Pejc - kolekcija železničkih modela!

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Jedan SD u posudbi:hmmm:?
Ako nadjem vremena i osposobim svoj SD 45 Demostrator,prvo ga saljem k tebi?
To bi kao izgubljeni kamion bila buduca izgubljena lokomotiva?
Sutra ujutro se bacam na posao,nemoj da te iznenadi....
 

Damir

 
Osoblje foruma
Pa zar do sad nisi mogao da zaključiš da sam sklon preterivanju? :D
Ti znaš da ja moram malko onako iz zahebancije! Samo ti nastavi sa kolekcijom koja je novije epohe nego što ja volim,ali ljepo je vidjeti entuijastu-modelara i kolekcionara na djelu! Glavno je da se mi družimo,a sve ostalo je manje važno...:cool::papa:
 

Pejc

Veteran foruma
Jedan SD u posudbi:hmmm:?
Ako nadjem vremena i osposobim svoj SD 45 Demostrator,prvo ga saljem k tebi?
To bi kao izgubljeni kamion bila buduca izgubljena lokomotiva?
Sutra ujutro se bacam na posao,nemoj da te iznenadi....
Mislim da bi Bora odmah našao prevoz do Banje i organizovao "ekipu" za otuđivanje Demonstratora :D

Ti znaš da ja moram malko onako iz zahebancije! Samo ti nastavi sa kolekcijom koja je novije epohe nego što ja volim,ali ljepo je vidjeti entuijastu-modelara i kolekcionara na djelu! Glavno je da se mi družimo,a sve ostalo je manje važno...:cool::papa:
Samo nastavi sa zahebancijom, podržavam u potpunosti :)
Slažem se, najbitnije je da uživamo i u tuđim kolekcijama jer u suprotnom ne bi ni bilo potrebe za forumom ;)
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ako poslije tebe ide Bori na okretnicu,odmah ujutro se bacam na posao.
Samo uredim ogradice i stepenice,bez motora i utega,radi postarine....?
Samo javi adresu na pp.
Otudjivanje dolazi u obzir nakon slikanja,sa proslijedjivanjem dalje...
Samo da ne izgori putem:hmmm:?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ako poslije tebe ide Bori na okretnicu,odmah ujutro se bacam na posao.
Samo uredim ogradice i stepenice,bez motora i utega,radi postarine....?
Samo javi adresu na pp.
Otudjivanje dolazi u obzir nakon slikanja,sa proslijedjivanjem dalje...
Samo da ne izgori putem:hmmm:?
Alo!!!
Jedan drumom, drugi šumom!
Jedan po Ameriki, drugi po Eu!?
Najbolje bi bilo da kontenjeri dođu kod Prle-a i mene!
Možeš ih poslati i sa pokojim vagonom, treba nam za ranžirni kolodvor, neki 100-njak vagončeka, (ajde 80).
Ako ćeš slat @tomislavm , to ti ide preko velike bare, i lako će da bude otuđeno negde u okeanu.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Hmmm... na kraju ću možda i da shvatim zasto su BRAWA modeli skuplji od ostalih...
Brawini modeli su izrađeni sa jako puno sitnih detalja što je još vidljivije na parnim lokomotivama.
Nije ni čudo što su tako cjenjeni ti modeli,a i odlika im je što svaki model novije generacije obavezno ima ugrađen dig.dekoder bilo obični ili sa zvukom.
 

Pejc

Veteran foruma
Hmmm... na kraju ću možda i da shvatim zasto su BRAWA modeli skuplji od ostalih...
Model je odličan, čestitam Pejc!:palac_gore:
Stvarno su dosta pažnje posvetili izradi modela. Hvala lepo :palac_gore:

Brawini modeli su izrađeni sa jako puno sitnih detalja što je još vidljivije na parnim lokomotivama.
Nije ni čudo što su tako cjenjeni ti modeli,a i odlika im je što svaki model novije generacije obavezno ima ugrađen dig.dekoder bilo obični ili sa zvukom.
Stvarno imaju baš dosta detalja na sebi. Baš ovaj model nema ugrađen dekoder, što se može videti na sajtu proizvođača http://www.brawa.de/en/products/h0/...-locomotive-gravita-15bb-werkslok-voith.html#
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh