Challenger-ovi modeli

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Neka, neka, tako treba, sada imaš cijeli set KVR-a;
moraš je poslikati sa vagonima, da malo napasamo oči.
Nije cijeli set,moram naci kola za spavanje jer su i oni vozili:hmmm:.Eh,sad gdje i kako:hmmm:.
U stvari,moram prvo naci onaj set vagona i vidjet sta imam,pa onda....bilo je na toj
prugi svega i svacega.
O fotkama,moram nabavit novu kameru,ova je vec dotrajala
 

Bero01

Veteran foruma
Stigla:pivo:i bolja je nego na fotkama
Odlična je!
:ljubav
Meni se jako dopada. Koje godište proizvodnje je taj model (ne prava loksa) ?
Pitam te zbog motora koji je unutra - jesi je isprobao kako vozi?
Stari mesing dosta često ima problema sa motorima, koje je obično potrebno zamijeniti,
pa onda dok ih još ofarbaš, digitaliziraš, dekaliraš i weatheriraš...
Potrebno je puno posla, novca i vremena - ali, definitivno ima svoju draž,
a volio bi imati pokoju i u sirovom metalu, tek toliko, da se vidi da je metalna.
:dada:
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Koje godište proizvodnje je taj model (ne prava loksa) ?
Pitam te zbog motora koji je unutra - jesi je isprobao kako vozi?
Loksa je iz `74te i sigurno ima open frame motor,ali je to lako
promjenit.A danas moderne motore mozes kupit za nista.
Nisam je probao jer sam izgubio power supply prilikom selidbe.
pa onda dok ih još ofarbaš, digitaliziraš, dekaliraš i weatheriraš.
O tom po tom,nista im ne fali da trce gole jedno vrijeme:vrag:
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Mogao bi opet malo u fotkanje svoje kolekcije vec tri godine nisi ih vadio iz paketa.
Za nasu dusu malo ih pofotkaj i usput pregledaj ima li koje ogradice zahrdjale.
;)
I evo je:fp:sunce kalajsano:fp::mamurluk:,otelio se trazeci....IMG_3760.JPGIMG_3760.JPG
Godinu i pola sam mislio da su mi ih ukrali....gdje ce mi dusa:citaj::crazy:...Blagi.....VraNzhe...
I ima tu josh dosta psovki...ono ....:sutim:sutim:sutim,da bih se danas postidio....
Bit ce bolje...dok ochistim ovo
IMG_3761.JPGIMG_3761.JPG
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Eh eto @mario mandić ,jel` pociscena?
IMG_3763.JPG
Dolje u centru mos vidit od Bachmana....
IMG_3764.JPG
IMG_3765.JPG
Tu su ti kutijice sa modelima i radni sto.Problem je sto kad je ONA(da ne kazem koja:vrag3:)vidjela,i
rekla pogresne rijeci.Joooj,mogu li se useliti?KAKO JE IZLETILA:sef:.
Onda sjeo i zaplakao sa svojom
IMG_3769.JPG
PS,urednicima!Da je ostavimo(temu)kakva jeste,glede makete,ili...?.Gradnja pocinje poslije Berine posjete,
za nekih 2-3 mjeseca(obaveze).Pa sad......
 

Bero01

Veteran foruma
Ihijao, krasan ti je ovaj bačmanov 3 truck Shay!!!!
:ljubav
Dopada mi se što je painted & UNmarked, što znači možeš staviti na njega oznake koje želiš,
a vjerujem da ćeš u ovoj knjizi što je na putu prema tebi pronaći inspiraciju. Inače je i ''moja'' BCR imala
dvije takve lokomotive u svojoj podružnici Vancouver Wharwes, gdje su služile kao manevarske lokomotive!
Shay-evi su bili idealni za taj posao jer su mogli savladati oštre zavoje na industrijskim kolosijecima, a imali su
i veliku vučnu silu, dok brzina nije bila važna.
:dada:
VW 114
VW_Shay_114.jpg
i VW 115
VW_Shay_115_3.gif
tako da bi i ja volio nabaviti bar jedan takav model sa vremenom, ako ne i obadva!
:palac_gore:
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Ihijao, krasan ti je ovaj bačmanov 3 truck Shay!!!!
:ljubav
Dopada mi se što je painted & UNmarked, što znači možeš staviti na njega oznake koje želiš,
a vjerujem da ćeš u ovoj knjizi što je na putu prema tebi pronaći inspiraciju. Inače je i ''moja'' BCR imala
dvije takve lokomotive u svojoj podružnici Vancouver Wharwes, gdje su služile kao manevarske lokomotive!
Shay-evi su bili idealni za taj posao jer su mogli savladati oštre zavoje na industrijskim kolosijecima, a imali su
i veliku vučnu silu, dok brzina nije bila važna.
:dada:
VW 114
View attachment 98916
i VW 115
View attachment 98917
tako da bi i ja volio nabaviti bar jedan takav model sa vremenom, ako ne i obadva!
:palac_gore:
Mislim da ce jedan dijelic makete biti bas to,VW:gladanSamo treba isplanirati,a to ce biti :fp:.
Zato i dolazis:yes
 

mario mandić

Aktivan član
Supporter (2016)
Ihijao, krasan ti je ovaj bačmanov 3 truck Shay!!!!
:ljubav
Dopada mi se što je painted & UNmarked, što znači možeš staviti na njega oznake koje želiš,
a vjerujem da ćeš u ovoj knjizi što je na putu prema tebi pronaći inspiraciju. Inače je i ''moja'' BCR imala
dvije takve lokomotive u svojoj podružnici Vancouver Wharwes, gdje su služile kao manevarske lokomotive!
Shay-evi su bili idealni za taj posao jer su mogli savladati oštre zavoje na industrijskim kolosijecima, a imali su
i veliku vučnu silu, dok brzina nije bila važna.
:dada:
VW 114
View attachment 98916
i VW 115
View attachment 98917
tako da bi i ja volio nabaviti bar jedan takav model sa vremenom, ako ne i obadva!
:palac_gore:
Za tebe bero https://m.ebay.co.uk/itm/BACHMANN-S...301071&hash=item48ae123a8a:g:ZwsAAOSw3EVbHj4V
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh