Acini autići za maketu

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Sto se mene tice, slobodno spamuj temu ovakvim stvarima. Siguran sad da i Aca nema nista protiv.

Aco, u septembru uopste nisam video da imas ovoliku kolekciju vozila. Kad bi se bar nesto od njih digitalizovalo. Nadam se da ce nam robogovi4 dati jos neki link u njegovoj temi o dekoderima za car system, a i jos ovakvih snimaka

Sto se mene tice nemam nista protiv da kolega robogovi4 ubacuje jos stvari na ovu temu:dada:.Na mojoj maketi ce biti autica sa sopstvenim pogonom.Sad neznam dal cu bas ovako sa svetlima i dekoderom ali planiram da neka vozila koja su nepomicna osvetlim.Uglavnom pratim i temu u kojoj kolega robogovi4 vrsi prerade u ugradnju pogona za vozila. Malo i ja da spamujem pa evo linka.Ima se videti i nauciti štošta.
http://forum.malezeljeznice.net/index.php?threads/prerada-modela-herpa-wiking-na-car-system.6486/
 

hyperion

Veteran foruma
To je komlet i uspomena iz wunderlanda,Porshe,Mercedes,vagen buba i kamper Polizei.To ti moj Mali neda ni za zivu glavu.I vatrogasni ce trebati ali pazicemo da nenapravimo pozar na maketi.Znaci samo vatrogasni dolazi u obzir i tacka.
Šteta :( Ali bolje išta nego ništa. :)
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Jos jedan model auta je stigao kada sam bio u poseti mom prijatelju Mon-u i Nikoli iz Swedske:ples2:

Radi se o fordovom kombiju opremljenim motorom poznatog brenda FALLER
Bice jako zanimljiv na maketi kad ga budem pustio da luduje:pilot:


IMG_7412.jpg

Evo masina je ganc nova
IMG_7411.jpg
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Stigao je i poklon od Ace 33 koji je zasluzio posle odmora:palci_gore:. Kamionce je u srazmeri 1/14
Ima pravi menjac,diferencijal,kardan i cuje se kao pravi. Kamionce je stiglo u hiljadu delova i čika Aca ga je sklapao 3 nedelje i jos su sitnice ostale a prikolicu ce da dobije sa proleća.Jos ne znam koja ce delatnost biti i koja tema.Verovatno ce voziti gradju za maketu :hihihi:
P1520381.JPG
P1520430.JPG
P1520423.JPG
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Koja je firma proizvodjac ??

Moze li snimka da vidimo sve u audio/vizualnom formatu :)

Inace kamion je perfekcija :o
Hajde kad ste navalili.Evo video samo da znate da smo skrenuli malo u druge razmere;)
Ali posto ce se koristiti za dovozenje materijala za HO maketu,onda je to ok:hihihi:
Firma koja radi ove modele je "Tamiya" Japan
Napravio sam dva videa ali pravi ce stici tek kad se zavrsi i sa prikolicom.Onda ce biti natovaren sa HO materijalom:palci_gore:

Ovo je prvo paljenje masine i trimovanje stanice.Podesavanje otklona.Kamion ima pravi menjac sa 3 brzine.


I prva test voznja. Jooj kako su ga HO modeli gledali sa vitrine.:harakiri
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
moraš mu podesiti svjetla, mislim da lijevi far tuće malo pre visoko :hahahaha::hahahaha:! :respect::respect::respect: savršeno!!
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Sredi to sa farovima, isprobaj kočnice i odi sa njim u stanicu za tehnički pregled....:crazy: (povedi nekoga da snimi face
osoblju u stanici)
Mene je lako nagovoriti na zajebanciju.Imam tu u komsiluku gde se registruju kamioni i radi jedan komsija poznanik.Ima da ga uteram u hangar iz daljine.Radiola baca na 10km nema problema.

Zamisli scenu kad bi se na ulazu u garazu za tehnicki,pajavio ovaj kamiončić,upalio duga svetla i zasvirala sirena :hahahaha:
A face radnika sa tehnickog :eek::neznam::ljubavcrazy:
Moram da zovem skrivenu kameru pa na TV:hahahaha:
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh