„Ride in“, „drive in“,... odnosno mogućnost vožnje u kabini na vrtnoj željeznici

goran28

Novi član
Pa evo ja se slazem s ovim prijedlogom i sudjelovo bi u ovom prijedlogu. U planu imam praviti lokomotivu gdje bi bila širina tracnica 7 cola. To bi bila neka moja mjera kojom bi se ja bavio.
 

željko halambek

Veteran foruma
Pa evo ja se slazem s ovim prijedlogom i sudjelovo bi u ovom prijedlogu. U planu imam praviti lokomotivu gdje bi bila širina tracnica 7 cola. To bi bila neka moja mjera kojom bi se ja bavio.

Odlično! Jel već znaš kakva bi to bila lokomotiva. El, parna, dizl, feldbahn, uskotracna, normalnotracna, ride-in,...?
 

željko halambek

Veteran foruma
lokomotiva bi bila dizel i normalnog kolosjeka
a jel imate vi kakvih planova?

Bilo bi interesantno vidjeti neki domaći dizl (Kendy, Karavela ili sl. zeleni ili plavi).
Znaći to bi bilo u mjerilo 1:8.

Što se tiće naših planova:

-trenutno se radi mala remiza i kolosjek 5"+7 1/4" sa cca 30m dužine pruge i jednom kretnicom za testiranje na platao na gornjoj stanici uspinjače

Što se tiće završenog postojećeg voznog parka stanje je slijedeće:

-br.1 dvoosvinaska motorna prikolica (plava) za kolosjek 5" (Dražen)
-br.2 dvoosvinaska prikolica (plava) za kolosjek 5" (Dražen)
-br.3 dvoosvinaska prikolica (žuta) za kolosjek 5" (Željko)
-br.4 dvoosvinaska upravljačka prikolica (žuta) za kolosjek 5" (Željko)
-br.5 četveroosvinaska prikolica (plava) za kolosjek 7 1/4" (Dražen)
-br11 motorna kola dubrovačkog tramvaja (žuta) za kolosjek 5", mjerilo 1:6 (Željko)

Nekao smo se podjelili na način da će Dražen imati zagrebačke tramvaje a ja ostalo (dubravački, osječki,...)

- nastavlja se sa izradom preciznog modela ZET 101 u mjerilo 1:8. Sada je na redu izrada krova i postolja.
-u izradi je otvorena prikolica za dubravački tramvaj u mjerilu 1:6 (za kolosjek 5"). Trenutno se rade planovi za lasersko rezanje oplate i ostalih dijelova
-u izradi je i ZET M24 u mjerilu 1:6 (za kolosjek 7 1/4"). Trenutno se rade planovi za lasersko rezanje oplate i ostalih dijelova

-planira se izrada osječkog ex LJ tram u mjerilu 1:6
-planira se pretvorba dvoosovinske prikolice br 2 u upravljačku prikolicu za M24 te bi se pritom prešpurala na kolosjek za 7 1/4"
-planira se pretvorba dvoosovinske prikolice br 3 u upravljačku prikolicu za osječki ex Lj te bi se pritom prešpurala na kolosjek za 7 1/4"
-planira se izrada žute četveroosovinske prikolice za dubravački tramvaj za kolosjek 5"
-planira se izrada crvene četveroosovinske prikolice za osječki tramvaj za kolosjek 7 1/4".
-planira se izrada ride in motornog vlaka
-planira se izrada cestovnog vrtnog vozila (splitski Man Avtomontaža 890 UG) u mjerilu 1:6
-planira se izrada ZET 2200 u 1:6 za kolosjek 71/4"

Što se tiće ride in motornjaka u prilogu sam stavio nacrt. Radi se o uskotračnom vozilu koji nije u mjerilo nego tračno vozilo koje koristi kolosjek 7 1/4".
U ovoj temi su inače obrađena takva slična vozila.

hb-02.jpg

Skica ride in motornjaka.
 
  • Like
Reactions: Mon

željko halambek

Veteran foruma
Izrada vrtne "ride in" 3-os lokomotive kod Dražena. Dakle i ovde se neće raditi o modelu nego Dražen radi uskotračnu lokomotivu za kolosjek 184mm.

Za pogon lokomotive će koristit paralelni hibridni koncept (motor od skutera + el. motor) jer postoji mogućnost pogona vozila motorom s unutarnjim izgaranjem i elektromotora istovremeno (vožnja prema napred). Također postoji mogućnost pogona samo motorom s unutarnijm izgaranjem (vožnja prema napred) ili čistog električnog pogona (vožnja prema napred ili u rikverc).


13592774_938306322962772_4857346118735673939_n.jpg




13626419_938306362962768_4396218407407986701_n.jpg
 

željko halambek

Veteran foruma
Postavljeni su rukohvati, motor sa elastičnim nosačima,elektrika, rezervoar, filter zraka, auspuh, postolje, stražnja osovina koja je zakretna....fale limovi karoserije i frema, hauba sa maskom, spojnice, pult, dio poda, stakla, brisač, treća osovina i lančanici sa prijenosnim lancima i spajanje komandi i pulta...

IMG_2300_zpsp0eb7zl2.jpg


IMG_2308_zpskzhfhabe.jpg


IMG_2303_zps7om4pfvv.jpg


IMG_2305_zpsa44zvqkp.jpg


IMG_2306_zps98bcqsxr.jpg
 

drazenb67

Član foruma
da..Baotian 50ccm...odabrali smo 4T motor jer je puno tiši i manje smrdi od 2T i nema gnjavaže sa uljem....

Testne vožnje se očekuju kroz 2 tjedna nakon montaže prijenosnih lanaca i lančanika na 2 od ukupno 3 osovine.


Ovo je pokušaj da se napravi ultralaka "ride-in" lokomotiva kako bi bila prikladna za čest transport automobilom, pa tako ukupna težina neće prelaziti 100 kg bez strojovođe, a sama lokomotiva ima rastavljiv gornji dio kabine (kućica sa prozorima i krovom). Bitno je da su dvije osobe dovoljne za transport i manipulaciju....

Nakon probnih vožnji vidjet ćemo karakteristike, brzinu, vučnu silu, kočenje, vožnju na usponima, regulaciju....
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
4T je i bolji i priblizno slican zvuk za neku radnu masinu..
Ne znam koliko se razumete u skuter masine ali evo ja bih da vam dam neke smernice kako nastelovati neke vozne karakteristike preko opruga za kvacilo i rolnica na varijatoru!

Pre nego sto bi bilo sta ovde postavljao da vas pitam koliko se razumete u skuter masine? Ja sam rad da vam slikovno sve pojasnim kako da dobijete na ubrzanju kako na vucnoj moci itd itd..;)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ovako..prenos snage se sastoji od prednjeg dela koji se zove varijator i unutar njega imas rolnice koje imaju razlicitu gramazu!
-kad je tezina veca one se brze krecu kroz varijator tjs brze guraju potisnu plocu i brze prave prenos!

Najbolja komparacija ti je biciklo i njegov sistem prenosa lancem sa prednjim i zadnjim zupcanicima! Znaci teze rolnice ce ti pri dodavanju gasa brze praviti veci prenos stim ako stavis previse teske rolnice neces imati visoke obrtaje motora i motor nece dobro ubrzavati!
Bitna je tacna procena gramaze da motor ima visoke obrtaje a da ravnomerno ubrzava!

Slika varijatora sa potisnom plocom i rolnicama..
75934657.jpg
Taj varijator radi u sinhronu sa zadnjim kvacilom koje takodje ima sistem povecavanja i smanjivanja prenosa snage..ima centralnu oprugu od koje zavisi brzina menjanja prenosa i to mu dodje isto kao i sa rolnicama!

Slika kvacila..
slika-22289-5666a3d74ee6d-default.jpg
Ono sto je bitno kod kvacila je da ono obezbedi dovoljne obrtaje da bi motor imao snage da krene jer skuteri nemaju zamajac kao automobili pa mu je sve u prenosu! Skuter moze imati i 30 konja ali ako prenos nije podesen on nece ici ama bas nikako!

Ovde mozes videti 3 malene opruge od kojih zavisi sa koliko ce obrtaja automatsko kvacilo spojiti prenos i sa koliko ce obrtaja skuter poceti da se krece..te opruge se kupuju po bojama..koliko se secam bele i zute su najjace i one dosta podizu broj obrtaja pri kretanju,sto ce tebi verovatno trebati!
10_036_0210.jpg
Ovo ti je neki dijagram po bojama opruga i broju obrtaja ali ne znam da li to vazi za Kineske skutere ali cisto da imas predstavu o cemu pisem..;)
oprugekvac112m297715-grafobrt.jpg

Jos jedna stvar koju sam sad upravo uzeo u obzir a to je promer tvojih tockova i promer ORG tockova na skuteru!
Tu je jako velika razlika u promeru pa predpostavljam da ce ti se lokomotiva jako sporo kretati i jako spor start ce imati!
Tu primeni ovo o cemu pisem i igraj se prvo sa tezinom rolnica! Ne zaboravi i opruge kvacila..ako bude loksa kretala sa jako malim obrtajima onda stavi jace opruge da se motor prvo zaleti sa obrtajima pa tek onda da kvacilo spoji prenos motora sa pogonskom osovinom!

Jbg zvuci jako komplikovano ali kad ukapiras videces da je to jako prost sistem..samo ima dosta igranja oko stelovanja!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Kako ustanoviti ispravnost varijatora??

Obrati paznju na sliku..
-Zuta strelica su ti plasticni klizaci koji dodju na mesto zelene strelice! Oni sluze da ova ploca(zelena strelica)klizi po ovim stubovima (crvena strelica)

Ako se plasticni klizaci potrose i budu probijeni onda ce potisna ploca guliti ove stubove na varijatoru(crvena strelica) i tu ce dolaziti do nezeljenog trenja i prenos se nece odvijati kako treba i nikad neces moci da to sve nastelujes kako zelis i kako treba..
U najgorem slucaju se potisna ploca moze useci u varijator i tu se prica zavrsava jer mora novi varijator da se kupi!
75934657.jpg
Ima tu jos par stvari ali ti prvo to sve proveri pa se javi ako treba jos neka pomoc;)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Haha video sam ovo na FB..zanimljiva spravica! Mozda neka kancelarjiska stolica umesto skolske da se stavi?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh