RPVSB robel - digitalizacija BRAWA 0500-Klv53 i 0501-Kla03

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Stisni ga malo po visini.
Napravljen je prema predlošku. Isprintan je na papiru možda se malo stusnuo zbog toga jer je greškom printan kao letter.

Nacrtan je u Corelu i pretvoren u krivulje.
Dimenzije su 7.0 x 4.5 mm
Odnos stranica je oko 1 : 1.55
:cool_2:
02.jpg
hehe u svakom slučaju preciznije od Brawa cisterne gdje na INA logotipu fali bijela točkica :cool_2:
Uglavnom to je toliko sitno da ulazimo u područje Z mjerila hehe :)
 

Mon

 
Osoblje foruma
.
Kolega Kameni, jesi li prilikom odabira dekodera možda pogledao jel postoji dekoder sa zvukom koji bi odgovarao ovom modelu?
.
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
@Mon U trneutku dok sam ja radio digitalizaciju tog modela bio je sužen izbor dekodera a zvučni su bili preveliki.
Pa sam odlučio da mi je veća fora da model ima rasvjetu nego zvuk :) tako da sam stavio mikroESU za N modele

Trenutno postoji "savršenstvo" za taj model jer se u ovom slučauj radi o N motoru.
Dakle firma CT Electronics iz AUstrije radi potpuno funkcionalan zvučni dekoder za taj model koji je namijenjen za Z mjerilo, s osnovnim funkcijama i zvukom, dimenzija 16 x 7 x 2.3mm?!?! Sve funkcije dekodera su u skaldu s NMRA i DCC standardima....

http://www.tran.at/Produkte/SL76.shtml
index.php


Ostaje problem gdje smejstiti zvučnik ako želiš da se vidi interijer kabine.
i drugi problem koji zvuk staviti?
 
Last edited:

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Na to sam mislio, da nisi možda pronašao dekoder sa odgovarajućim zvukom?
krivo sam te shvatio :)
ne na zalost nisam nasao odgovarajuci zvuk.

Poslao sam mail na hagen.at ali na žalost ni oni nemaju zvuk tog Klv53.

E sad to je muka moguća su 3 motora od 77 KS s 4 cilindra pa do najjačeg 150 KS 6 cilindara - Duetz FL6 :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh