Figurice, scene i ostala "oprema" na nasim maketama

bnsf

Član foruma
Da i ja nesto pitam :D
Zanima me ako je neko kupio figurice Digikeijs mene zanimaju sjedece napunio bih vagone od Broadway limited California Zephyr
Opera Snapshot_2021-01-11_203712_www.digikeijs.com.png
 

Mon

 
Osoblje foruma
Da i ja nesto pitam :D
Zanima me ako je neko kupio figurice Digikeijs mene zanimaju sjedece napunio bih vagone od Broadway limited California Zephyr
View attachment 117526
Ja ih imam, dobre su za popuniti čekaonice i ostale unutrašnje prostorije objekata gde se neće videti da su veoma slabog kvaliteta i skoro nikakve detaljiranosti u odnosu na figurice drugih proizvođača. Vagone bi ipak popunio figuricama sa boljim kvalitetom od ovih.
 

bnsf

Član foruma
Ovakve sam kupio na Alyju.....
Ja sam ih pokusao dotjerati, mislim da je njihov najveci problem lose bojanje.....
No, daju se dotjerati, osobito, tko je vican airbrushu......
Na Aliyu neke stvari nisu skupe ja obicno nemam strpljenja cekati da to stigne :DA sa 1.1.2021 nam je nasa vlada opet promijenila carinu i trosarinu iz kineske tako da je pitanje ako se izplati to kupovati na Aliyu ili bolje koji euro vise platiti u EU za koju kvalitetniju stvar
 

Martin

Poznati forumaš
Mislim da promjena ide od 01.07.
No, kako god, nekad je to stizalo za tjedan dana, sad vise nije tako....
 

Martin

Poznati forumaš
No, u svakom slucaju, ja ih iman, u raznim izvedbama sigurno 1000 komada, i, kad malo dotjeram i pokrenem maketu, posvetit cu se doradi tih figurica.
Ne vjerujem da cu dostici izgled brandiranih, ali, za nekakve pomocne vizure, upravo poput vagona, cekaona, perona, trgova......mislim da ce zadovoljiti.
 

Martin

Poznati forumaš
Pa, nije ovo ta prica....
Tih 70 € je vjerojatno carina i PDV na uvoz, sto je bilo i do sada....
Od 01.07. se pocinje naplacivati i na posiljke male vrijednosti, do 22 €
 

bnsf

Član foruma
Pa, nije ovo ta prica....
Tih 70 € je vjerojatno carina i PDV na uvoz, sto je bilo i do sada....
Od 01.07. se pocinje naplacivati i na posiljke male vrijednosti, do 22 €
U Slo.mi nisu nabili DDV jer je blago klasificirano kao igracka i na Trainworlu sam zamolio da mi usebinu paketa napisu toy/train pa sam izbjegao DDV bila je samo carina i trosarina.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh