Vojni vlakovi

Stanley

Poznati forumaš
Novitet za 2017. godinu - Liliput L230145, dva vagona Ssyms s tenkovima PzKw VII Königstiger:

0xFfx1B.jpg
 

Stanley

Poznati forumaš
ovo je novost 2017. komplet izašao negdje u studenom 2017. neš se ljutit na indijanca
A što bih se ljutio. Listao sam jučer novitete na web stranici modellbahnshop.lippe i pisalo je ''new item'', pa sam izgleda popušio (dez)informaciju.;)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
A što bih se ljutio. Listao sam jučer novitete na web stranici modellbahnshop.lippe i pisalo je ''new item'', pa sam izgleda popušio (dez)informaciju.;)
Nije prvi put da o ovom komentiramo...
Lippe i oznaka "new item" znaci da je new item u shop (bilo ponovno ili bilo po prvi put) pa se nemoze ravnati po tome da je novitet u tom kontekstu ;)
Npr dobar dio 2017 godine je za neke od ACME HŽ vagona stajalo new item 2017 (negdje su se docepali zalihe il sl i stavili ih u ponudu) a svi vagoni su na trzistu od ACME od par godina prije izbaceni tj nisu novitet bili.... :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh