aaaaaa(Torrente je sretan :) )

torrente

Poznati forumaš
evo mlatnuh ovo na e-bayu prije 5 min. za 78€ :D
sinoc mi je propao rheingold od arnolda pa sam bio tuzan ko malo dijete ali zato je ovo pun pogodak. slikice i detalji kad stigne.
:ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples :ples
 

Attachments

  • f2ef_1.JPG
    f2ef_1.JPG
    19.7 KB · Pregleda: 519

U47

Član foruma
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Baš moja epoha, bravo Torrente.
Dobro da nije u H0 >:E:
 

SHUCA

Poznati forumaš
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A kada stigne do tebe,ocekujem jos duze aaaaaaaaaaaaaa......+ uuuuuuuuuuu :eek: :eek: :eek:
Mnogo su lepsi UZIVO :ples Stampa,farba,gravure odlivaka....i veoma lako ide...

SRETNO TI BILO :aplauz:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

A to bi bilo....? >:read: >:D:
 

SHUCA

Poznati forumaš
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Minitrix je ,po meni , najkvalitetnija VELIKO-serijska firma u N sistemu..... Njihovi proizvodi (opet MOJE misljenje :D ),objedinjuju pouzdanost,preciznost i robustnost modela..... U nekim elementima je ovo krasilo i originalni ARNOLD Co. GmBH.... Na koncu-ove dve firme su i radile haube i sasije od spricgusa ,dok su se ostali igrali sa neznom plastikom..... Onaj ko poseduje MTR BR 01 sa pogonom napred ili Arnold BR 05 zna o cemu pisem :prof:
FL mi je ipak u drugom planu,jb...s model kojem pucaju sitni detalji na haubi pri rukovanju,ili se stampa brzo otare.
Sto se prikazanih bavarskih vagona tice----kada stignu,napravi nekoliko MAKRO fotosa detalja i stampe,pa objavi ,umesto komentara. Lokomotiva je MRAK mrakova >8-o:
Pogledaj programe proizvodnje u intervalu 1975-1990.......zaprepastices se cega je bilo----O, TORRENTe :eek:
 

NClight

Hybernated
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ovo si odlično mlatnuo, set inače dostiže i duplo veću cijenu. :palac_gore: a da je dobar, je... Trix već godinama jedini radi K.bay.st.b. u N-u u velikim serijama ali i kao limitirane serije ili klub-modele koji znaju doseći astronomske cifre... ovo je odličan ulov!

aaaaaaaaaa je odličan naslov teme... kako si se samo toga sjetio :hmmm: >:E: LOL
 

asalat

Član foruma
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nešto nas gledam (u stvari čitam). Da nam žene kojim slučajem pročitaju kako se hvalimo ulovom, kako bi ibivali kurcšlusi po kući. Moja ne zna sigurno za deset zadnjih kupovina >:D: :hmmm: >8-o: >:E: >:D:
 

torrente

Poznati forumaš
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

eh pa sad. moja uglavnom ne pravi problem. imamo neki presutni dogovor. ja sutim na cipelice i tasnice a ona na vozove :tisina
cak sam dvije lokomotive i nesto vagona dobio od nje za rodjendane, godisnjice braka, nove godine i sl. :palci_gore:

btw. tek sam juce uspio platiti ovu kompoziciju imao sam nekih problema sa paypalom :S: sad slijedi cekanje
 

NClight

Hybernated
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mene Paypal izdao na baknovnom izvještaju... danas ima da :tisina u kući o bilo čemu vezanom uz hobi >:E:

Torrente, uživaj, jedan si od rijetkih kojima žena ne prigovara LOL
 

singer

Član foruma
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Moja je krenula u početku malo da :wc: pa sam joj objasnio da bolje da lova ide u hobi nego u kladionice i kafane. Svakako je pecanje skuplje ( štapovi, mašinice itd. ) a i nikad vikendom nisi kod kuće... A dobro je i za vaspitavanje dece. Takođe, što torrente kaže, prećutim obuću i odeću, šminku i te ženske kaprice. Od tada nemam problema >:)
 
A

Anonymous

Guest
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Eh da...Sve mi se čini da je u mojoj kući jednak broj modela i broj komada nekakve šminke. >8-o: Znam ja kakav je to osjećaj....Surfaš i uočiš nešto pa sam sebi kažeš: "Još samo ovo i to je to". >:) >:)
 

Ćiro_bos

Član foruma
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Izgleda da treba otvoriti novu temu: Kako nam reaguju žene na ovo... >:D:
Uglavnom, ja sam uočio da oni (mi) koji uspiju izboriti pravo da se bave ovim hobijem, poslije relativno lako kupuju. Najskuplje je sjesti u voz *mudri* .
Alane, da li si ti sugerisao ženi koje lok da ti kupi za rođendan, ili je to ona sama... Mora da si to morao dobro pogurati :palci_gore: .
Poz...
 

torrente

Poznati forumaš
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pa pitala me sta zelim, ja sam rekao samo kataloski broj :ljubav zna ona sa lokshopom baratiti.

btw kao sto kaze singer, bolje kupiti lokomotivu nego to spiskati u kafani.
 

Ćiro_bos

Član foruma
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

torrente kaže:
btw kao sto kaze singer, bolje kupiti lokomotivu nego to spiskati u kafani.
...ili ne daj bože, pripomagati drugoj... >8-o:
 

asalat

Član foruma
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ćiro_bos kaže:
Izgleda da treba otvoriti novu temu: Kako nam reaguju žene na ovo... >:D:
Uglavnom, ja sam uočio da oni (mi) koji uspiju izboriti pravo da se bave ovim hobijem, poslije relativno lako kupuju. Najskuplje je sjesti u voz *mudri* .
Alane, da li si ti sugerisao ženi koje lok da ti kupi za rođendan, ili je to ona sama... Mora da si to morao dobro pogurati :palci_gore: .
Poz...
Moram da napišem anegdotu koja se desila na moj prošli rođendan. Baš se tiče ovih postova koje sam pokrenuo o ženama, pa da nastavim. U "dogovoru" sa ženom dobio sam zeleno svetlo za kupovinu samo dva-tri Rocova uskotračna vagona od jednog ljubitelja koji je rešio da rasproda svoju zbirku :uvrnut Sve je prošlo super i to je bilo nekoliko dana pred rođendan, tako da sam joj rekao da smo to "zajednički" kupili. Vuk sit i ovce na broju. Ali sam se iznenadio kad je ujutru na dan rođendana uz čestitku izvadila lepo spakovanu kutiju i predala mi je. Nisam uopšte imao pojma šta bi unutra moglo biti. Nije ništa šuškalo ni zveckalo, pa sam pomislio da je nešto od garderobe. Pao sam u nesvest po otvaranju: Unutra je bila cela kompozicija putničkog voza i to onog koji sam pomišljao da nabavim, ali bez glasnih planova pred njom. Kasnije je ispričala kako je sve organizovala. Od mog prijatelja koji se takođe bavi ovim hobijem je saznala šta bi me moglo interesovati, pa ga je angažovala da to nabavi i pošalje poštom, ali na adresu rođaka u našem gradu. Oni su naravno dobili instrukciju da ćute o svemu. Bilo je to vrlo prijatno rođendansko iznenađenje :)
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Lijepo iznenađenje! >:D:

Ja sam za prošli Božić dobio Roco ASEA-u od žene. Ja njoj kupio nešto žensko u otpriličnom iznosu (roba, mob, nešto tako) i svi sretni i zadovoljni! :>idea: :andjel:
 

NClight

Hybernated
Ja sam od bolje polovice dobio jedan Vikingov trktorčić i jednu simpatičnu stanicu od Vollmera, ali bijaše to davno, dok je bilo nešto u Mülleru u Zagrebu... od tada sam u nemilosti... :mad::
Sva sreća, pa se u ladicu ne zaviruje... bilo bi belaja >:)
 

SHUCA

Poznati forumaš
:D :D :D A ,ja sam svojoj supruzi nabavio mali komplet u Z ,pa se i ona ima cime zaminati :D :D :D
Ja sam imao srecu, da mi NIKADA nije negativno odreagovala....normalno JA PRVI pazim na kucni budzet.
I............ ne objasnjavajte se mnogo :??: Tek se onda zainate >:D: Ustvari su malo ljubomorne,jer vas moraju DELITI sa tamo nekim vozovima ne-ne
Sta bi tek bilo da je ljubavnica u pitanju :eek: :?: :eek: :?: :eek: :?:
Protiv MODELA ne mogu raspaliti prirodni refleks odbrane teritorije i muzjaka....... :andjel: :prof: Malo su ugrozene >:finger:
 

Ćiro_bos

Član foruma
SHUCA kaže:
:D :D :D A ,ja sam svojoj supruzi nabavio mali komplet u Z ,pa se i ona ima cime zaminati :D :D :D
Ja sam imao srecu, da mi NIKADA nije negativno odreagovala....normalno JA PRVI pazim na kucni budzet.
I............ ne objasnjavajte se mnogo :??: Tek se onda zainate >:D: Ustvari su malo ljubomorne,jer vas moraju DELITI sa tamo nekim vozovima ne-ne
Sta bi tek bilo da je ljubavnica u pitanju :eek: :?: :eek: :?: :eek: :?:
Protiv MODELA ne mogu raspaliti prirodni refleks odbrane teritorije i muzjaka....... :andjel: :prof: Malo su ugrozene >:finger:
Ostadoh zatečen! Nešto takvo sam upravo htio napisati, a ti me preteče za nekih par minuta :palac_gore: . Da, to je upravo kompletna filozofija ovih odnosa >:D: . Očigledno, Shuca ima mnogo neotkrivenih aduta...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh