Gdje nabaviti modele vozila?

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
pričekaš 25 dana pa carine više neće biti!!
 

vule

Poznati forumaš
Znaći to je u Mulleru? Zašto pitam? Zato, jer je u Muller trgovinama u Sloveniji sirotinja, što se tiće 1:87 cestovnjaka. Osim Siku asortimana ter 3 ili 4 Schuco cestovnjaka nema ništa. A na fotkama vidim, da se kod vas mogu kupiti i Wiking modeli, dok je u Sloveniji to moguće samo u MOKO te putem interneta.

PS: jesam u EU već 9 godina, pa što onda? Vi stvarno vjerujete, da u EU teće mlijeko i med?
nisam mislil na med i mljeko nego na carinu,naručiš u trgovini i za 2-3 evra stiže na kučnu adresu,a nisi u strahu da te operu za pol vrednosti pošilke,znam iz iskustva!!!!
 

hyperion

Veteran foruma
@vule, ako s 1.7. više nema carine između SLO i HR, onda to ništa više ne mjenja.
@Killer, svakako. :)
 

mr.0

Član foruma
Blagdani su (a i kriza), pa zvući primamljivo kupiti dva modela za 20 kuna!

U pošti (Hrvatskoj) ove dvi igračke stoje svega 20kuna, ili malo manje od 3 eura.
00554.jpg
dimenzije su otprilike u mjerilu 1/80, tako da bi se dalo lako preuredit u H0
00555.jpg Modeli nisu baš nešto detaljni, al ja sam već počeo preuređivati svog Caterpilara D11... zasada jedna slika, a uskoro više u mojoj temi
00565.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Pojavila se nova izvedbi autopista, autići su na baterijski pogon i daljinsko upravljanje no imaju i senzore tako da se sami drže označene
piste (ako ih ne natjerate van). Ovo je za sada u većem mjerilu no možemo se nadati za koju godinu da će biti i u H0!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh