Ratne lokomotive (maskirane, oklopljene itd)

Bero01

Veteran foruma
Jedna zanimljivost, bez sličice.
Njemačka vojska je preferirala dvo-osovinske vagone za oklopne vlakove,
iako su imali veće osovinsko opterećenje, jer su dvo-osovince mogli brže i lakše vratiti na prugu
u slučaju iskliznuća vagona, zbog minirane pruge, na primjer.
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
@Bero01 Kakvi su ti Wespe modles resinski kitovi?
Mislim na kvalitetu detalja i sastavljanja.
Cijene su im od 16 do 60 EUR ovisno o modelu.
Vidim da trenutno imaju 15tak modela u ponudi BP42 i BP 44.
(bolje da nisam ovo vidio hehehe) ovo s vlakovima je zaraznije od Pokemona :)
 

Bero01

Veteran foruma
Kakvi su ti Wespe modles resinski kitovi?

Iskreno rečeno, ne znam. Ja imam nešto Artiteca, i to je odlično,
a nisam ga dirao jer sam razmišljao o piratizaciji, ali ne bi ovako javno o tome...:vrag3:.

Meni se čini, po artiklima koje Wespe radi, da su preuzeli proizvodnju odnosno kalupe od Artiteca.
E sada, pitanje je kakav resin koriste, koliko punila je u smjesi, da li ima mjehurića i još puno drugih detalja.
Najbolje bi bilo kupiti za probu, ja razmišljam o onom panzerjaeger vagonu, jer ga se može postaviti i na
Panzerspahzug, odnosno Liliputove dresine, isto kao čeoni vagon, za zaštitu od tenkova.
 

MarioMM

Član foruma
Kolega, zahebe ti i šefa i stanicu! ;) Sada da smišljam opet novčeke za ovu zarazu. A baš sam neki dan pogledao predloženi filmček dva puta zaredom; i već sam bio laganini....

Dobro si ti ovo gradivo obradio, i prst gore.
 

Bero01

Veteran foruma
Sa ovih 5 vagona, došli smo do sredine oklopnog vlaka, i tu bi sada trebala doći oklopljena BR-57
sa početka ove teme, ali te lokomotive nisu bile jedine koje su služile u tu svrhu. Ukoliko originalna oklopna lokomotiva
nije bila raspoloživa zbog popravaka i održavanja, korištena je bilo koja druga primjerena raspoloživa lokomotiva,
često sa provizornim oklopnim pločama oko kabine, pumpi, i drvenim štitom oko kotla, ili čak u potpunosti bez oklopa.
(ali za to ipak treba pogledati fotke, da ne bude kasnije jao jao)
Njih su jednostavno zvali ''crne'' zbog civilnog DRG crno-crvenog bojanja.
Najčešće su to bile pruske P8/BR-38; BR-93, zarobljene ruske lokomotive, pa čak i francuska serija 140
(to radi isto Liliput, odličan novi model).
Serija BR-52 nije se puno pojavljivala u oklopnim vlakovima, osim kao ''crna'' (odnosno siva) bar ne prije 1944 godine,
jer je bila potrebna za druge zadaće, i vuču opskrbnih vlakova, tj. logistiku.

Iza lokomotive, ponavljamo radnju, i postavljamo još tri oklopna vagona, ista kao i u prednjoj polovici vlaka, ali,
može se izostaviti vagon za tenkove, i abstofwagen, te se umjesto njih mogu priključiti 2 - 3 obična dvo-osovinska flah vagona,
koji mogu na sebi imati dodatni Pak, Flak, minobacače, reflektore za noćnu borbu, ili oklopno izvidničko vozilo.
Tako nekako bi trebao izgledati ''generički'' oklopni vlak, a za sve one koji bi htjeli ''nešto po svome'', braco moj,
točan broj oklopnog vlaka, i cijeli internet je tvoj.
Samo na primjer Oklopni vlak 24, i njegov izgled kroz rat, primjećuje se kako je narastao:

Zugaufbau_resize.jpg
 

Bero01

Veteran foruma
Malo sam kopao, pa sam i iskopao raspored oklopnih vlakova za Kolovoz 1943:

PZ-65 Zagreb
PZ-6 Slavonski Brod
PZ-64 Ruma
PZ-23 Novska

Linijski zaštitni vlak '206' Ogulin (@KAPO )
patrolira na pruzi Zagreb-Karlovac-Ogulin

Do kapitulacije, talijanska vojska koristila je nekoliko improviziranih naoružanih vlakova,
5 Littorina, i veći broj oklopnih transportera koji su mogli voziti i po pruzi (oklopni kamioni)
OM tip 32,35 i 36 kao i naoružana izvidnička vozila tip AB 40,41 i 43 (tu je i ona Italerijeva Autoblinda)

Uskotračne oklopne vlakove nisam naveo.

I jedna crtica iz povijesti:

Početkom 1943. godine hrvatski partizani napali su Viroviticu i gotovo zauzeli grad. Između ostalog osvojili su vojarnu
i zarobili veći broj domobrana, a pokupljeno je i dosta oružja i drugog ratnog plijena. U presudnom trenutku u Viroviticu
je ušao oklopni vlak i doveo pojačanje. Stradalo je 60 partizana koji su se zatekli na otvorenoj livadi uz prugu, a ostali su
se povukli. To je bio do tada najveći poraz partizanskih snaga između Save i Drave. Zapovjednik bataljona koji je propustio
prekinuti prugu bio je zbog toga strijeljan.

Na žalost, autor ne navodi broj oklopnog vlaka, a akcija se ne spominje u mojoj knjizi.
Eto prilike za još malo istraživanja, i sugestija Goranu za nabavku dotičnog oklopnog vlaka,
koji bi time dao povijesnu težinu njegovoj kolekciji.
 
Last edited:

Davor

Veteran foruma
Osim ovih blinidranih tvrđava koje su osim osiguranja komunikacija imale i neposredna borbena angažovanja i zadatke postojali su i vojni transporti koji su bili osposobljni za blisku borbu sa ciljem odbrane transporta.
Glavninu voza čini lokomotiva (uglavnom DRG ali i HDŽ, SDŽ) sa transportom (tehnika, naoružanje, provijant, ljudstvo). Ispred je bio vagon sa mitraljeskim gnezdom, protivavionskim topom i sl. (varijacija je bilo dosta). Ispred cele kompozicije gurano je 4 - 5 vagona natovarenih peskom. Razlog za to su česte u stvari svakodnevne partizanske diverzije naročito na komunikaciji Zagreb - Beograd i duž moravsko - vardarske linije. Vagoni sa peskom su imali zadatak da spreče direktan nalet lokomotive na minu i time eliminišu veliku štetu po saobraćajna sredstva Rajha i omoguće brže uspostavljanje saobraćaja.
Na kraju kompozicije nalazila su se dva, tri vagona sa posadama kao sa početka koje su imale za cilj da brane pozadinu transporta.

Modelarski, meni je ovo mnogo zabavnije jer su modeli (železnički i militarija) lako dobavljivi a na berzama i ebay - u mogu se naći za sitne novce a realnost je potpuna.
 

Davor

Veteran foruma
Potpuno si u pravu. Tako su bili osiguravani transporti ali postojali su i alternativniji načini obezbeđivanja koji su primenjivani u raznim situacijama. To su naročito povećan obim saobraćaja kada se nisu svi vozovi mogli obezbediti po PS - u, važniji transporti su dobijali prvoklasno obezbeđenje itd.

Postoji jedan dokument u kome je opisana posebna mina pravljena baš zbog tih vagona s peskom koje sam pomenuo koji su išli ispred. Njihov primarni cilj jeste da spreče uništenje lokomotive pa su partizanski mineri napravili minu koju aktivira neka vrsta zakasnele indukcije. Prolazak tih vagona bi aktivirao minu koja bi eksplodirala u trenutku za koji je procenjeno da će se iznad nje naći lokomotiva.
Baš zbog tog opisa sam i zapamtio detalje. Pokušaću sutra da pronađem taj dokument ali i ponovo prelistam Vojnu enciklopediju.

Ima u ovom filmiću kadar običnog teretnog vagona naoružanog i opremljenog za odbranu.
 

Bero01

Veteran foruma
važniji transporti su dobijali prvoklasno obezbeđenje itd.

Pa kud ćeš prvoklasnije obezbjeđenje od naoružanog pratećeg vlaka????
Ovaj filmić je miš maš svega, i ne prikazuje zapravo ništa konkretno.

Prekopao sam po ormaru i ladicama, i pronašao sam ostatak kompozicije.
Poslikat ću sutra, po danu, pa objavim.
 
Last edited:

Stanley

Poznati forumaš
Početkom 1943. godine hrvatski partizani napali su Viroviticu i gotovo zauzeli grad. Između ostalog osvojili su vojarnu
i zarobili veći broj domobrana, a pokupljeno je i dosta oružja i drugog ratnog plijena. U presudnom trenutku u Viroviticu
je ušao oklopni vlak i doveo pojačanje. Stradalo je 60 partizana koji su se zatekli na otvorenoj livadi uz prugu, a ostali su
se povukli. To je bio do tada najveći poraz partizanskih snaga između Save i Drave. Zapovjednik bataljona koji je propustio
prekinuti prugu bio je zbog toga strijeljan.
Na žalost, autor ne navodi broj oklopnog vlaka, a akcija se ne spominje u mojoj knjizi.
Citirani tekst prepoznajem kao svoj pa mogu odmah dati pojašnjenje. Spomenutu epizodu opisao je u svojoj knjizi ratnih uspomena Ivan Šibl, koji je sudjelovao u tom napadu na Viroviticu kao komesar partizanske brigade. Broj vlaka nije naveo, a nije se valjda ni raspitivao jer je imao prečeg posla (on i njegov kurir su u to vrijeme tražili po Virovitici cigarete :vrag:).
 

Bero01

Veteran foruma
@KAPO - naletio sam na jednog novog, meni do sada nepoznatog proizvođača maloserijskih resin modela;
http://www.cavalleria-italiana.it/pages/e_elenco.asp?ID_categoria=7
koji je zanimljiv jer radi talijanske oklopne dresine - kakve su vozile i na ovim prostorima (bar pretpostavljam da jesu) !!!

Cijene su vrlo prihvatljive, pitanje je samo da li je moguće, i kako, motorizirati te modele?

LIBLI:
LIBLIa_1.jpg
55 Eu + šiping
libli72.jpg
40 Eu + šiping

Vrlo zanimljivi modeli!
:o
 

1borna

Veteran foruma
Obzirom da su potpuno oklopljeni nebi trebalo biti teško ispod staviti donji postroj neke obične lokomotive
(može i od Mehana)?
 

Bero01

Veteran foruma
Svaka čast Mehanu, i njihovim američkim parnjačama, ali za ovakve modele, u koje moraš uložiti jako puno truda i rada,
te vremena u istraživanju željezničke i vojne povijesti, ipak bi stavio neki kvalitetniji pogon, recimo neki Tenshodo ili slično?

Tenshodo WB-31 (wheelbase-31mm) navodim kao primjer, trebalo bi izmjeriti međuosovinski razmak na postoljima,
pa potražiti adekvatan pogon, rade se različite dužine postolja, i kotača.
Tenshodo-Wb-31.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Nisam mislio na parna podvozja jer se ovdje radi o klasičnim dieselskom 4-osovinskom pogonu
 

Bero01

Veteran foruma
@Davor - pa to liči, čak dapače, rekao bi da je to jedan od tih modela?

Glede Mehano, nisam baš ljubitelj njihovih pogona, osim parnjača.
Uglavnom su bili loši, bučni, i kramasti.
Uglavnom, da ne idemo OT, ako kupiš model od resina, za 500 ili više kn, i moraš ga sastaviti, urediti i obojati,
onda se isplati staviti i kvalitetan pogon, jer ovakav Tenshodo (Made in Japan) košta između 30 i 50 Eu.
Meni treba za jedan model critter u 0n30, pa zato znam za njih.

Evo primjer Tenshodo pogona sa razmakom osovina 24 mm:
WB_24.jpg
Ne bi ja stavljao Mehano, čak niti pod razno.
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh