ČD/ZSSK/PKP modeli

wiggum

Veteran foruma
Plavo/bijela i jest boja ZSSK Cargo dizajna, vidim da su i Vectrone obukli u takve slične boje...
Sve jasno, ali do sada su imali plave i bijele cerade kod Shimms, a zelene kod Ril(n)s vagona. To je bilo nepogrešivo pravilo. Očito su odlučili unificirati boje vagona (i lokomotiva).
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Sve jasno, ali do sada su imali plave i bijele cerade kod Shimms, a zelene kod Ril(n)s vagona. To je bilo nepogrešivo pravilo. Očito su odlučili unificirati boje vagona (i lokomotiva).
Slabo to tebi nekaj kroz Varaždin ide....:fotic::hihihi:
Jedna moja slika sa RK prije dvije godine, slikano starim mobitelom nabrzaka, pa ispala loša slika::crvenilo:
20180218_080547_edited.jpg

Sudeći prema izvoru, ova ti je prije više od deset godina napravljena (photo JohannJ) :
rilns31563552268-5der-sk-cargo-steht-zur-entladung-165384.jpg
Izvor: https://www.bahnbilder.de/bild/slow...5der-sk-cargo-steht-zur-entladung-bereit.html
 

wiggum

Veteran foruma
Opet sve jasno, ali mislim isključivo na ceradu sa ZSSK CARGO logom i natpisom, kao i linkom www.zscargo.sk. Na ostale varijante ne mislim trenutno (jer nismo nikad imali niti model drugih cerada).

Web stranica www.zscargo.sk je bila napravljena 2014. godine, tako da nije mogla biti na ceradama (plavoj i to na Ril(n)s-u) prije 10 godina.

Ako nađeš fotku Ril(n)s-a od prije 5 godina sa ZSSK CARGO logom i natpisom, kao i linkom www.zscargo.sk, onda priznajem, moja greška i to nije ništa novo.
 

damir661

Veteran foruma
Opet sve jasno, ali mislim isključivo na ceradu sa ZSSK CARGO logom i natpisom, kao i linkom www.zscargo.sk. Na ostale varijante ne mislim trenutno (jer nismo nikad imali niti model drugih cerada).

Web stranica www.zscargo.sk je bila napravljena 2014. godine, tako da nije mogla biti na ceradama (plavoj i to na Ril(n)s-u) prije 10 godina.

Ako nađeš fotku Ril(n)s-a od prije 5 godina sa ZSSK CARGO logom i natpisom, kao i linkom www.zscargo.sk, onda priznajem, moja greška i to nije ništa novo.
Jedna moja iz 2012. Ne znam da li si mislio na ciradu ili na logo ŽSSK Cargo i link?
IMG_5014.jpg
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Zdravo svima,
AlbertModell najavljuje nov tip modela vagona za prijevoz sipkog tereta koji je u izvoru Poljskog izvora. Izgled im je sličan našim Eamos vagona ali je to sasvim drugčiji tip. Prvi modeli su za češko i slovačko tržište, dolaze u mjesecu junu.

AlbertModell-livery-059003.png
AlbertModell 059003

AlbertModell-livery-420004.png
AlbertModell 420004

AlbertModell-livery-420005.png
AlbertModell 420005

AlbertModell-livery-920001.png
AlbertModell 920001

AlbertModell-livery-920002.png
AlbertModell 920003
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh