Promotivna lokomotiva - Malezeljeznice.net

ivan2horvat

Član foruma
Kolega @Kameni obzirom da se potegnula priča oko lokomotivice, kad ćemo se konačno susresti da je predam na popravak pa neka nastavi svoj put dalje? :D Žao mi je da kod mene stoji spremljena daleko od očiju nefunkcionalna. Jednako kao što sad nemam priliku uživati u funkcionalnoj digitalnoj lokomotivi jer sam u međuvremenu nabavio podosta tračnica, skretnica i dekodera za njih.
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Kolega @Kameni obzirom da se potegnula priča oko lokomotivice, kad ćemo se konačno susresti da je predam na popravak pa neka nastavi svoj put dalje? :D Žao mi je da kod mene stoji spremljena daleko od očiju nefunkcionalna. Jednako kao što sad nemam priliku uživati u funkcionalnoj digitalnoj lokomotivi jer sam u međuvremenu nabavio podosta tračnica, skretnica i dekodera za njih.
Ok. Kad se malo smiri situacija od Korone.
 

ivan2horvat

Član foruma
Pozdrav svima!

Da oživim ponovno temu nakon više od tri godine. Lokomotiva je još uvijek kod mene. Kada se potegnula priča oko primopredaje lokomotive divljala je Korona i svako malo sam bilo po izolacijama (vrtićko djete u kući), pa su svi dogovori padali u vodu. Ja bi bio sretan da se lokomotiva popravi i nastavi svoj put.

Prošli tjedan sam malo uzeo lokomotivu u ruke i radi, ako se izvor napajanja (DC/DCC) spoji direktno na kontakte lokomotive. Metalni dio na kotačima "prsten" je toliko izlizan da nema više provodljivo svojstvo; kako dio koji gazi po tračnicama, tako i dio po kojemu klize kontakti. Neki dan sam naručivao sa Lippe sebi model, potražio sam dotične kotače, ali nemaju ih zasebno.

U glavnom, Korona više nije "in", pa vjerujem da bi se dalo nešto realizirati.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh