji.....

Roco 67560, RCA Habbiins 31 81 274 3 179-5 (REV TP 28.02.11):
P1010104.jpg

P1010110.jpg

Jedna slika od prošle godine, slikano u Zagrebu na Zapadnom kolodvoru:
5-2016 (2).JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh