Acme anketa

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
Izidor kaže:
Bok dečki,
ko ima vreme još danas je na sajtu od Acme anketa u kojoj pitaju koje modele bi željeli imati modelari. :

http://www.acmetreni.it/

Tu se vide i novosti sa sajma u Milanu.

Pozdrav svima,
Izidor

i to vrijedi samo za poduzeca, odnosno ovlastene distributere ili prodavace, i to samo iz italije... bzvz...
 

crhav

Aktivan član
i to vrijedi samo za poduzeca, odnosno ovlastene distributere ili prodavace, i to samo iz italije... bzvz...

To vrijedi za nas modelare! Medjutim, danas poslje 13.00h, anketa je prestala vaziti!
Velimir
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
crhav kaže:
i to vrijedi samo za poduzeca, odnosno ovlastene distributere ili prodavace, i to samo iz italije... bzvz...

To vrijedi za nas modelare! Medjutim, danas poslje 13.00h, anketa je prestala vaziti!
Velimir

aha, a sta si upisao u polje "porezni broj"?
 

crhav

Aktivan član
"Codice fiscale" ili porezni broj kako ti to zoves, imaju svi gradjani Italije! Prema tome......
Velimir
 

wiggum

Veteran foruma
Tako je sad svejedno za koga je bilo, pošto je anketa maknuta sa sajta prije 10minuta.
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
crhav kaže:
"Codice fiscale" ili porezni broj kako ti to zoves, imaju svi gradjani Italije! Prema tome......
Velimir
ne zovem ja to tako, nego se to na hrvatskom jeziku tako kaze.
dakle da rezimiramo, anketa je bila namjenjena talijanima, a ne nama...dakle obavijest o toj anketi je po meni ovdje bila irelevantna
 

Thommo

 
Osoblje foruma
SBB-CFF-FFS kaže:
crhav kaže:
"Codice fiscale" ili porezni broj kako ti to zoves, imaju svi gradjani Italije! Prema tome......
Velimir
ne zovem ja to tako, nego se to na hrvatskom jeziku tako kaze.
dakle da rezimiramo, anketa je bila namjenjena talijanima, a ne nama...dakle obavijest o toj anketi je po meni ovdje bila irelevantna
SBB-CFF-FFS, ako ti je nešto "irelevantno" - a ti nemoj to gledati/komentirati. Jednostavno, zar ne?
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
Thommo kaže:
SBB-CFF-FFS, ako ti je nešto "irelevantno" - a ti nemoj to gledati/komentirati. Jednostavno, zar ne?
vrlo jednostano :)

no anketa je i dalje bila za italiju, ne za hrvatsku niti koju drugu zemlju...

laku noc svima :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh