JŽ Dd - Teretni službeni vagon

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Našla se je i fotografija sa JŽ 22,koju je član Stanley postavio na forum Zeljeznice.Od bitnijih parnih imamo večinom sve slike,fali mi sa JŽ 06 i JŽ 18.LP MilošView attachment 94663
Originalni komentar uz sliku:

"Hinter dem östlich von Zabok gelegenen Trennungsbahnhof Hum-Lug konnte ich gegen
13:00 Uhr einen in Richtung Varaždin fahrenden Güterzug mit der 22-079 (ex MAV
324.938, Budapest 4045/1916) im Bild festhalten:"

https://www.drehscheibe-online.de/foren/read.php?17,6344406
 

Stanley

Poznati forumaš
S JŽ 51 u Slavonskom Brodu:

2rIPVTo.jpg
 

milošjocif

Član foruma
Teško verujem,da je sa kočevske pruge.Tamo su vozile 17 serije.Ljubljanske 53 so bile od broja 017 do 027.53-011 je bila Celjska ili Mariborska,pa je snimak vjerojatno sa Štajerskoga.Možda če netko prepoznat lokaciju.
LP Miloš
 

Tanka vatra

Član foruma
Snimak je načinjen kod Mestinja u blizini Rogaške Slatine 02.07.1964. Vozna lokomotiva
53-011. sa putničkim vozom.Autor : A.Luft. Podatak iz knjige "Normalspurdampf in Jugoslawien"
- serija Bahn im Bild 104 - knjižare P.Pospischil
 

malimiha

Član foruma
Koliko sam primijetio službeni vagoni na raznim slikama koje se lepe u ovu temu se puno razlikuju od batovog Dd modela (krov, dimnjak, stepenice). E pa sada neznam, ili ne valja model ili pravi vagoni :hmmm: :neznam:
 

nik

Veteran foruma
Koliko sam primijetio službeni vagoni na raznim slikama koje se lepe u ovu temu se puno razlikuju od batovog Dd modela (krov, dimnjak, stepenice). E pa sada neznam, ili ne valja model ili pravi vagoni :hmmm: :neznam:
Treba čitati sa razumijevanjem... :dada:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh