ACME

Michal

Član foruma
Imam jedno pitanje sto se tice ACME, ima tu nekoga tko ima bas dobru vezu sa njima? Mene zanjima je li stvarno cu proizvoditi loko 163/363? Ove modele vec je bili prezentirane u katalogu 2018, opet njih ima u 2019...ali tko zna...?

Hvala
Michal
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Na žalost o tom projektu ne znam puno samo znam da se radilo na 3D modelu. Do gdje su došli pojma nemam. Ali kod njih je tako, dok ne vidiš, ne vjeruj. A nada uvijek ostaje :)
 

Michal

Član foruma
Michal, da sljedeči tjedan če doči modeli 60310 (Regiojet) i 60311 (ČD, zeleno-žuta) a min. cijena bi trebala biti 231 EUR.
Ciao Gorane, za mene nadam se stignu slidecu sedmicu direktno u klub 163 (zelena), 362 (modra) sa zvukom i RegioJet DC. Kad budu u kluba u ja stalno u Pragi odma cu slikati na mom kolodvoru
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Čekaj 300 komada lokomotiva? :eek::eek::eek::eek::eek::eek: Naravno da je taka cijena, i ja bi je stavio.
Inaće biraju se prednarudžbe za ponovnu seriju. RegioJet lokomotiva će biti sa drugim brojem.
 

Michal

Član foruma
Čekaj 300 komada lokomotiva? :eek::eek::eek::eek::eek::eek: Naravno da je taka cijena, i ja bi je stavio.
Inaće biraju se prednarudžbe za ponovnu seriju. RegioJet lokomotiva će biti sa drugim brojem.
Ovo rijesi Michal Dalecky, koji je vlasnik ducanu, narucba bila je ukupo za sve varijanti koje postoje 162, 163, 362 DC i DCC sound. Meni je problem narucba modela, koji bas nije omiljen u CZ. Iz ovoga razloga puno zahvalujem nasu kooperaciju :) da imas sve inforacije i modele koje sam narucio je stigli na vrijeme i u 100% kvaliteti.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh