ACME SŽ 'Z' vagoni

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Tko tko sumnja, tko to kaže da ACME neće uraditi najavljene modele ? ;)

Slika skinuta sa friško uređene službene naslovne ACME stranice 'modeli u dolasku':

Otvorio sam zasebnu temu za ovaj SŽ set 55048 (AB+WR Z), pa slobodno navalite sa svojim komentarima i kritičkim osvrtom kada se modeli pojave na tržištu! ;)
 

Attachments

  • a55048[1].jpg
    a55048[1].jpg
    133.5 KB · Pregleda: 724

Mon

 
Osoblje foruma
Cestitam Slovencima na prinovi i kao sto sam vec rekao "u komsiluku", nadam se
da cemo i mi sa ostalog Balkana kad-tad imati priliku za veselje. :palac_gore:
 

NClight

Hybernated
G. Kovač u novostima kaže:

Spoštovani ljubitelji modelne železnice!

Sporočamo vam, da smo pričeli z zbiranjem prednaročil za set vagonov SŽ "Mimara" v merilu HO (1:87) proizvajalca ACME art. 55048.
Cena v prednaročilu je 82,90 EUR za set ( potniški vagon1/2 R in vagon restavracija)

Lahko jih naročite po telefonu, e - pošti ali v naslednjem tednu prek naše spletne trgovine Peter Pan .

Na naši internetni strani http://www.moko.si/posebnaponudba.html si lahko ogledate še ostale modele iz programa železnic.

Naročila sprejemamo po e-pošti 24 ur na dan , po telefonu od pon. do petka od 9h do 19h in v soboto od 9h do 12h
in v naši internetni trgovini Peter Pan
http://www.peter-pan.si/index.php?cPath=23_48
Priporočamo se za vaš obisk naših strani, kjer vas bomo seznanjali z novostmi v naši trgovini.

Za vsa vprašanja in želje smo vam na voljo po telefonu ali elektronski pošti.


Lep pozdrav
Branko Kovač
Moko d.o.o.



Telefon: +386 1 7295 124

Fax: +386 1 7295 127

Internet: http://www.moko.si
Spletna trgovina: http://www.peter-pan.si
E-pošta: info @ moko.si


Brzinski- informativni prijevod:
Set vagona u prednarudžbi kod MOKO-a po cijeni od 82,90€
Prednarudžbe na telefon, mail i od slijedećeg tjedna na njihovoj internetskoj trgovini!


Komentar by NC:
No, što se čeka? Ugrabite ih dok ih ima... i ovi će postati rariteti... >:)
 

wiggum

Veteran foruma
NClight kaže:
Set vagona u prednarudžbi kod MOKO-a po cijeni od 82,90€

Ovo je odlična cijena! Ostali dućani kolko sam gledal ništ nisu pisali o jeftinijoj cijeni za prednarudžbu. :ples2:

NClight kaže:
Komentar by NC:
No, što se čeka? Ugrabite ih dok ih ima... i ovi će postati rariteti... >:)
Samo se iskreno nadam da bude bilo baš suprotno, da nebudu postali rariteti već stalni program ACME-a.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Restoran u ovoj shemi bojanja nekada davno bio je na Mimari, pa onda kasnije uglavnom u sastavu vlaka Emona.
Ima li još koji međunarodni vlak gdje je mogao biti viđen? Casanova?
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ovi AB vagoni obuhvaćaju kraći period (od 2005. g), i vjerujem da su već svi u novoj shemi bojanja...
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Sky kaže:
Ovi AB vagoni obuhvaćaju kraći period (od 2005. g), i vjerujem da su već svi u novoj shemi bojanja...
Zapravo ne, 2 i 4 su još u ovoj shemi ;)
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
:palac_gore: Što čekaju sa njima, istek revizije ili imaju neke druge planove?
Znaš li možda podatak koji broj ABeelmt-a je ACME koristio za model?
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Gorchi kaže:
Zapravo ne, 2 i 4 su još u ovoj shemi ;)
Uf, ako mapper ne laže ovaj 4 u staroj shemi bojanja se vrti po Zagrebu na 310/311: :ljubav
vlak 311 Villach Hb - Zagreb Gl.
Kolodvor Zagreb Gl. kol.
617939900040 AB PUTNICI... VILLACH HAUPTBAHNHO ZAGREB-GLAVNI-KOLOD
617920700045 BEELT PUTNICI... VILLACH HAUPTBAHNHO ZAGREB-GLAVNI-KOLOD
617820700814 BEELT PUTNICI... VILLACH HAUPTBAHNHO ZAGREB-GLAVNI-KOLOD
518195700076 DCARINA PUTNICI... VILLACH HAUPTBAHNHO ZAGREB-GLAVNI-KOLOD
 

wiggum

Veteran foruma
spominje se trenutno 4, ali evo onda i nekaj malo o 2: :D :ples


Zagreb
VI/'09.

Znal sam da sam imal negde fotku, mislim da ih imam još u starome bojanju. Imam dosta fotki 000, ali ona je u novome bojanju. Bil bi zbilja potez napraviti vagon s drugom numeracijom od 002 ili 004.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
wiggum kaže:
spominje se trenutno 4, ali evo onda i nekaj malo o 2: :D :ples
wiggum, >:E: jedan! ;)
Vedi kaže:
Mislim da su za jedan prozor prekratko potegnuli crtu za prvi razred.
Optička varka ;) Crta je ok. Na drugoj strani gdje je manje velikih prozora upravo se proteže kao i na modelu...
 

Vedi

Član foruma
Sky kaže:
Optička varka ;) Crta je ok. Na drugoj strani gdje je manje velikih prozora upravo se proteže kao i na modelu...

Maaaaahhhhh, usredotočil sam se samo na žutu crtu i opće nisam skužil da gledam novo farbanje.
My fault. :crvenilo:

qpkqe0.jpg

(Foto: miro M. / railfaneurope.net)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Nemojmo o bojanju, baš o toj žuti crti... Izgleda da sta dva čovjeka pravila crtu pa na istom vagonu na jednoj strani dođe izmedju dva prozora a na drugoj do početka prozora. Govorim o pravom 1:1 vagonu :shock: :shock:

NClight kaže:
Predserijski modeli na Nürenberškom sajmu, naletjeh slučajno... ( Foto album :arrow: http://good-times.webshots.com/album/576718979PylHmX) :
Pa gdje si našao baš moj album :D :D
 

NClight

Hybernated
Oprosti Gorchi... nisam znao :crvenilo: jer nisi potpisan poznatim imenom ili nadimkom >:)
BTW, odlične sličice ;) :palac_gore:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Gorchi kaže:
Nemojmo o bojanju, baš o toj žuti crti... Izgleda da sta dva čovjeka pravila crtu pa na istom vagonu na jednoj strani dođe izmedju dva prozora a na drugoj do početka prozora. Govorim o pravom 1:1 vagonu :shock: :shock:
Takvog i sličnog fušeraja, izgleda, ima svugdje :S: Pa i na austrijskim vagonima...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh