ÖBB kola sa ležajima UIC-X i stariji tipovi

nik

Veteran foruma
Ne možemo ove stare kušete zvati 'UIC-X predserija' jer se pod X vagonom podrazumijeva da ima pod produžen preko pola duljine odbojnika (i samim tim cjevaste prelaznice) a kod ovih kušeta to nije slučaj. Isto pravilo vrijedi i za Y vagone kao i za Z vagone a razlog je da se dobije nešto veća ukupna duljina karoserije vagona (više mjesta za noge u odjeljcima). Ovi kušeti samo imaju istu duljinu kao X vagoni (isti slučaj kao sa Goša-poljakom kojem je 'X' samo nadimak) ali nisu rađeni po UIC-X standardu pa su onda samo prethodnici X vagona (zato sam ih i nazvao pred-X te predložio i takve naslove podijeljene teme).
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ne možemo ove stare kušete zvati 'UIC-X predserija' jer se pod X vagonom podrazumijeva da ima pod produžen preko pola duljine odbojnika (i samim tim cjevaste prelaznice) a kod ovih kušeta to nije slučaj. Isto pravilo vrijedi i za Y vagone kao i za Z vagone a razlog je da se dobije nešto veća ukupna duljina karoserije vagona (više mjesta za noge u odjeljcima). Ovi kušeti samo imaju istu duljinu kao X vagoni (isti slučaj kao sa Goša-poljakom kojem je 'X' samo nadimak) ali nisu rađeni po UIC-X standardu pa su onda samo prethodnici X vagona (zato sam ih i nazvao pred-X te predložio i takve naslove podijeljene teme).
Tu si djelomično u pravu. No, zapravo 'Pred-x serija' ne postoji. Takvi neki termini tek su se kroz nedavne najave modela počeli vrtiti ...
Zato sam u svojem prijedlogu za naslov i dao UIC-X i stariji tipovi, jer se time obuhvaćaju i ex DRB vagoni.
Ne treba se ograničiti na 26.4m. Toga nema puno, sve pokrivamo jednom temom.
 

nik

Veteran foruma
Pred-X je samo opis prethodnika X vagona a koji su duljine 26,4m. Službenog naziva za njih naravno da nema. :mamurluk:
A svi poslijeratni austrijski vagoni kraći od 26,4m mogli bi u temu za sebe. Mislim na one za međunarodni promet a tu ima i metalizacija i novogradnji.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Pred-X je samo opis prethodnika X vagona a koji su duljine 26,4m. Službenog naziva za njih naravno da nema. :mamurluk:
Naravno, da nema. Termin kojeg vole koristiti 'UIC-X vorserie'. No, ovaj naziv teme je nama sasvim ok.
Ex DRB kušeta bilo je nekoliko vagona i to komadno. Zato za OBB nema razloga da ne budu u ovoj temi (za ono nešto podataka što bi se o njima, eventualno moglo po potrebi staviti), te pogotovo iz razloga što nemamo modela..:harakiri
No, naravno, sve se može promijeniti, ukoliko se vidi u kojem smjeru tema ide.
Za Z vagone imamo negdje staru temu, što je ok (Kod njih imamo gotovo sve modele)
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Oni su znači rano nestali, UIC-X su bili malobrojni (3 komada) tako da bi realno kao modele jedino mogli očekivati onaj prvi, najstariji, tip 'pred X' kušeta građenih u Simmeringu u dvije serije '54/55. i '56. (51 50 000 - 011 i 51 50 012 - 021). Bilo ih je relativno puno (22 komada) i vozili su dugo, do duboko u 80-ima (i sa bijelim i sa sivim krovom) a na kraju su završili u 90-ima na RoLa vlakovima (bijelo-smeđi). Koliko sam uspio vidjeti nisu doživjeli previše opsežne modifikacije (zamjena postolja, dodavanje 'kutije' sa cjevastom prelaznicom i slično) a njihovih slika je puna knjiga-album 'Die JŽ in den 80er Jahren', uključujući naslovnicu (na relacijama za Zadar, Split, Solun i Istanbul).
Vozili su ti prvi 26.4 metarski vagoni dugo, ali to je u odnosu na UIC-X samo privid, jer ih je u startu bilo više proizvedeno. Njih je u isto vrijeme zadesila ista sudbina, kao i X-eve, čak su nekoliko godina prije X-eva počeli odlaziti na rekonstrukcije u RoLa kušete.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Evo, nešto i o tim prvim 26.4 metarskim kušet kolima kod austrijanaca..

Bc4uh(Sc4uh) 31660-31681:

- Izvorna oznaka kušet kola (rađeni su u dvije serije, pa su im i izvorne oznake bile drugačije):
Serija iz 1954/55.: Sc4uh 660-671
Serija iz 1956. : Bc4uh 31672-31681
- Uvođenjem nove UIC numeracije 1968., kola dobivaju nove brojeve: Bcm 51 81 51-50 (000-021)
- Godina proizvodnje kola/Proizvođač : 1954.-1956. / SGP-Sw
- Godina rekonstrukcije kola/Izvođač : 1984.-1992. / WkSm
- Dužina kola preko odbojnika: 26400mm
- Tip postolja na kolima:
Izvorno: SGP 53 / Modifikacija 1961.: SGP 53U / Zamjena 1967.-1974.: Wegmann 15, SGP IV(B), SGP V(A69)

Slika prvih kola iz prve serije (Sc4uh 660), friška iz tvornice (slika iz proizvođačeve brošure):

Bc 31 660 Gangseite.jpg


Nakon ex DRB kratkih kušet kola u voznom parku, ovo su bila prva kušet kola za austrijske željeznice, dužine 26.4m.
Sveukupno ih je bilo proizvedeno 22 komada. Proizvedena su u dvije serije, 1. serija od 12 kola kao Sc4uh (kola tadašnjeg
3.razreda), 2. serija od 10 kola kao Bc4uh. Kola su imala 12 odjeljaka (11+1, jer se jedan koristio kao službeni) sa po 6 mjesta, 2 WC-a i ono po čemu su se ove dvije serija kola međusobno razlikovale, to da su Sc4uh kola imala 3 umivaonika,
dok su Bc4uh kola imala 4. Kola su izvorno imala harmonika prelaznice, električno grijanje, kao i tada nove dvodijelne
prozore tipa Wegmann 1000mm. Prvom modifikacijom kola 1961. ti prozori su zamjenjeni novijim tipom sa gumenim
obrubom, iznad prozora se ugrađuju okapnice, vrši se modifikacija sustava napajanja el.energijom (time kola gube specifično ručno kolo promjene napona grijanja, tada instalirano na vanjskoj bočnoj oplati vagona), a postolja se modificiraju iz SGP53 u SGP53U varijantu. U razdoblju naredne modifikacije 1967.-1974. postolja se zamjenjuju sa suvremenijim tipovima:
Wegmann15, SGP IVB, SGP VA, kola time dobivaju vmax 140km/h, vrše se izmjene u interijeru, dvanaesti odjeljak se pretvara
u potpuno funkcionalni službeni odjeljak. Također se 70-ih vrši zamjena starih harmonika sa cjevastim prelaznicama.
1968. slijedi prenumeracija kola po novoj UIC numeraciji u Bcm 51 81 51-50 (000-021).

Vezano za bojanje kola, od 1979. kola iz izvorne zelene počinju postepeno dobivati standardnu plavu shemu OBB kušeta,
ali sva kola je nisu dobila.

Pojavom suvremenih Z kušeta u OBB voznom parku, (slučaj kao i kod UIC-X kola), od 1982. jedan dio ovih kola gubi RIC
status, prelazi u regionalni promet sa numeracijom Bcm 50 81 51-30 (njih ukupno 13). 1984, i 1987. troje kola iz te grupe
podliježe rekonstrukciji u salone SRmz. Sva ostala kola, koja nisu postala Saloni (njih 19), postepeno u nekoliko serija, rekonstrukcijom završavaju kao RoLa vagoni i to u razdoblju od druge polovice 80-ih, pa do 1992.

Pojavom novih Z vagona, ovaj tip kola također dijeli sudbinu, kao i UIC-X kola, uvrštavaju se u sastave vlakova prema
Balkanu, bili su česti na našim prugama, ono što je nik već naveo.

- HO model: ne postoji!

( nije mi poznato da li ih je ikada Kleinbahn možda radio, znam da je neke takve starije tipove vagona radio ...)
 

nik

Veteran foruma
Kako su izgledali ti SRmz vagoni?
Što se tiče rekonstrukcije u RoLa kušete mislim da se tu prvenstveno radi na izmjenama u inerijeru, izvana mi izgledaju isto kao i oni iz redovnog prometa prije toga (u principu se na njima nije ništa osim boje mijenjalo nakon rekonstrukcije '67/74. odnosno dodavanja cjevastih prelaznica).
Kleinbahn nije radio taj kušet; od te generacije vagona radili su samo ABm u prvobitnom izgledu i to prilično dobar model ali nažalost jako skraćen).
1

https://www.ricardo.ch/de/a/kleinbahn-387-oebb-1-2-kl.-wagen-1035872816/
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Što se tiče rekonstrukcije u RoLa kušete mislim da se tu prvenstveno radi na izmjenama u inerijeru, izvana mi izgledaju isto kao i oni iz redovnog prometa prije toga
Ne. Osim radikalno u interijeru, na tim je vagonima instalirana nova oprema ispod frema, a sam frem gubi onaj izvorni specifičan izgled, nema ga više!
Po interijeru, čak nisu bili niti međusobno svi isti kao RoLa, serije su rađene po varijantama. Samo u 80-ima (uključujući 1990.) imamo odrađenih 16 kola u RoLa kušete kroz dvije serije (10 + 6), te serije se razlikuju u interijeru...

Kleinbahn nije radio taj kušet; od te generacije vagona radili su samo ABm u prvobitnom izgledu i to prilično dobar model ali nažalost jako skraćen).
https://www.ricardo.ch/de/a/kleinbahn-387-oebb-1-2-kl.-wagen-1035872816/
Da, tog AB modela se sjećam, pa nisam bio siguran da nisu možda i kušet odradili..
 

nik

Veteran foruma
Ako misliš na to da su vanjskim izgledom ostali netaknuti, onda te moram razočarati, poprilično su kola izmjenjena..

To su zapravo OBB gesellschaftswagen:
https://www.vagonweb.cz/fotogalerie/A/OeBB_SRmz-8980.php?lang=de

View attachment 111520

View attachment 111521
Ne, to sa vanjskim izgledom sam mislio na RoLa kušete u odnosu na plave.
Bcmz-5950-000-1.jpg

Bcmz-5950-001-1.jpg

https://www.railroadpictures.de
/html/archivbaureihe.php?Param=1|0|A---%D6BB|Bcmz|0

mag-lifestyle-magazin-buch-b%C3%BCcher-bildband-jugoslawische-eisenbahnen-jz-balkan-jugoslawien-%C3%B6sterreichische-liegewagen-%C3%B6bb.jpg

mag-lifestyle-magazin-buch-b%C3%BCcher-bildband-jugoslawische-eisenbahnen-jz-balkan-jugoslawien-%C3%B6sterreichische-liegewagen-%C3%B6bb.jpg

mag-lifestyle-magazin-buch-b%C3%BCcher-bildband-jugoslawische-eisenbahnen-jz-balkan-jugoslawien-%C3%B6sterreichische-liegewagen-%C3%B6bb.jpg

https://www.mag-lifestyle-magazin.online/gebrauchte-bücher-raritäten/bildband-eisenbahn-in-jugoslawien/
 
Last edited:

nik

Veteran foruma
Ne. Osim radikalno u interijeru, na tim je vagonima instalirana nova oprema ispod frema, a sam frem gubi onaj izvorni specifičan izgled, nema ga više!
Po interijeru, čak nisu bili niti međusobno svi isti kao RoLa, serije su rađene po varijantama. Samo u 80-ima (uključujući 1990.) imamo odrađenih 16 kola u RoLa kušete (10 + 6), te serije se razlikuju u interijeru...
U biti vagon je samo izgubio onu nisku suknjicu kao što su i UIC-X vagoni.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
U biti vagon je samo izgubio onu nisku suknjicu kao što su i UIC-X vagoni.
Kola su jednim dijelom tu suknjicu izgubila još prije, kod montaže novih postolja (samo taj dio iznad postolja).
RoLa su ju izgubila komplet ( + nova oprema).
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ne, to sa vanjskim izgledom sam mislio na RoLa kušete u odnosu na plave.
.... sada, kada sam napisao koliko je kola pretvoreno u RoLa i SRmz vagone u 80-ima, onda si zamisli koliko ih je još vozilo u obliku nakon zadnje veće modifikacije iz 70-ih... Dakle, na kraju 80-ih tu su gotovo kao i X-evi.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Na sve. Jedino pretpostavljam da je onaj iz '84. imao neku drugu shemu.
Nisu niti ove tri slike iz posta što si stavio, iz istog razdoblja. Alu krov na tim vagonima je došao u kasnijoj fazi. Ova slika vagona sa tamnim krovom spada u izvornu verziju farbanja, ali samo za dva vagona, treći (odnosno prvi po rekonstrukciji) je izvorno bio u Jaffa bojanju, a onda je nekoliko godina kasnije dobio istu shemu, kao i ostala dva.

Wien100109.jpg
 

nik

Veteran foruma
Osnovno farbanje je isto na sve tri slike - očigledno su naknadno pofarbali krov jer se ljuštio ili bio krpan pa da se ne vidi.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Osnovno farbanje je isto na sve tri slike - očigledno su naknadno pofarbali krov jer se ljuštio ili bio krpan pa da se ne vidi.
Ali nisu izvorne (originalne) varijante, izvorni izgled vagona! Ove slike predstavljaju dva različita razdoblja.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh