ShoutBox - forumski Chat ?

Tomaa

Član foruma
Pitanje za admine.
Možete li na početnoj stranici napraviti shoutbox/chat tako da ne moramo otvarati zasebnu temu za svaku budalaštinu koja nam padne na pamet. Npr. nikako ne mogu pronaći jednu temu na forumu pa u chatu mogu potražiti pomoć. Zbog toga sigurno nije potrebno otvarati posebnu temu.... ili npr. Sutra sam u Zg pa ako je neko za pivu neka se javi... i tako dalje.
A i na kraju krajeva takve i slične novine će uneti malo živosti na forum i učiniti ga još zanimljivijim.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ja mislim da bi tu bilo samo svadjanja..nista drugo sem svadjanja! Ideja mi se svidja i potrebna je forumu ali to nece biti dobro nikako...
 

Damir

 
Osoblje foruma
Hajde da probamo,ali ako bude svađa i gluposti momentalno brišemo temu!
Btw. Molim Vas bez upita o drugim forumima i "je li to H0"...:spank:

Temu ljepimo na vrh podforuma "Obavještenja i pitanja..."
 

Tomaa

Član foruma
Hmm što znači gluposti? Svrha chata je upravo ta da mogu napisati nešto što i ne mora imati veze s forumom, i prebanalno je da bi bilo u temi Razno. Svađe, vrijeđanja i psovke nebi trebale utjecati na forum nego članove koji se ne pridržavaju pravila. Forum je forum i trebate ga graditi onako kako Vi mislite da je najbolje. Tko se u to ne može uklopiti to je njegov problem.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Mislim da je gluposti ovih dana bilo jaaako puno pa eto mozes videti sta je to glupost..:hihihi:
Ovaj chat bi trebao biti informativnog karaktera ..kad nekom nesto nije jasno gde se sta nalazi gde i sta treba da bude na forumu i tako te stvari! Otvoreni chat u smislu piskaranja svega i svacega imas na FB..gde se javljaju jako velike gluposti!
Ako cemo se pridrzavati forumske tematike onda ne bi trebalo biti problema..
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
Ja mislim da bi tu bilo samo svadjanja..nista drugo sem svadjanja! Ideja mi se svidja i potrebna je forumu ali to nece biti dobro nikako...
Ja mislim da je bolje neke "frustracije" iznjeti na live chatu odmah, jer kad se nakupljaju onda bude gadno... A puno ljudi ovdje neće priznati da imaju mnoge zamjerke na koješta i na koje koga... Osim toga, čak i eventualna "svađa" na chatu, poštedit će "zagađivanje" konstruktivnih tema na forumu svađom.

Također vjerujem da će smanjiti broj slučajeva gdje razgovor u nekim temama krene u "chat" smjeru :dada:
 

Tomaa

Član foruma
Da, tako nešto. Obično se stavlja na dnu početne stranice. Radi bolje preglednosti je dovoljno da se vidi zadnjih desetak postova, a ostatak se može pregledati klikom na "povjest".
 

Mon

 
Osoblje foruma
Da, tako nešto. Obično se stavlja na dnu početne stranice. Radi bolje preglednosti je dovoljno da se vidi zadnjih desetak postova, a ostatak se može pregledati klikom na "povjest".
Razmotrit ćemo ovih dana ideju iz svih pa tako i iz tehničkih aspekata pa doneti odluku.

Ja mislim da je bolje neke "frustracije" iznjeti na live chatu odmah, jer kad se nakupljaju onda bude gadno...
SVE ama BAŠ SVE frustracije trebamo lečiti pomoću Privatnih Poruka, nikako ne u Forumskim temama i Chat-ovima! :djed
.
.

 

Tomaa

Član foruma
Ako cemo se pridrzavati forumske tematike onda ne bi trebalo biti problema..

A zašto nebi mogli nabrzinu prokomentirati kako igra Juventus ili kako trenutno vani pada kiša. Mislim da je to svrha chata??!!
Vidio si i sam kako komentirao "gluposti ovih dana". Namjerno sam se našalio samo da smanjim tenzije. Inače i sam imam nultu stopu tolerancije na takve ispade. Ali opet ponavljam: Nemojmo dopustiti da nam pojedinci određiju kako će izgledati forum!!
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
Razmotrit ćemo ovih dana ideju iz svih pa tako i iz tehničkih aspekata pa doneti odluku.


SVE ama BAŠ SVE frustracije trebamo lečiti pomoću Privatnih Poruka, nikako ne u Forumskim temama i Chat-ovima! :djed
.
.
nadam se da će to svi primiti dobro na znanje!
 
  • Like
Reactions: Mon

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
A zašto nebi mogli nabrzinu prokomentirati kako igra Juventus ili kako trenutno vani pada kiša. Mislim da je to svrha chata??!!
Vidio si i sam kako komentirao "gluposti ovih dana". Namjerno sam se našalio samo da smanjim tenzije. Inače i sam imam nultu stopu tolerancije na takve ispade. Ali opet ponavljam: Nemojmo dopustiti da nam pojedinci određiju kako će izgledati forum!!
Ja sigurno necu odluciti kao pojedinac da li ce biti chat-a ili ne..tako da pojedinac kako ti zboris ne vodi ovaj forum nego ga vodi ekipa od nekoliko ljudi!
Sto se mene tice,javni chat u vezi utakmica i koje cega.. ja za to nikad necu biti za! Sta ce nam to ovde na forumu?
Ako se ovde jako malo pise o pravoj zeleznici i da se akcenat stavlja na modelarsku zeleznicu,zasto bi onda pisali o sasvim kontra stvarima od svega ovoga??
I da se ponovim jos jednom:Ajmo probati pa cemo videti;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh