Zglajzani kolski park

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Zglajzani,moram ovo ponovo procitat:pozdrav:
Ima toliko Info,da mi se smuci:crazy:Ali pozitivno.
Od davno sam otisao i puno stvari zaboravio.
Hvala ti na detaljnom pojasnjenju:pozdrav:
BTW,za nevjerne Tome,nisam se nikad odrekao
EU zeljeznica:neznam:.Malo mi je vise interesantna Sj.Am. zeljeznica,
pogotovu kuda prolazi.
Hvala jos jednom:pozdrav:
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
View attachment 90221 I da se nastavi....svi kursevi spavaćih kola ako su išli iz Munchena ili Beča bili su krajem 50-ih i 60-ih godina (do negdje 1966.) tipa STU - S tip transformiran univerzal, a to znači da prvotni S tip povećao je broj postelja, ali bio je najviše double. Iza reforme 1956. single i double postaju 1. razred, a tourist trokrevetni postaje 2. razred. WLAB iza 1956. je STU.
Podesan je View attachment 90220 za "ogranak Direct Orienta" (brzi 908) s priključkom na Direct Orient u Ljubljani), za Balkan express i za Jugoslavija exprees od 1962. do negdje 1966. Prema DB je na Jugoslavija express vozio svaki dan WLAB Munchen-Beograd, a uz to 2xtjedno i Munchen-Istanbul - po tome bi između 1962. i 1964. barem neke dane bilo čak 2 valjda istog STU tipa spavaćih kola.
Mali ispravak vlastitog navoda: izgleda da su na liniji Munchen/Beč - Jugoslavija i dalje Atena/Istanbul vozili STU do negdje 1964 ili 1965, a zatim isključivo Yu/Ub tip, svi ti tipovi su bili s tri postelje (WLAB). Po tome STU za naše potrebe treba biti samo u IIIb/c epohi.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
još jedan kurs, dok FS red vožnje govori o ABC kursu, u jedinom što imam redu vožnje, džepno izdanje, piše AB Rim-Beograd. Deklasacije su bile moguće u to doba, ali nikako da bi se ukidala niža klasa, uvijek ona viša (tj. A). To je začetak povezivanja Jugoslavije i dubljih dijelova Italije, onih koji nisu na liniji Simplonskog tunela. Na početku je taj kurs preuzimao poslijeratni Direct Orient (kasnije SOE, a zatim samostalni vlak bez imena). FS ABCz tipo 37 dvije smeđe, kurs Rim-Beograd DO 1950. (ACME 50208).JPG
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Isti Direct Orient je u poslijeratno vrijeme (nestaje sa scene 1956/57, ali se reinkarnira kao jedina veza s Parizom maj 1962.-maj 1977.) imao na početku C kola Pariz-Beograd, koja bi mogla biti i od SNCF-a, iako kasnije je češće od JDŽ-a, što bi mogla biti i štuka, ali i kakva kreacija iz porodice tipa GOŠA '48. Taj kurs iz Pariza znao je do 1956./57. završavati u Zagrebu, Ljubljani ili Beogradu, a bila je kasnije kombinacija C ili AB kola (ovisno dal ljetni i li zimski raspored), ali to su već detalji jer DO je 50-ih bilo kod nas dio nekog drugog vlaka koji je nosio kurs iz Pariza. Nitnovan OCEM za taj kurs bio bi dobar pandan iz porodice kurseva koji su bili i na SOE u to doba...SNCF zakovice OCEM, C9, Direct Orient (HJ4027).JPG
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
mala digresija, doživio sam kongestiju na forumu mali vlakovi pa kojim slučajem danas sam saznao preko ovoga foruma da sam u poziciji "izbačaja". Ili kak bi se po domače reklo sem zglajzal. Al ja sam navek zglajzan!
Ima nekaj tu i osobnog čovečjega prema pokojom Željku Sestriću, jer njegov zadnji SMS sam sačuval i trebal je biti objavljen na malim vlakovima, u onoj leprozitorijskoj temi koju su sami moderatori toga foruma osmislili kako bi postove drugih sačuvali od infekcije gube. Lakše rečeno: sve moje postove vu leproznu jamu. Da su mene pitali, rajše bi na predodgoj na...recimo Goli. Nije baš "guba" ali gdje ni travka ne raste, nikne železnički modelar.
I svakog majstora delo krasi, kak i moderatora njegov forum pa i mog prijatela ZES-a njegovo delo, flaša za plin prerada ROCO koju sam kupil u Beču, još dok mi je sinčić tak bil mali pa kad smo ušli u TINA trgovinu, nije se dal van... nažalost i zadnji puta u Beču nisam se uspel nači sa ZES-om jer kako mi je posle rekel, od bolesti je imel infekciju pluća i pal od temperature u nesvjest.... HŽ Zagkks-z INA plin (Roco).JPG
2017-05-18 ZES oproštajna poruka.JPG
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
U toku izborne utrke i ja sam se izborio za hobi: da natrpam na vagone sve što stignem.... slično kako kobasičari trpaju žlundre a možda ako jer sreće i pokoju trihinelu. Moj sadržaj je čisti Unimog.DSC_0026.JPG
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Prilog traktorizaciji Juge: za kompoziciju iz druge polovice 50ih, sa izvornih kola DB-a skinul sam BUS i dopunil letvice za fiksaciju točkastog tereta. Ostalo je samo iverja za sauger. Teretna kola su i ostarana.DSC_0007.JPGDSC_0011.JPGDSC_0012.JPG
Ukupni rezultat je tu: 14. DB R-10 + traktori Fahr D180.JPG
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Fićo će ići na vagon ali mora ih biti više, da budu u društvu.
 
  • Like
Reactions: Mon

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
za TEEM kompoziciju dolazi Rungenwagen sa kontejner-hladnjačama na agregat, pridržavaju se na vagonu pomoću malih okruglih magneta priljepljenih na rupice kontejnera a na vagonu je magnetska samoljepljiva traka. Naknadno sam stavio male okrugle magnete i postranično da se ne važe na vagonu, jer nije isti nivo donje strane kontejnera i ruba koji je kao falc.DSC_0050.JPGDSC_0042.JPGDSC_0054.JPG
Naljepnice je po uzoru na prave kontejnere Interfirga napravil Wile E Coyote. Ako kome treba imam još jedan komplet.
 

Mon

 
Osoblje foruma
za TEEM kompoziciju dolazi Rungenwagen sa kontejner-hladnjačama na agregat, pridržavaju se na vagonu pomoću malih okruglih magneta priljepljenih na rupice kontejnera a na vagonu je magnetska samoljepljiva traka. Naknadno sam stavio male okrugle magnete i postranično da se ne važe na vagonu, jer nije isti nivo donje strane kontejnera i ruba koji je kao falc.View attachment 109981View attachment 109980View attachment 109982
Naljepnice je po uzoru na prave kontejnere Interfirga napravil Wile E Coyote. Ako kome treba imam još jedan komplet.
Javljam se za naljepnice kolega zglajzan!
:palac_gore:
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Osim familije Adams iz TV serije, od kako su detektirani vinski metalni demižoni u Splitu, i šjor Bepo zainteresirao bi se u čijoj je utrobi cisterne-vagona završio, putujući u Francusku. Tako je tu Adams iz produkcije Ree models WB-049DSC_0377.JPG
Lojtrica stoji nahero zato jer promili u krvi nisu baždareni na vaser-vagu.
A crvena boja valjda je od španskih boraca koji su proputovavali preko Francuske, te se savršeno uklapa, kao li čitam u novinama, crvene i komunističke Rijeke.
Naravno, postoje i španska sela, ali ovaj vagončić ipak stvarniji od njih.
 

nik

Veteran foruma
Osim familije Adams iz TV serije, od kako su detektirani vinski metalni demižoni u Splitu, i šjor Bepo zainteresirao bi se u čijoj je utrobi cisterne-vagona završio, putujući u Francusku. Tako je tu Adams iz produkcije Ree models WB-049View attachment 110642
Lojtrica stoji nahero zato jer promili u krvi nisu baždareni na vaser-vagu.
A crvena boja valjda je od španskih boraca koji su proputovavali preko Francuske, te se savršeno uklapa, kao li čitam u novinama, crvene i komunističke Rijeke.
Naravno, postoje i španska sela, ali ovaj vagončić ipak stvarniji od njih.
Koji mu je datum revizije?
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Osim familije Adams iz TV serije, od kako su detektirani vinski metalni demižoni u Splitu, i šjor Bepo zainteresirao bi se u čijoj je utrobi cisterne-vagona završio, putujući u Francusku. Tako je tu Adams iz produkcije Ree models WB-049View attachment 110642
Lojtrica stoji nahero zato jer promili u krvi nisu baždareni na vaser-vagu.
A crvena boja valjda je od španskih boraca koji su proputovavali preko Francuske, te se savršeno uklapa, kao li čitam u novinama, crvene i komunističke Rijeke.
Naravno, postoje i španska sela, ali ovaj vagončić ipak stvarniji od njih.

Nije li to set od dva vagona?

https://gibitrains.pagesperso-orange.fr/en/train/wagon_citerne_uh_ocem29-ree.htm
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Za ljubitelje padobranaca idealan u prvoj polovici 70-tih na liniji Ostende (kako to gordo zvuči) - Split (kako to nedostižno u korona-vremenima djeluje) je neki belgijaner. Podmukli SNCB nije birao u nizu svojih generacija putničkih vagona veće brojeve od 1, tj. najčešće je slao I-1 tip, kojeg još uvijek nema na tržištu. Čak ni autor knjige o TB-u (slovna oznaka Tauern express, još od vremena kad se trasa protezala do Atene) iz plemena Sölch nevoljko bi stavio I-2 u kurseve tog ali i drugih vlakova koji su pokretani iz Belgije. Da, ipak francuski reporter J-C Roca u francuskom časopisu La Vie du Rail (broj je iz aprila 1976.) ubacio je u kadar sa pristojne točke osmatranja postaje Otoče kako hita brzi ekspres u zimsko doba sa ekstraordinarnim A vagonom klase I-2. Naime, pretumbavanjem klasa 1956. taj izvorni AB I-2 postao je čista 1 klasa. Vjerovatno je nešto zakazalo u Ostendu pa je ubačen umjesto ABm JŽ-Zg, i to baš taj I-2, koji je 1964. dobio aluminijske prozore, a UIC numeraciju 1969. godine.
Na temi sastava Tauern express na ovom forumu Stanley je prepričao svoja sjećanja na I-1 belgijanere na proputovanju poč. 70-tih kroz Zagreb, jer TB je bio noćni vlak na relaciji Zagreb-Split. Kako je vučen ličkom prugom, umjesto đurica u zimsko ali i snježno doma ca. 1971. vukle su i parne lokomotive serije 33, regrutirane iz Siska npr., a bilo je i problema s održavanjem voznog vremena na taj način. Inače do sada nisam naišao (EWP 1970-71) i STU 1973-74) da je SNCB redovito davao kurseve za taj vlak.
U svakom slučaju I-2 nije karakterističan za naše linije (naročito u 50-tim do 1962. (tada veza iz Belgije na nekoliko godina zamire zbog supstitucije sa holandeskim vlakom Austrija-expressom iz Hoek v. itd.- tko ga stavi u sastav ide prijava za modelarsko-željeznički delikt), ali fotografija pokazuje da ga je bilo. Slijede daljnji informativni razgovori, kokošje čeprkanje da se ovaj vagon dovede u kontekst istine jednog prošlog doba.

PS ima li tko kakvu vagicu da vidimo koliko ima plastike u tom modelu vagona?

02.jpgSNCB A tip I2 (LS Models 42112-3).JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh