Milicija

Thommo

 
Osoblje foruma
Sa http://www.policija.hr/main.aspx?id=195119

Čini se da su ovi Milicija modeli prerade od DeAgostini serije

vozilo01.jpg

Makete milicijskih automobila, vlasništvo Maria Turčina

vozilo02.jpg

Makete policijskih automobila - lijevo: izlošci Muzeja policije; desno - makete u vlasništvu Maria Turčina
 

dejan

Član foruma
Supporter (2016)
Sa http://www.policija.hr/main.aspx?id=195119

Čini se da su ovi Milicija modeli prerade od DeAgostini serije

vozilo01.jpg

Makete milicijskih automobila, vlasništvo Maria Turčina

vozilo02.jpg

Makete policijskih automobila - lijevo: izlošci Muzeja policije; desno - makete u vlasništvu Maria Turčina
Ove u plavoj kartonskoj ambalaži radila je Cararama u 1/43, a verujem i Škodu Octaviu ispred njih. Cararama je po narudžbi firme iz Srbije koja se zove Magaza radila seriju policijskih automobila Peugeot 206 sa sadasnjim oznakama policije srbije kao i Land Rover sa oznakama žandarmerije u 1/43 i 1/24.
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
A proizvodjac
- Golfa 4 HR policija
- i Policiskog kombija (mislim da je ford)
Sa slikke te iste gore je;
Cararama & Hongwell Diecast Cars..
 

Damir

 
Osoblje foruma
@nik za onog gore navedenog Volva neće ti ići model karavan od Brekine.
Milicajski Volvo je bio limuzina sa jednom crvenom i drugom plavom rotirkom.
Znam da ga je vozio najozloglašeniji pandur Radanović taj nikome nije ništa opraštao.
 

nik

Veteran foruma
@nik za onog gore navedenog Volva neće ti ići model karavan od Brekine.
Milicajski Volvo je bio limuzina sa jednom crvenom i drugom plavom rotirkom.
Znam da ga je vozio najozloglašeniji pandur Radanović taj nikome nije ništa opraštao.
Ako bolje pogledaš sliku koju sam stavio vidjeti ćeš otraga otvorena peta vrata (u tamnoj boji; je li to plava ili crna?)...
 

Damir

 
Osoblje foruma
Ako bolje pogledaš sliku koju sam stavio vidjeti ćeš otraga otvorena peta vrata (u tamnoj boji; je li to plava ili crna?)...

Da zaista 5. vrata!? Ne sjećam se toga karavana,ali limuzine itekako.
Prednja hauba,stražnja i vrata su bila full tamno plave boje skoro pa crne,a ostatak auta nije bio bijel nego više bedž boje (prljavo bijela).
 

nik

Veteran foruma
Da zaista 5. vrata!? Ne sjećam se toga karavana,ali limuzine itekako.
Prednja hauba,stražnja i vrata su bila full tamno plave boje skoro pa crne,a ostatak auta nije bio bijel nego više bedž boje (prljavo bijela).
Imaš sliku limuzine?
Ovaj karavan je bio za očevide prometnih nesreća. Zato je i pripadajuća oprema slikana ispred njega.
U Zagrebu je za tu svrhu postojala tada Žaba karavan ali to nije bila jedina (doduše obje/sve su bile karavani).
 

Damir

 
Osoblje foruma
Imaš sliku limuzine?
Nažalost nemam! Ako naletim na kakovom riječkom lokalpatriotskom forumu poslat ću ti.
Još jedan dodatak... Sad kad još malo bolje gledam ovaj karavan skužio sam da limuzina nije imala rotirke usađene u krov auta već su bile na jednoj šipki kao od portapaka.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Eto! ;)
Ako ekipa sa oldscholl foruma nema fotku,teško ćemo ju naći.
Nada umire posljednja,nikad se nezna gdje će osvanuti.:papa:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh