Promotivna lokomotiva - Malezeljeznice.net

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Uspjeli ste otkupiti oksicu...
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Samo da javim da je loksa stigla danas iz Rijeke kod mene u ZG.

hvala @Damir i @Thommo na angaziranju oko lokse i sto ste joj omogucili razgledavanje Italije :).
Slike u tenderu su fenomenalne.

Dakle do sada loksa je prosla 6274km :_) sto je oprilike udaljenost nesto malo manja od središta naše planete :)

Capture.JPG
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Eto kaj je dobra lokomotiva!
Model napravi više od 6000 stvarnih km a nije joj se nikaj desilo i vozi vjerovatno kao kad je napustila reviziju, a tim tempom može zasigurno još 100000 bez greške. ;)
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Eto kaj je dobra lokomotiva!
Model napravi više od 6000 stvarnih km a nije joj se nikaj desilo i vozi vjerovatno kao kad je napustila reviziju, a tim tempom može zasigurno još 100000 bez greške. ;)

to je malo manje od trećine puta do mjeseca... za sada je prešla jednu 64 te udaljenosti hahah
upload_2017-2-10_19-28-52.png

šalu na stranu... loksa je kod Backa, zaljepljene su joj mesingane pločice a onda ide slikanje
 

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Ma šta veliki grad? Ja budala sjedio za stolom na kojem se (vjerojatno) nalazi.:neznam:
Ma neka, doći će ona već do mene. :fotic:
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
upload_2017-11-3_21-30-31.png
Ima li netko informaciju gdje je formuska loksa?
Može neki update?
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Loxa je u toplom. Lepo sam je okupao i dobra je.Vec je legla u krevet oko 22h

Preuzeta u Zagrebu od kolege Kamenog.:pozdrav:

Tada sam je poneo na more,ali je mnogo pocrnela pa je nisam smeo na sunce:hihihi:. Evo je na terasi kako uziva uz kaficu.:palci_gore:
P1610757.JPG
Ustekao sam da vidim gde je sve bila:respect:
Sada sam sve izbrisao jer mi je trebao neki USB za prenos podataka:hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:

Samnom je putovala 800 km. Sve ce biti upisano na kraju kada budem predavao stafetu.

Uskoro idemo nas par drugara u Niš na jedan dobar provod sa zeleznicama Srbije i ako neko iz Niša hoce, moze je preuzeti.

Onda moze za Lapovo ili kako se dogovorimo..samo da se nepotucemo zbog male beštije:glup

Ja bih to opet preuzeo krajem prvoga meseca i nosio na skijanje.:palci_gore:

Hocu da je vidim kako skija ovaj snowboard sto joj je medj nogama:hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:
 
Last edited:

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Loxa je u toplom. Lepo sam je okupao i dobra je.Vec je legla u krevet oko 22h

Preuzeta u Zagrebu od kolege Kamenog.:pozdrav:

Tada sam je poneo na more,ali je mnogo pocrnela pa je nisam smeo na sunce:hihihi:. Evo je na terasi kako uziva uz kaficu.:palci_gore:
View attachment 93703
Ustekao sam da vidim gde je sve bila:respect:
Sada sam sve izbrisao jer mi je trebao neki USB za prenos podataka:hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:

Samnom je putovala 800 km. Sve ce biti upisano na kraju kada budem predavao stafetu.

Uskoro idemo nas par drugara u Niš na jedan dobar provod sa zeleznicama Srbije i ako neko iz Niša hoce, moze je preuzeti.

Onda moze za Lapovo ili kako se dogovorimo..samo da se nepotucemo zbog male beštije:glup

Ja bih to opet preuzeo krajem prvoga meseca i nosio na skijanje.:palci_gore:

Hocu da je vidim kako skija ovaj snowboard sto joj je medj nogama:hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:
:hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Danas je Promotivka bila u gostima kod kolege Dzo66 . Jos su tu bili i kolege Mesecar i Marko i bilo je fino druzenje.:ples2:

Dok smo mi pricali majstor Dzoov macor je čuvao loxu i na kraju je palo mazenje. Divan mačor

P1670801.JPG

P1670805.JPG


P1670808.JPG


P1670804.JPG

P1670812.JPG
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Polako ispravljam gresku sto sam forumsku loxu ostavio kuci kada sam isao na jedan zanimljiv medjunarodni skup,pa sada kako gde krenem a vezano je za nase maketarstvo i druzenja sa kolegama, uvek je pod mišku ubacim.
Ovoga puta je bila u poseti nasem novom drugaru Milošu iz Zemuna. Uredno zapisujem kilometraze i uskoro ide Pejcu:ples2:

Loxa je usput dobila sound modul :hihihi: :hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:


Danas je imala zadatak da dopremi mazut u kotlarnicu
1.PNG

3.PNG

2.PNG
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Polako ispravljam gresku sto sam forumsku loxu ostavio kuci kada sam isao na jedan zanimljiv medjunarodni skup,pa sada kako gde krenem a vezano je za nase maketarstvo i druzenja sa kolegama, uvek je pod mišku ubacim.
Ovoga puta je bila u poseti nasem novom drugaru Milošu iz Zemuna. Uredno zapisujem kilometraze i uskoro ide Pejcu:ples2:

Loxa je usput dobila sound modul :hihihi: :hahahaha::hahahaha::hahahaha::hahahaha:
:palci_gore::dada::hihihi:
Bravo Aco :) ova loksa postaje sve bolja i bolja :)))))))
Može par detalja o Sound modulu :)))))

:cool1::respect::aplauz:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh