Aljaževi modeli (H0)

Aljaz

Član foruma
Pozdrav!

Evo, konačno sam našao vrijeme za modelarstvo. Moja zbirka željezničkih modela trenutno još nije baš velika. Skupljam modele sa področja ex. YU ( :ljubav ) i Austrije. Imam i nešto američkih modela, koji su bili naređeni u Mehanu.
Na žalost sam sa skupljanjem modela počeo prilično kasno. Zbog toga sam ostao bez nekih modela, koje bi sad voleo imati (primjer; SŽ 541-008 by Roco, nešto SŽ teretnih vagona idr.).
Dosta pisanja, idimo na fotografije.

img1404.jpg

Poljska parnjača PKP Tw1 (Roco 62226), koja je vrlo slična naši JŽ 35. U kompoziciji su i JŽ Bl i JŽ ABl (ACME 52820 i 52800).


SŽ 541-001 (Roco 62359) na mostu sa HŽ/JŽ Eas i Es vagoni.


OBB 2060.94 (Liliput 132496) sa SŽ Gbs (Roco 47549) i SŽ Hbbins (Roco 47449). U pozadini su dva Mehano terena vagona.

Nastavak u sljedečih satih
 

Damir

 
Osoblje foruma
Modeli su prekrasni,izdvoio bi Roco parnjaču ona mi je stvarno IN :palac_gore: A,već sam mislio da si odustao od ovog foruma :( Prije koliko, mjesec dana si nam obećao slike i ništa? Kad eto napokon :ples2:
 

Mon

 
Osoblje foruma
Odlicno Aljaze!!!
:palci_gore:
Mala sugestija: amere prodaj i pare upotrebi za nesto "nase".
>:)
 

Aljaz

Član foruma
Hvala svima na komentarima!

damir kaže:
A,već sam mislio da si odustao od ovog foruma :( Prije koliko, mjesec dana si nam obećao slike i ništa? Kad eto napokon :ples2:
Ne ne, ni za sekundu nisam odustao od ovog foruma. Na žalost sam imamo puno školskih obaveznosti (praktički ispiti sa kemije i BTH), tako da nisam imao vrijemena za malu željeznicu.

Mon kaže:
Mala sugestija: amere prodaj i pare upotrebi za nesto "nase".
>:)
Neću ih prodat, jer su to moji prvi modeli u H0 mjerilu. Osim toga, svi su Mehano proizvodi, pa ih zbog toga još više volim.

Za danas, samo nešto slika OBB Šinobusa (Roco 63017):

img0005.jpg


img0001.jpg

Motorni dio

img0008.jpg

Prikolica

img9972.jpg

Još jedna prikolica (Roco), samo da je malo starija od gornje.
 

Aljaz

Član foruma
Hvala i vama.

Thommo kaže:
Taems je na remontu u Šiški? :D :D ;)

Za sad nije trebao imati nikakvog remonta :) . Zajedno sa Gbs-om vozita bez problema :palac_gore: .
P.S. ponekad dobijem za nešto dana i prijateljevog Taemsa ( ;) ), tako da je kompozicija teretnih vagona još bolja.

maketa4.jpg
 

Aljaz

Član foruma
Hvala Kapo!

SŽ 362-023:

img9981.jpg


img9979.jpg

Lokomotiva ide uskoro u remont. Na gornji fotografiji se vidi SŽ vagone...




....Wreelmt i....


....ABeelmt (ACME 55048).
 

Damir

 
Osoblje foruma
Auuu milina tj.raj za oči :palac_gore: Modeli su ti preeee dobri,a šinobus mi je tiha patnja budem si i ja jednoga priuštio,ali DB željeznice! :palci_gore:
 

Aljaz

Član foruma
Nešto JŽ...

img1411.jpg

ACME-jevi proizvodi - JŽ Baagns (ACME 50279), JŽ Bl i SŽ ABeelmt.

jz-2.jpg

Opet JŽ Baggns.

jz.jpg

JŽ Aaggns (ACME 50299).

jz-gdov.jpg

JŽ-Gdov (ACME 40098).

jz-par.jpg

JŽ Parni kotao (Heris 17014)

jz-e.jpg

JŽ E (Klein Modellbahn 5047/1)

jz-es.jpg

JŽ Eas (Klein Modellbahn 5047/2).
 

Aljaz

Član foruma
img7381.jpg


img7383.jpg


img7384.jpg

"Helga" E 189-920 (Roco 62431) na teretnom vlaku.

img7387.jpg

Noviteta: SŽ Eas-z (Klein Modellbahn 3428).

img7388.jpg

SŽ, HŽ i JŽ Eas-i zajedno.

img7390.jpg


img7389.jpg

Nešto detajla...

Lijep pozdrav!
 

Damir

 
Osoblje foruma
Mislim da je svakome od nas u HR tiha želja da ovakova makina vuče HŽ vagončiće :D :D Aljaž,odlični modeli
 

Aljaz

Član foruma
Sada mi je malo neugodno što se dugo vrijeme nisam ništa javio, ali škola je napravila svoje...

Kao prvo se zahvaljujem svima za pohvale!

Tamo negdje u početku 10. mjeseca prošle godine sam konačno nabavio model, o kojem sam najviše sanjario - model slovenskog Taurusa u orignal crveni boji. Na žalost sam ga 2008. godine propustio, tako da mi je preostalo jedino pretraživanje po Bolhi, forumih...

img0699.jpg

Radi se o SŽ 541-008, Roco 62489.

img0700.jpg

U drutšvo sa još jednim SŽ Taurusom, ali ovaj ima reklamu za Alpsku Konvenciju.

img0702.jpg

Modela vrlo dobro vozita i u tandemu (imam DC analogni sastav).

Nije dugo kad sam dobio i trećeg SŽ Taurusa - 541-104 sa Mammut reklamom. Slike će bit za tjedan dana.

Lijep pozdrav
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh