Reorganizacija foruma

Didy

 
Osoblje foruma
Pozdrav,
Odlucili smo da malo reorganizujemo teme na forumu, da ih probamo malo bolje grupirati kako bi smo olaksali svim posjetiocima pregledavanje foruma ali i otvorili nove posebne dijelove foruma za odredjene oblasti (npr. cestovna vozila).

Danas je planirano da pocne sa prebacivanjem postojecih tema u tu novu strukturu. Zbog toga se moze desiti da privremeno "nestane" neka tema koju ste trazili, pa vas ovim putem obavijestavamo da nije izbrisana ili izgubljena ne-ne i da ce vrlo brzo biti opet vidljiva.

Kako ne bi smo bunili posjetitelje, uciniti cemo vidljivim novu strukturu tek kad prebacimo sve teme u odgovarajuci podforum a predivdjamo da ce to biti najkasnije sutra.

Sto se tice samog izgleda foruma, sve ce ostati isto a samo ce se promijeniti malo raspored podforuma ;)
 

Didy

 
Osoblje foruma
UPDATE:
Posto se Thommo potrudio i prebacio sve teme iz "starih" cestovnih modela u "nove". Gurpa: "Cestovni modeli /Razno/Avioni i ostala prometala" je od sada vidljiva svim clanovima i u njoj mozete nastaviti rasprave u vec zapocetim temama.

Kako budemo kompletirali nove grupe tako ce postajati i vidljive ;)
 

Jevra

Poznati forumaš
Podržavam Reoganizaciju foruma,trebalo je možda i ranije da se to uradi.Ima dosta tema koje odavno nisu posećivane a zauzimaju mesto(valjda se niko neće naljutiti ovim što sam reko).Možda bi moglo nešto i da se makne po mom mišljenju
 

Mon

 
Osoblje foruma
Teme ostaju kao jedna vrsta arhive jer se nikad nezna
kad mogu nekom da zatrebaju.
;)
 

Didy

 
Osoblje foruma
@jevra
Kad finaliziramo sve ove aktivnosti na prebacivanju, ubacivanju izbacivanju itd :D i kad budemo imali konacan izgled, onda mozemo svi zajedno jos doraditi sitnice itd... ;)

UPDATE 2:
"Sastavi vlakova" su takodjer vidljivi od ovog trenutka :ples
 

Didy

 
Osoblje foruma
UPDATE 3:
Makete su "online" za sve clanove. Od ove tri nove grupe u ovoj ima najvise promijena jer su sada objedinjeni prijasnji forumi pod nazivom "makete", "upravljanje" i "radionica Eureka".
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Poruka članovima - javite nam vaše mišljenje o novoj organizaciji tema, što vam je OK, a što vam se možda ne sviđa!
Moguće su još sitne dorade ili preimenovanja podforuma.

Ovo je rađeno zbog lakšeg korištenja foruma svih nas članova, pa svaka opaska i mišljenje dobro dođe! ;)
 

Jevra

Poznati forumaš
Momci svaka čast na reorganizaciji :naklon: .Iskreno mnogo je lepše i preglednije nego ranije.
 

thomcro

Aktivan član
jjevra kaže:
...Iskreno mnogo je lepše i preglednije nego ranije.
Slažem se mada meni osobno svaka promjena izaziva nelagodu jedno kratko vrijeme dok se ne priviknem.
 

mesecar

Član foruma
Odlican posao ste obavili, sve pohvale.
Mozda ce u narednom periodu biti malo vise posla za moderatore dok se ljudi ne naviknu da prepoznaju teme gde treba da pisu, ali sve su to "decije bolesti".
Samo hrabro napred...
 

pyriel

Član foruma
thomcro kaže:
jjevra kaže:
...Iskreno mnogo je lepše i preglednije nego ranije.
Slažem se mada meni osobno svaka promjena izaziva nelagodu jedno kratko vrijeme dok se ne priviknem.

Thomcro nije mogao točnije opisati situaciju! Al puno je bolje nego staro, definitivno!
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Pozdrav, evo jednog prijedloga.
Da li je moguće da novi postovi u temi budu na vrhu prve stranice unutar teme a da se stariji postovi potiskuju prema dnu odnosno kraju (kao email korespondencija). Analogno temama koje su već poredane na takav način (nove teme su na vrhu a starije na kraju).

Na takav način bi sve bilo preglednije jer trenutno novi post uvijek ide na kraj prema dnu stranice.
 

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Mislio sam da su lude gljive srijedom na meniju.
Klikneš na naslov teme i baci te na prvi nepročitani post, a ako se trebaš prisjetiti što je bilo prije, samo malo se podigneš.
Ovako po tvome bi ili bilo neporedano, pa ako se želiš malo vratiti unazad, onda moraš ići na zadnju stranicu, ili ako je sve obrnutim redosljedom, onda kad pročitaš jedan post, moraš se dizati gore preko njega, pa ponovo spuštati dok čitaš tekst, pa ponovo gore na sljedeći post, pa dolje.... ma daj...
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Mislio sam da su lude gljive srijedom na meniju.
Klikneš na naslov teme i baci te na prvi nepročitani post, a ako se trebaš prisjetiti što je bilo prije, samo malo se podigneš.
Ovako po tvome bi ili bilo neporedano, pa ako se želiš malo vratiti unazad, onda moraš ići na zadnju stranicu, ili ako je sve obrnutim redosljedom, onda kad pročitaš jedan post, moraš se dizati gore preko njega, pa ponovo spuštati dok čitaš tekst, pa ponovo gore na sljedeći post, pa dolje.... ma daj...
Untitled.jpg
kao i u većini slučajeva brzaš... :cool_2:

Kod klika na naslov teme sustav prebaci na prvi post teme na prvu stranicu - ne na najnoviji post u temi. Da ono što govoriš stoji onda bi prebacivanje trebalo biti na najnoviji post zadnje strane. Kod novih postova kada se klikne na temu ,ponekada me sustav spusti na najnoviji post teme a ponekada ostane na nekom postu na sredini stranice?!?!

... kada otvoriš najnoviji post, onda u toj temi upravo radiš ono što si napisao... " moraš se dizati gore preko njega, pa ponovo spuštati dok čitaš tekst, pa ponovo gore na sljedeći post, pa dolje".... tako da se slažem s onim na kraju "ma daj"...

ova rasprava je ionako bezveze jer sam post napisao zbog toga jer me nije prebacivalo na najnovije postove već negdje na neke postove na sredini stranice.
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
View attachment 96547
kao i u većini slučajeva brzaš... :cool_2:

Kod klika na naslov teme sustav prebaci na prvi post teme na prvu stranicu - ne na najnoviji post u temi. Da ono što govoriš stoji onda bi prebacivanje trebalo biti na najnoviji post zadnje strane. Kod novih postova kada se klikne na temu ,ponekada me sustav spusti na najnoviji post teme a ponekada ostane na nekom postu na sredini stranice?!?!

... kada otvoriš najnoviji post, onda u toj temi upravo radiš ono što si napisao... " moraš se dizati gore preko njega, pa ponovo spuštati dok čitaš tekst, pa ponovo gore na sljedeći post, pa dolje".... tako da se slažem s onim na kraju "ma daj"...

ova rasprava je ionako bezveze jer sam post napisao zbog toga jer me nije prebacivalo na najnovije postove već negdje na neke postove na sredini stranice.
to ti se događa samo kad otvaraš temu koja je duže vremena neaktivna, ali imaš gore mogučnost klika na novi post
 

Laurus

Član foruma
Imam jedno pitanje za Administratore...
Da li se može dodati podforum "Simulatori" u kategoriju "Ostalo"?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh