661-3XX Slavko Jovanović

alsbgd

Član foruma
Iz nama vec dobro poznate radionice stize nam jos jedan zanimljiv model...
Radi se za sada o Spanskoj verziji ove lokomotive, koju je G, Slavko uradio za nekoliko
narucilaca iz Spanije...

Naravno bice moguca i porudzbina nase verzije lokomotive uz sitne izmene, s obzirom da su
kljucni delovi koji se razlikuju izmenljivi...DSC_4635.JPG DSC_4639.JPG DSC_4640.JPG DSC_4611.JPG DSC_4639.JPGDSC_4621.JPG
 

FILIPSON

Član foruma
americana5gra.gif
AA
 

FILIPSON

Član foruma
Možda su postolja i motor bolji nego kod Mehana. Inače,cijena je žestoka (DCC sa zvukom 575 EUR-a)
14015gra.gif
 

1borna

Veteran foruma
Za mesing modele to i nije tako visoka cijena, tu je potrebno ipak puno više rada kod sastavljanja karoserije!
 
  • Like
Reactions: adi

ciba1988

Član foruma
Hmmmm ako je i to mesing onda je cena za tako nesto smesna do bola. Ali pozabavicemo se mi time ali prvo da zavrsim nesto Davoru sto sam obecao odavno. :D
 

ciba1988

Član foruma
Ako pricamo o Gorbacovu to sam obecao samo jednoj osobi a za plocice i grb to jesam. I to ne dva komada vec mnogo vise. :D
 

Davor

Veteran foruma
Majstor Slavko je završio model podserije 300 ali za sada još nemamo fotografije.
U međuvremenu, naišao sam na fotografiju "bosanke" u Zadru.
661 - 3xx.jpg
zeljeznice.net
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh