JŽ Lokomotive u N

SHUCA

Poznati forumaš
Moje obolenje kolena i nemogucnost kretanja, za posledicu ima rad na modelimaJZ..
Dovrsava se ponesto sto je cekalo godinama...
Licanka, HZ 2062 koja je zahvaljujuci okolnostima , doradjena do lakiranja i ograda...
Ponovno farbanje- Satin/matt ... Iza je HZ 2063 koja isto ide u finis uskoro...IMG_2203.JPG
A onda je usledio juris..IMG_2225.JPG IMG_2222.JPG Skoro pa gotovo...
IMG_2230.JPG
---Javite @keko za 2062, obradovace se ...
 

GP 18

Aktivan član
Jel to planiras da nas ubijes?! Znas da imam slabo srce na kosovke devojke! Moracu da dodjem u harac! Bio ti spreman ili ne!
 

SHUCA

Poznati forumaš
nije Džejms (od James), nego Džems (od GMC)
Nemoj profesore:respect: sada i o "jezikoslovnim svenarodnim kombinatorikama" u izgovoru....:glup
Upravo ovde sam nekoliko puta čitao o ĐžeJmsovima....
A pisali smo već o poreklu naziva ĐŽEMS !!!:palac_gore:

Na HŽ 2062 su primenjene nalepnice po tvojoj ideji.....
 

SHUCA

Poznati forumaš
Majstore, nemoj se ljutiti, ali samo hoću da budeš još bolji u svim aspektima! :)
Da je moja grafia prošla, izuzetno mi je drago!
Ma kakva ljutnja:cool1:, Odakle ti to ????
Tvoja priprema je OK samo se pri smanjnju za "N", malo raspasovalo majstoru, pa je izvirivala bela
gde i ne treba...:neznam: Svejedno je dobro ispalo...
Biće bolje ubuduće, tek su nam treći zubi izašli...:o:yes
 

GP 18

Aktivan član
Ovo je moje prvence od rezina! Po Shucinim uputstvima radilo se samo ne znam koliko uspesno to ostavljam vama na procenu! Primam kritike i savete da ne pogresim u buduce! Nosice ponosno oznaku JZ661-254 onu koju su italijani prevrnuli u Kosovom polju.
20160729_210321.jpg 20160729_210327.jpg 20160729_210344.jpg 20160729_210510.jpg
 

mikado

Član foruma
Supporter (2016)
Pa ima sanse da naraste...:vrag:
Da ponovim resenje sa stranice 7, ove teme..
View attachment 78691
:hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::djed ..."N" je PRAVA razmera:yes
Tvoj patronat nema uticaja u nasoj provinciji,tj. klubu koji broji cela 3 clana,sto dalje implicira da je odnos 2:1 u korist nas "pravih"(ho) i sto navodi na zakljucak da ce prostim dastanjem tvorac ovog patuljastog modela biti primoran da takav isti napravi u "normalnoj" velicini.:vrag:
 

1borna

Veteran foruma
HZ_1141.jpg

Željko Sestrić - ZES je na bazi Fleischmanna napravio ovu vjernu lokicu,
Na krovu su djelovi dobiveni jetkanjem mesinga, napravljena su i nova kućišta lampi te uređene bočne stranice.
HZ_Bt.jpg

Vagon Bt je na bazi Arnolda, vrata su od jetkanog mesinga
HZ_Eos.jpg

Eos je na bazi Pika
http://www.zes-collection.at/
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh