Klub Baat: vagon Baat u H0

milošjocif

Član foruma
To je moj prvi vagon,kojeg sam dobio 1956 godine.To je maerklinov donerbukser ili kako se več kaže i prilično odgovara onome na fotografiji.Barva je originalna,samo je malo zarđao na nekim mestima,pošto je od metala.
LP Miloš
 

nik

Veteran foruma
To je moj prvi vagon,kojeg sam dobio 1956 godine.To je maerklinov donerbukser ili kako se več kaže i prilično odgovara onome na fotografiji.Barva je originalna,samo je malo zarđao na nekim mestima,pošto je od metala.
LP Miloš
Tako nekako mi je i izgledao.
Njemu je mjesto u tvom osobnom muzeju malih vlakova.
A u modelarski sastav Tržičana bi išao Fleischmann ili Roco vagon kao na donjim slikama samo sa JŽ oznakama.
bi_28__db__83_267_mz_3hstz.jpg

bie_28__db__85_323_mur5u5a.jpg

http://www.drehscheibe-online.de/foren/read.php?10,6113400,6113690
 

milošjocif

Član foruma
Posle 1991 godine Baati su dobili v Sloveniji novi izgled poput 713 i 813 serije,popularno zvani Image00001_mala.jpg 20.jpg kanarčki.U toj barvnoj shemi nisu dugo prometovali-oko 3 godine,pa i nema baš puno fotografija kompozicija.Tu stavljam dve,jedna s neta i jedna od g.Hmeljaka.LP Miloš
 

Mon

 
Osoblje foruma
Baat-ići u početnim kadrovima spota Štulićeve "Usne vrele višnje" iz 1990 god! :cool1:

Možda neko prepozna o kojem se vagonu radi. :cool:
Baat Stulic.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh