Vojna vozila

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Malo je tema zastranila u cestovnjake.. al moze proc pod teret na vojnom vlakovima? :)
Pitanje?? Zasto ga zoves Puch??
Mercedes Benz je kupio austriski PUCH i imah ih proizvedenih sila i jednih i drugih..i isti su..
Moje neko osobno pravilo (ne znaci da sam u pravu) je; ako ima znak Puch onda je Puch..
Ako ima Mercedesov znak valjda je orginalni/čistokrvni mercedes onda ??
Znam u da dosta ljudi je skidalo maske znakove i kombiniralo.. sve OK..
Al ne mislim da bi HV se bavio time??
Zato pitam.. iako je evidentan MB znak neznam zašto bi bio Puch?
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Photo by Ante Peharda - izvor facebook grupa LJUBITELJI ZELJEZNICE.
Kakva je ovo cisterna i da li uopce imamo model od nje?
cisterna.jpg
Evo slika tih Man kamiona. Ima grb pored ulaznim vrata. Fotka su od Ante Peharde sa Facebook grupe LJUBITELJI ZELJEZNICE.
Man.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
Dugo nisam ništa objavljivao, evo pojedinačnih slika Roco militarije koju sam nabavio prije pola godine.

Nosaču mosta je taj falio pa sam napravio novi. Samo ga treba još ofarbati.

img7206.jpg



Panther koji treba dotjerati

img7207.jpg



Lance amfibija

img7209.jpg



Džip s prikolicom

img7212.jpg



Kamion

img7213.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
Ovom treba napraviti kran

img7214.jpg



Vozila za prijevoz generala i zapovjednika, na nosu imaju Audi logo

img7215.jpg



Cromwell Mk IV.

img7216.jpg



GB Saladin

img7218.jpg



SCUD-A

img7220.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
A imas i Scucho isti..



159.png



Schuco 452625500
WOLF Sanka ISAF

Recommended retail price 16,95 €

View attachment 92298

Evo, imam dva

img7228.jpg



I Busch i Wiking sa korektnim felgama predstavljaju face-lifting varijantu a vojni ima staru masku pa tu najbolje paše Schuco.
452625600---schuco---mercedes-benz-wolf-feldjaeger---bundeswehr-isaf-_38050_1.jpg

A što se sanitetskog tiče Herpin mi izgleda promašen (prednje staklo, prednji blatobrani) pa tu isto predlažem Schuco.

img7235.jpg



Rietze Opel vojne policije

img7236.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
MAN 10t GL truck "Bundeswehr"

img7237.jpg



Lijevo Roco (prošlomjesečna kupovina od kolege @Lost Train ), desno Schuco

img7238.jpg



Kad sam uzeo u ruke Roco MAN sam naravno pokušao pogledati rezervni kotač, no vrag se nije dao. Kad mi je napokon uspjelo mi je postalo jasno zašto:

img7239.jpg
img7240.jpg



Po tom pitanju mi se za razliku od Schuco običnih kamiona čini militarija daleko uvjerljivija :cool_2: u usporedbi s Rocom.
 

nik

Veteran foruma
MAN 10t GL truck "Bundeswehr"

img7237.jpg



Lijevo Roco (prošlomjesečna kupovina od kolege @Lost Train ), desno Schuco

img7238.jpg



Kad sam uzeo u ruke Roco MAN sam naravno pokušao pogledati rezervni kotač, no vrag se nije dao. Kad mi je napokon uspjelo mi je postalo jasno zašto:

img7239.jpg
img7240.jpg



Po tom pitanju mi se za razliku od Schuco običnih kamiona čini militarija daleko uvjerljivija :cool_2: u usporedbi s Rocom.
To su stari Roco kotači; cijeli od jednog komada. Od prije nekih 30...35 godina Roco na ovakve svoje modele ugrađuje dvodjelne kotače sa gumama od mekog materijala. Ako te zanima mogu ti ponuditi set tih novih Roco kotača za ovaj tvoj 8x8 MAN kamion (a također imam i nešto viška dodatnih dijelova za taj tip kamiona koji na tvom modelu očigledno fale)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh