minitanks by niko

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Nikola je inace i umetnik sto se tice diorama..mozda da ocekujemo tako nesto hmm?? Steta da ove zveri provode vreme na nekom drugom mestu..;)
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
Niko što koristiš za one tanke antene kod Abramsa? Čelična žica?

nije zica ..... plastika je ;)

zagrijes plastiku i razvuces .... ja koristim plastiku okvir na kojem su djelovi - detalji za lokse - minitanks ili od maketa 1/72-48-35

kad zagrijes polagano razvlacis ako oces deblje ili brzo ako oces tanje da bude ..... to koristim samo za antene na vozilima

ak trebas za neke rukohvate ima za kupit zica 0.25 mm, 0.3mm i 0.5 mm, kolut cca 10 kn

:crazy:
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
P.S. kako je ovo tema od kolege @niko neka on odluči da li ostaviti ove slike ili ih obrisati :) zajedno s ovim postom
... ja sam ionako sve ove slike dobio od njega u jednom PDF-u :) :)
ali da mu ne zatrpavamo temu neka odluči da li da ostanu ili da se obrišu a do tada ih satko može spermiti :)
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
@niko,
pitanje.. valjda je ovde ok..

S kojom bojom farbati gusjenice na tenku??

Npr. T-72??

ja ti najvise koristim za osnovno farbanje guski tamiyu XF-56 metallic grey ili mr.hobby (gunze) H-28 metal black i na to zveknem P-220 dark wash mig productino i onda a.mig-1002 tracks wash mig of ammo ... opet to sve ovisi dali je na nekoj podlozi / terenu / cesti onda jos sloj prasine / zemlje / blata ili ako je na vagonu / transport onda je skroz cisto ..... na pocetku treba malo izdvojiti love za te tekucine al onda ih koristis danima ...... pogotovo kad se radi o oklopu 1/87, ja wash ima vec 2 god . cca 20-30 minitanksa odradeno a jos ga ima ...... u da je bar tak sa :daj_pivu:

sto se mene tice samo trpajte ... kacite slike :yes:yes

:crazy:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Hvala svima ..
Treba ovo dobro prostudirat ..ima ovde pravih stvari :)

Btw. Kod mene treba za cestovnu vrarijantu.. pa je lakse..
Ovaj metalic grey ce biti dobar sigurno..
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh