Putnički vagoni GANZ i Goša IT

Stanley

Poznati forumaš
Nisam primijetio da imamo ovakvu temu, a mislim da vagon zaslužuje poseban osvrt jer je široko korišten na mreži JŽ i to u tri varijante: kao vagon za brze vlakove, kao WR i kao WL. Također je bio i u sastavu međunarodnih vlakova. Osobno pamtim ploču na jednom vagonu s odredištem Hoek van Holland, dakle bio je u sastavu Austria Expressa.
Fotografije su preuzete s foruma railserbia.net.

Iz časopisa Nova proga, siječanj/januar 1961. godine:

08PbqWF.jpg


Putnički vagoni JŽ bili su 2. razreda, imali su 9 odjeljaka i 72 sjedeća mjesta, a bili su (bar prvih godina) označeni dopuštenom brzinom 140 km/h. Na slici se dobro vide tipična originalna postolja ovih vagona:

C1RpF3W.jpg


Osim u sastavu brzih vlakova JŽ našim prugama je vozio i kao vagon MAV na vlakovima iz Budimpešte za Rijeku i obratno - između ostalog i kao WL (pamtim iz 1966. natpise Utasellátó i hálókocsi). MAV je široko koristio ovaj vagon i to u više varijanti, od kojih je jedna bila za prigradski promet s vratima i unutarnjim uređenjem slično HŽ Bt (mislim da se koriste i danas). Također je vozio kao vagon za brze vlakove, kao WR (vozio sam se u njemu i popio pivo na relaciji Budimpešta - Čop 1968. godine) i kao salon.

Vagon MAV:

Zehcdza.jpg


Tehnički crtež varijante koju su koristile (i) JŽ:

p0waRFp.jpg


Nekoliko tih vagona je očuvano i koriste se ili su se do nedavno koristili u pojedinim željezničkim upravama ex Yu kao vagoni za posebne namjene, dakako uz opsežnu rekonstrukciju.
Ne znam da li postoji odgovarajući model na tržištu. Čini mi se da ga je svojedobno radio Deak, ali nisam siguran. U svakom slučaju ovaj model bi mogao biti privlačan za proizvođače, jer nije vozio samo u MAV i JŽ već i u međunarodnim vlakovima.
 

damir661

Veteran foruma
Zar nije i Fugert radio ove vagone?
Ima ih i dan danas po radnim i pomoćnim vozovima, kao i nekoliko preživelih primeraka kao JŽ.

WL i WR su valjda imali po 10 prozora, za razliku od 2. klase.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Neke fotografije vagona se nalaze i na slovenskom forumu, možda bi bilo smisleno da se ih objavi i ovdje.
 

Stanley

Poznati forumaš
Evo jednoga, vjerojatno ex WL, kao Uak-zž u sastavu kemijskog vlaka u Zaboku srpnja 2013. (foto Nikola-Zabok na forumu zeljeznice.net):

VlXMHo6.jpg


ZL17Zc5.jpg
 

nik

Veteran foruma
Peć (Пећ, Pejë), le 2 septembre 1982. Photo Pierre B
Voiture-lits JŽ avec marquages KSR (KSR assurait les prestations d'hôtelerie ferroviare en Yougoslavie à l'époque). Voiture d'une série de 19, construites en Hongrie en 1958 et 1959 (MÁV Dunakeszi Főműhely, ateliers MÁV de Dunakeszi, devenus aujourd'hui Bombardier Transportation MÁV Kft.)


ff7dd4622bd5ed999102c7a2a027df2b.jpg


(Ovaj na gornjoj slici već ima zamijenjena postolja.)

8a16d49e74847421761db98cdad18406.jpg


http://forum.e-train.fr/viewtopic.php?f=5&t=34633&start=15
 
Last edited by a moderator:

damir661

Veteran foruma
Inače u filmu "Dvoboj za južnu prugu" se pojavljuje i WR. Film je iz 1978.
 
Last edited by a moderator:

Stanley

Poznati forumaš
Vagoni u sastavu muzejskog vlaka MAV Nosztalgia:

tVDg6x1.jpg


Dva modela Fugerth. Drugi ima originalna postolja:

NhsqLOv.jpg


fQX7HQB.jpg
 

Joshka

Član foruma
Gornji vagon nije Fuggerth, Fuggerth-ovi nemaju enterijer, prozori su manji od ovih i 'stakla' nisu tako prozirna! Inace se trenutno tesko nabavljaju jer se, kako neki kazu, ne isplati se proizvoditi modele u Madjarskoj. Cena jednog vagona je oko 20 eura.
 

milošjocif

Član foruma
Kako izgledaju ovi vagoni (modeli) sa čela,fotografija?Jesu ravni sa gumom naokolo ili sa udubljenjem i harmonikom?
LP Miloš
 

milošjocif

Član foruma
Aha,ravni sa čela.Ja tražim one prvobitne za WR i WL,ali njih izgleda niko ne radi.Bio sam na par dana na Balatonu,ovakvih sa vratima na sredini ima još na mnogim vozovima.
LP Miloš
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024

Stanley

Poznati forumaš
Hmm... Sve je to lijepo, ali ovdje vidimo samo modele prerađenih tj. moderniziranih vagona Ono što mene osobno zanima su originalni GANZ-ovi s originalnim postoljima i klasičnom ''harmonikom'', u varijantama putničkih vagona, WR i WL. Nekako mi se čini da bi odgovarajući model teško mogli dočekati. Ili...?
 

milošjocif

Član foruma
Našao ovo,možda je to to Stanley.Desni ima 11 prozora i ne tako zaokružene čoškove kao naš spavači,a levi 10 prozora (naš 9).
LP MilošImage00001_mala.jpg
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Može još koja sličica pravog vagona? :D

Ganz vagoni-barve, 197x, Zagreb glavni kol. (nikola).jpg
O toj sliki može nik nešto napisati ;)

Ba_, 196x, Maribor (Vecer)_resize.JPG Vlak Bratsva i jedinstva, Maribor, negdje u 60-tim. Slika iz novina Večer

GANZ Spalnik, Ljubljana 197x (Joze Vrabl).jpg
Vagon za spavanje u Ljubljani, negdje u 70-tim. Foto Jože Vrabl.

j1967(204).jpg

DVJ_Spalnik_cutout.jpg

I nas toj poslednjoj "kataloškoj" slici se pitam je li to zaista GANZ??
 

nik

Veteran foruma
Ono što još uvijek nismo razjasnili je pitanje da li su ovi Ganz WR došli takvi krajem 50-ih ili su pregrađeni iz Ganz B vagona u sredinom 60-ih. Naime raspored prozora i vrata je identičan na WR i B vagonima, ako zanemarimo 'teretna' vrata na jednom 'ćošku' vagona, a to za novograđene vagon-restorane baš i nije uobičajeno. :hmmm:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh