Austria Express

Stanley

Poznati forumaš
Kad već imamo otvorene teme o brojnim međunarodnim vlakovima koji su vozili prugama ex JŽ, dodao bih još jedan.
Riječ je o vlaku Austria Express, koji je svojedobno prometovao na liniji Hoek van Holland - Athenes. Ne znam do kada je točno vozio tj. kada je ukinut, ali ga pamtim iz šezdesetih godina.
Jedino čega se o tom vlaku prisjećam (mutno, moram priznati) jest da je u garnituri bio GANZ-ov četveroosovinac i da je na ploči kao odredište pisalo Hoek van Holland (London). Pretpostavljam da je vagon bio JŽ i da je polazni kolodvor bio Beograd(?).
Da ne duljim: ima li tko kakve podatke o voznom redu i sastavu tog vlaka? Jest da se ovdje radi o željezničkoj ''arheologiji'', ali kad smo već počeli... a informacija nikad dosta. ;)
 

matija

Član foruma
Sobzirom da je to "moj period " i mene bi zanimali neki podaci. Sumnjam da je bio GANZ jer on je koliko se sećam imao režim razmene 50 znači samo za unutrašnji saobraćaj. Pre bi se moglo raditi o "brodskim kolima".
 

matija

Član foruma
Moguće je , ali prelaskom na UIC numeraciju, koliko znam dobili su režim razmene 50. E sad upitno je "šezdesetih godina. Ja zapravno ne znam ni kada je tačno došlo do UIC numeracije, ali koliko znam to je bio višegodišnji proces.
 

nik

Veteran foruma
matija kaže:
Moguće je , ali prelaskom na UIC numeraciju, koliko znam dobili su režim razmene 50. E sad upitno je "šezdesetih godina. Ja zapravno ne znam ni kada je tačno došlo do UIC numeracije, ali koliko znam to je bio višegodišnji proces.

Imaš negdje na netu, čini mi se od Rolwie-ja, fotku JŽ Ganz vagona u Njemačkoj cca '89.
 

Vedi

Član foruma
matija kaže:
Moguće je , ali prelaskom na UIC numeraciju, koliko znam dobili su režim razmene 50. E sad upitno je "šezdesetih godina. Ja zapravno ne znam ni kada je tačno došlo do UIC numeracije, ali koliko znam to je bio višegodišnji proces.

Zamjena na UIC numeraciju je trajala od 1969. - 1971. g.

I imali su GANZ vagoni i nakon toga režim 51 (ne svi naravno).
 

matija

Član foruma
Hvala na ovoj informaciji, po svemu sudeći JŽ je poslovično patio od nedostatka putničkih kola, jer je u tom periodu (1970.) na prugama bivše YU bio već značajan broj GOŠA Y vagona, ali i pored toga se moralo u medjunarodne kompozicije uvrštavati znatno neudobnije i starije vagone.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Stanley kaže:
Riječ je o vlaku Austria Express, koji je svojedobno prometovao na liniji Hoek van Holland - Athenes. Ne znam do kada je točno vozio tj. kada je ukinut, ali ga pamtim iz šezdesetih godina.
Podatak na koji sam naletio, kaže da je D251/252 Austria Express, na relaciji Hoek van Holland - Athenes, prometovala
u razdoblju od 1962.-1965., nakon čega je ukinuta tj. pretpostavljam skraćena do Klagenfurt-a (Hoek van Holland-Klagenfurt), zbog učestalog kašnjenja.
 

Stanley

Poznati forumaš
Sky kaže:
Podatak na koji sam naletio, kaže da je D251/252 Austria Express, na relaciji Hoek van Holland - Athenes, prometovala u razdoblju od 1962.-1965., nakon čega je ukinuta tj. pretpostavljam skraćena do Klagenfurt-a (Hoek van Holland-Klagenfurt), zbog učestalog kašnjenja.
Hvala na informaciji.
A ja sam našao još neke podatke na ovoj web stranici:

http://germanrail.8.forumer.com/viewtopic.php?t=3378

Spominje se sastav iz 1962. godine (ljetni i zimski):

In the summer of 1962 the composition of this train was: (all from Hoek van Holland) DB - Büm to Köln, CIWL - WR to Köln, DB - Bcüm to Klagenfurt (Austria), ÖBB - Pwüms to Klagenfurt, ÖBB - B to Klagenfurt, ÖBB - Bcüm to Klagenfurt, CIWL - WLAB to Klagenfurt/Villach, CIWL - WLAB to Basel (Switzerland), JZ - AB to Athens and ÖBB - AB to Innsbruck.
In winter: CIWL - WR to Köln, CIWL - WLAB to Innsbruck, NS - AB to Innsbruck, ÖBB - Pwüms to Klagenfurt, ÖBB - Bcüm to Klagenfurt, CIWL - WLAB to Villach and CEH (Greek) - AB to Athens.
In Köln the train was joined with coaches from CEH (Greek), ÖBB (Austrian) and JZ (Jugoslavian) origin with varrious destinations through Europe (Bludenz, Graz, Athens, Münich).


Ako ništa drugo, potvrđuje se moje prisjećanje da je u sastavu vlaka (ljeti) bio JŽ vagon s destinacijom Hoek van Holland.
Nažalost, nedostaju točniji podaci o sastavu vlaka od Kölna do Atene.
 

matija

Član foruma
Stanley kaže:
Sky kaže:
Podatak na koji sam naletio, kaže da je D251/252 Austria Express, na relaciji Hoek van Holland - Athenes, prometovala u razdoblju od 1962.-1965., nakon čega je ukinuta tj. pretpostavljam skraćena do Klagenfurt-a (Hoek van Holland-Klagenfurt), zbog učestalog kašnjenja.
Hvala na informaciji.
A ja sam našao još neke podatke na ovoj web stranici:

http://germanrail.8.forumer.com/viewtopic.php?t=3378

Spominje se sastav iz 1962. godine (ljetni i zimski):

In the summer of 1962 the composition of this train was: (all from Hoek van Holland) DB - Büm to Köln, CIWL - WR to Köln, DB - Bcüm to Klagenfurt (Austria), ÖBB - Pwüms to Klagenfurt, ÖBB - B to Klagenfurt, ÖBB - Bcüm to Klagenfurt, CIWL - WLAB to Klagenfurt/Villach, CIWL - WLAB to Basel (Switzerland), JZ - AB to Athens and ÖBB - AB to Innsbruck.
In winter: CIWL - WR to Köln, CIWL - WLAB to Innsbruck, NS - AB to Innsbruck, ÖBB - Pwüms to Klagenfurt, ÖBB - Bcüm to Klagenfurt, CIWL - WLAB to Villach and CEH (Greek) - AB to Athens.
In Köln the train was joined with coaches from CEH (Greek), ÖBB (Austrian) and JZ (Jugoslavian) origin with varrious destinations through Europe (Bludenz, Graz, Athens, Münich).


Ako ništa drugo, potvrđuje se moje prisjećanje da je u sastavu vlaka (ljeti) bio JŽ vagon s destinacijom Hoek van Holland.
Nažalost, nedostaju točniji podaci o sastavu vlaka od Kölna do Atene.
Da ali taj vagon koji je išao do Hoek van Holland-Klagenfurt je po ovim podacima JŽ-AB, znači nije mogao biti GANZ jer njega smo imali samo kao drugi razred. S obzirom da u to vreme nismo imali još GOŠA Y vagone, čini mi se da su najverovatnije bila "Brodska kola".
 

SHUCA

Poznati forumaš
Stanley kaže:
... - Zagreb - Dugo Selo - Beograd - ... Prezakon! LOL
:palci_gore: za lokalpatriotizam :palci_gore:
No, malo sam zbunjen sa vozom AUSTRIJA exp. 251/250 :??: Kako to da ,barem ja :hmmm , ne uspevam naći taj voz u starim R.V. ???
Pamtim ja letnje vagone Hoek van holland (Ostedne) -Atina, ali u sastavu Tauern-orijent/ATINA exp. via ACHEN..?
Kasnije su išli HELLAS expressom.
Inače brojevi 251/250 su kasnije dodeljeni brzom vozu Rijeka-Wien !
Kolega SEABRAL je postovao RV 1965 za celu magistralu ,pa pogledajte.
..http://www.railserbia.net/forum/viewtop ... &start=300

Nadam se da ovo nije O.T. ne-ne
 

Stanley

Poznati forumaš
SHUCA kaže:
No, malo sam zbunjen sa vozom AUSTRIJA exp. 251/250 :??: Kako to da ,barem ja :hmmm , ne uspevam naći taj voz u starim R.V. ???
Kolega SEABRAL je postovao RV 1965 za celu magistralu ,pa pogledajte.
..http://www.railserbia.net/forum/viewtop ... &start=300
Nadam se da ovo nije O.T. ne-ne
Sasvim sigurno nije Off Topic.
Vozni red koji je postavio seabral odnosi se na sezonu 1965./1966. Tada Austria Expressa više nije bilo.
Trebalo bi odnekuda iskopati VR 1962./63., 1963./64. ili 1964./65. Ako ga uopće netko ima... :zvizdi:
Probati ću animirati nekoga s foruma zeljeznice.net.
 

Stanley

Poznati forumaš
Znao sam da ću nešto iskopati na forumu zeljeznice.net. Hvala forumašu Deelki na pomoći.
Prenosim što je on napisao, podaci se odnose na Austria Express iz VR 1964./1965.:

U sastavu vlaka su i vagoni Athenes-Wien, manevra se obavlja u Zidanom Mostu.
Ti vagoni saobracaju od Zidanog Mosta do Wien kao vlak 509/510 u sastavu 1 i 2 razred, normalni vagoni za sjedenje.
Definitivni sastav vlaka TB/BT Austrija Expres ne nalazi se u voznom redu ali u tablici spavaćih i kušet vagona stoji da je vlak imao spavaći vagon Ljubljana - Skopje - Ljubljana (s.d.t) i kušet vagon na relaciji Ljubljana - Skopje - Ljubljana.
Vagon restoran je bio u sastavu vlaka na relaciji Beograd - Ljubljana - Beograd.
Nadalje, na relaciji Jesenice - Beograd - Jesenice bio je jedan vagon 1,2 razred.
U medjunarodnom saobracaju bili su u sastavu vlaka vagoni:

Beograd - Oostende - Beograd 1,2
Beograd - Thessaloniki - Beograd 1,2
Hoek v. Holland - Athenes - Hoek v. Holland 1,2
München - Athenes - München 2
Skopje - Wien Südbf - Skopje 1,2
Zagreb - Wien Südbf - Zagreb 2
Wien Südbf - Athenes - Wien Südbf 1,2


VR kroz ex Yu u oba smjera:

15:04 Jesenice 15:02
15:18 Lesce-Bled 14:44
15:19 Lesce-Bled 14:42
15:41 Kranj 14:15
15:42 Kranj 14:13
16:14 Ljubljana 13:40
16:27 Ljubljana 13:30
17:23 Zidani Most 12:32
17:35 Zidani Most 12:26
18:40 Zagreb Gl. Kol. 11:17
18:55 Zagreb Gl. Kol. 11:02
21:09 Slavonski Brod 08:44
21:11 Slavonski Brod 08:42
21:57 Vinkovci 07:55
22:05 Vinkovci 07:50
23:57 Beograd 06:01
00:50 Beograd 05:28
| Sikirica-Ratari 03:05
04:08 Nis 01:52
04:24 Nis 01:37
07:27 Skopje 22:31
08:03 Skopje 22:03
08:57 Titov Veles 21:05
09:05 Titov Veles 20:59
09:58 Kukuricani |
10:16 Negotino Vardar |
| Demir Kapija 19:34
11:25 Gevgelija 18:32


Jest da podataka o pripadnosti vagona nema, ali ovo je već veliki napredak. ;)
 

matija

Član foruma
Kao što sam već napiaso, vagoni sa odeljcima na linijama koje su počinjale i završavale u ex YU su sigurno bila "brodska kola", jer jednostavno u tom periodu nije bilo drugih vagona 1,2 razred. Što se tiče restorana i spavaćih kola to su verovatno bili GANZ vagoni jer su oni onda bili sasvim novi.
 

matija

Član foruma
mislio sam na prvu poovinu šezdesetih. Ne znam tačno kada su ih počeli proizvoditi, ali jako je knap.
 

alsbgd

Član foruma
Ako nisam nesto pobrkao vec od 1959 je bila isporuka...
Ali bi voleo da to jos neko potvrdi... ;)
 

Stanley

Poznati forumaš
Lako je moguće da je riječ o Goša X.
Ne znam kad je počela isporuka, ali znam da sam ih viđao već početkom šezdesetih.
Nego, ja nešto kontam od kojih modela bi se mogao sastaviti Austria Express (u skraćenom izdanju), ali se bojim da tu nema baš u izobilju onih koji bi odgovarali. :zvizdi:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh