Bucuresti Express Rijeka - Zagreb - București

Stanley

Poznati forumaš
Bucuresti Express je preteča brzog vlaka pod imenom Vojvodina (Zagreb - Novi Sad & Subotica) koji već ima svoju temu, ali s obzirom na specifičnosti mislim da zaslužuje poseban osvrt.
Ovaj vlak je relativno malo poznat, ali je po svom sastavu podosta zanimljiv za modelare koji preferiraju doba JŽ. Sastav i relacija su se mijenjali tokom godina. Nažalost nemam kod sebe ni jedan vozni red gdje je prometovao pod tim imenom, ali ga smještam otprilike u razdoblje 1967. - 1977. - koja godina plus/minus. Naime, viđao sam ga na večer na peronu Glavnog kolodvora u Zagrebu, a nekoliko puta sam ga čak i ispratio (oko 22 sata) u polasku prema istoku.
Nekoliko egzotičnih pojedinosti koje osobno pamtim vezano uz taj vlak:
1. To je bio posljednji brzi vlak na X. koridoru koji sam vidio s parnom vučom tj. lokomotivom serije JŽ 11 (stoga sam i visio uz njega :gladan) iako su vuču već odavno preuzele dizelke serije JŽ 661.
2. U sastavu garniture bilo je nekoliko vagona CFR starijeg modela (odokativno epoha III/IV). Na internetu nisam našao ni jednu fotografiju tih vagona, ali po mom sjećanju bi mogli izgledati ovako (model je Jouef H0 SNCF, no ne treba isključiti mogućnost da je takve vagone CFR nabavio iz Francuske):

4ac0Qwj.jpg


3. U sastavu garniture bio je i CFR WL, isto starijeg tipa i sličan onome na ilustraciji, na kojem je pisalo ''vagon de dormit'' (vagon za spavanje).
4. Najmanje dva vagona CFR vozila su na relaciji Zagreb - București (ostali su vozili Rijeka - București). Ti vagoni su predanili u Zagrebu, pa su vikendom korišteni za putničke vlakove Zagreb - Kumrovec - Zagreb. Osobno sam se vozio u takvom vagonu do Kumrovca ili Klanjca u najmanje dva navrata, a to je bilo ili krajem šezdesetih ili početkom sedamdesetih godina.
Ne znam točno kada je Bucuresti Express prestao prometovati pod tim imenom. U svakom slučaju, u voznom redu 1978./1979. više ga nema. Točnije, nalazi se samo njegov skraćeni ostatak kao vlak Rijeka - Zagreb - Timișoara i to u kombinaciji s vlakom koji će poslije dobiti ime Vojvodina. Stavljam nekoliko preslika iz VR 1978./1979.

Rijeka Zagreb, prometovanje samo subotom (označen slovom G):

GVrf0J4.jpg


OpcF6Ds.jpg


Zagreb - Vinkovci u sastavu vlaka 245 (slovo D):

oCkzNEO.jpg


Vinkovci - Subotica u sastavu vlaka 245 (slovo C):

NrhdryK.jpg


Subotica - Kikinda - Subotica u sastavu vlaka 245 koji ovdje ima rang i tarifu putničkog (slova A i B):

k7d1zJH.jpg


Bilo bi zanimljivo ako bi netko odnekuda iskopao kakav stari vozni red s Bucuresti Expressom, a o slikama da ne govorim...
 

Joshka

Član foruma
Ko je jos zaljubljen u ovaj vlak sem mene? Naravno Stanley! Ja posedujem vozni red. Iz 1974. i 1978. Trenutno sam na odmoru ali cim se vratim stavljam podatke koje posedujem! Inace, ja se secam CFR Y-a epohe IV. Prestao je prometovati kada je poceo remont Senta-B. Milosevo '79-e. Lep pozz!
 

Stanley

Poznati forumaš
Zar nije nijedan od svih tih
Zaista raskošna ponuda. Ono u što sam siguran je da vagoni koje sam viđao i u kojima sam se vozio nisu ličili na talijanske ni njemačke. Pamtim da su imali zaobljene krajeve na krovu, a podvozje slično ili isto kao na modelu Jouef koji sam prikazao. E sad, sastav se s vremenom mijenjao pa je moguće da je u garniturama bio i poneki od prikazanih vagona.
Ja ih ne pamtim, ali tu jedna pamet nije dovoljna. Stoga sam i otvorio temu, jer više ljudi više zna.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Zaista raskošna ponuda. Ono u što sam siguran je da vagoni koje sam viđao i u kojima sam se vozio nisu ličili na talijanske ni njemačke. Pamtim da su imali zaobljene krajeve na krovu, a podvozje slično ili isto kao na modelu Jouef koji sam prikazao. E sad, sastav se s vremenom mijenjao pa je moguće da je u garniturama bio i poneki od prikazanih vagona.
Ja ih ne pamtim, ali tu jedna pamet nije dovoljna. Stoga sam i otvorio temu, jer više ljudi više zna.

Trebalo bi dakle biti nešto slično (ili isto) francuskim OCEM vagonima:

bd32508.jpg

http://forum.e-train.fr/viewtopic.php?f=2&t=16385&start=165
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Moglo bi biti... siječam se da sam negdje pročitao da je nekoliko OCEM vagona isčezlo "iza željezne zavjese".
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Seabral objavio na zeljeznice.net-u pod "Stari vozni redovi - rasprava"
Bilo je sve od reda AB vagoni....
Bucuresti01.jpg Bucuresti02.jpg Bucuresti02.jpg
 

Stanley

Poznati forumaš
Seabral objavio na zeljeznice.net-u pod "Stari vozni redovi - rasprava"
Da, ja sam zamolio nekoga tko ima odgovarajući vozni red i sastav da ga stavi - i to upravo za potrebe ove teme. Vidim da me zglajzan pretekao.
Riječ je o VR 1975./1976.
Na tom vlaku je bogami bilo tumbanja tj. prekopčanja - u Kikindi, Subotici, Somboru, Vinkovcima (Tuzla) i Zagrebu.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Zaista raskošna ponuda. Ono u što sam siguran je da vagoni koje sam viđao i u kojima sam se vozio nisu ličili na talijanske ni njemačke. Pamtim da su imali zaobljene krajeve na krovu, a podvozje slično ili isto kao na modelu Jouef koji sam prikazao. E sad, sastav se s vremenom mijenjao pa je moguće da je u garniturama bio i poneki od prikazanih vagona.
Ja ih ne pamtim, ali tu jedna pamet nije dovoljna. Stoga sam i otvorio temu, jer više ljudi više zna.

Onda bi bilo najbolje kontaktirati Florin Vornicu-ja, njegov mail se može vidjeti na Drehscheibe (ali je vidljiv samo onima koji su prijavljeni na forum).
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Donosim sastav iz 1968. ljeti do Rijeke, ostalo vrijeme do Zagreba
13 (TR): Bucuresti Norda (5.49h)-Subotica (20.42-21.20h)-Vinkovci (0.38-0.57h)-Zagreb(5.05-5.15h)-Rijeka - ljeti - (9.42h)
14 (RT): Rijeka (17.15h) - ljeti - Zagreb (21.47-22.01h)-Vinkovci (2.08-2.28h)-Subotica (5.42-6.10h)-Bucuresti Nord (22.15h)
sastav (s poznatim brojevima vagona pod: No.xx):
WLAB CFR (iz Bucuresti Nord u dane 2,4) ljeti do Rijeke, zimi do Zagreba
B (No.371) Bucuresti Nord ljeti do Rijeke, zimi do Zagreba
B Timisoara-Kikinda
B (No.1) Subotica-Rijeka ljeti
AB (No.2) Subotica-Rijeka ljeti, zimi do Zagreba
B (No.3) Subotica-Rijeka ljeti
AB (No.4) Novi Sad-Rijeka ljeti, zimi do Zagreba
B (No.5) Novi Sad-Rijeka ljeti, zimi do Zagreba
AB (No.8) Novi Sad-Rijeka ljeti
AB (No.13) Tuzla-Rijeka ljeti
B (No.14) Tuzla-Rijeka ljeti

Mislim da bi komotno ACME IV epoha "talijani" i slično pasali za vlak.
Već prije je detektiran OCEM sa zakovicama kao mogući i CFR model, ali bez daljnjih saznanja o tom vagonu
Ostaje i pitanje CFR kola za spavanje, možda bi ideju dao i ovaj s fotogarfije A.Lufta za vlak Beograd-Bucuresti Nord na kojoj je prvi putnički WL CFR, a drugi AB-JŽ (valjda Goša novogradnja). NA netu ima podatak o pregradnji CIWL vagona u CFR spavaći..http://www.drehscheibe-online.de/foren/read.php?10,7620944CFR WL 1959.jpg DSC_5127_zpsk1o79wsg.jpg ..da li bi na slici iz 1959. bio neki exCIWL vagon? Vlak BBeograd-Bucuresti Nord vozio je preko Vršca, i osim ta dva četversoosovinca, drugog nije bilo vagona na međunarodnoj relaciji.CFR WL 1959.jpg
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
vlak za Beorad Dunav bio je jedan vlak, a ovaj TR/RT Bucuresti exp drugi vlak.
Stockl piše da su exCIWL i posljeratne pregradnje CFR bile isključivo 1r (single, double), a tek kupnjom Y vagona 1965. i 1966. Gorlitz u vozni park došao i drugi razred spavanja (tourist s tri postelje). Tip vagona mogao bi se ošacati po sastavu, gdje je vidljivo kratkotrajno posezanje CFR vagona sve do Rijeke, i usporedba s vlakom do Beograd Dunav.
Po tome do Rijeke bi se morali spuštati i tada suvremeni CFR-Y WLAB kola.

Točnije već 1969 nema WL za Rijeku/Zagreb, ima za Beograd CFR/JŽ 1,2r
1968 ima za Rijeku (ljeti 2x tjedno) CFR 1,2r, kao i za Beograd CFR/JŽ 1,2r
1967 ima za Rijeku ljeti i zimi za Zagreb CFR 1,2r, a za Beograd CFR/JŽ 1razred
1966 ima za Rijeku ljeti i zimi za Zagreb CFR 1,2r, a za Beograd CFR 1r
1964 samo za Beograd Dunav 3xtjedno CFR 1r
 

ivan simic

Novi član
"Bucuresti express" je počeo saobraćati redom vožnje 1967/68 god. na relaciji Bucuresti Nord-Zagreb Gl. Kol. U sezoni kraj Maja-kraj Septembra je produžavao do Rijeke. Na relaciji Bucuresti-Kikinda je nosio broj 13/14 a na relaciji Kikinda-Zagreb (Rijeka) RT/TR. Prve sezone saobraćaja je bio u sastavu: Bucuresti-Rijeka WLAB (SNCFR) AB (JŽ) B (SNCFR)+WRestourant (SNCR) relacija Bucuresti-Turnu Severin+AB+B+B (Bucuresti-Timisoara Nord (SNCFR) sva kola su bila sa Y postoljima. Na relaciji Timisoara Nord- Kikinda je išao u sastavu WLAB (SNCFR) B (SNCFR) AB (JŽ) Bucuresti Nord-Zagreb Gl. Kol (Rijeka)+B+B (Timisoara Nord-Kikinda). U Jimbolliji (Granična stanica) su dodavana D kola (JŽ) za relaciju Jimbolia-Rijeka. U Kikindi su dodavana kola AB+B (JŽ) za Zagreb (Rijeku). U Bogojevu su pripajana kola iz Novog Sada WC+AB+B (JŽ) a u Vinkovcima kola iz Tuzle AB (JŽ). Već naredne sezone iz saobraćaja izostaju kola WLAB. Od reda vožnje 1972/73 voz dobija broj 244/245 na celoj relaciji. Na relaciji Zagreb-Rijeka 1244/45. Izostaju kola Timisoara-Kikinda, Kikinda-Rijeka i Tuzla-Rijeka. Ide u satavu: Bucuresti Nord-Zagreb (Rijeka) AB (JŽ) + B(SNCFR) + D (Jimbolia-Zagreb Rijeka)+ WC+AB+B+B (Subotica)+AB+B (Sombor)+ AB+B+B (Novi Sad). Od sezone 1978-1980 saobraća na relaciji Timisoara Nord-Zagreb GL. Kol a u sezoni petkom produžava do Rijeke. Zadnja sezona saobraćaja je bila redom vožnje 1980/81. Nakon toga je saobraćao na relaciji Subotica-Zagreb Gl. Kol pod imenom "Vojvodina" do 1991 god.0000457_cfr-ab-39-50-020.jpeg19690.jpg
index.jpg
 

Attachments

  • Doc1Bucuresti express.docx
    106.4 KB · Pregleda: 10

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Malo promatrajući ovu fotografiju nedatirane godine, vidi se prva putnička kola koja bi odgovarala CFR kursu na kome nego li na tome Bukuresti express vlaku. Fotografija vagona je iz DDR godišnjaka-časopisa iz 1975. posvećene socijalističkim istočno-evropskim željeznicama. Ostaje pitanje iz koje je točno godine fotografija.. DSC_0179.JPG
JŽ 11-011 Karlovac.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh