Bugarski Internet shop sa nasim modelima!

mmatja

Poznati forumaš
Re: bugarski web shop šalje robu u države ex yu

Nemam ja lično ništa protiv Bugara i te njihove trgovine, ali zanimljivo bi bilo znati kakva su iskustva što se poslovanja sa njima pritiče :hmmm
 

Jevra

Poznati forumaš
Re: bugarski web shop šalje robu u države ex yu

Ovo bi najviše odgovaralo nama iz južne Srbije,tj nama iz Niša pošto smo najbliži Bugarima.Takodje i mene interesuje kao i mmatju kakva su iskustva oko poslovanja.Mada sam na prvi pogled primetio da su malo skuplji.
 
A

Anonymous

Guest
wiggum kaže:
imaju modele iz NDH... zanimljivo s:xx:

wiggum, istini za volju ne kuzim se u putnicke vagone pa me zanima koji su to tocno vagoni iz NDH, jer me bas NDH zanima ludo, pase mi nekako sa "reichbahn" - zahvaljujem unaprijed
 

nik

Veteran foruma
piccolo kaže:
wiggum kaže:
imaju modele iz NDH... zanimljivo s:xx:

wiggum, istini za volju ne kuzim se u putnicke vagone pa me zanima koji su to tocno vagoni iz NDH, jer me bas NDH zanima ludo, pase mi nekako sa "reichbahn" - zahvaljujem unaprijed

croatian_railways.png
 
A

Anonymous

Guest
A u ku..fer, onda su to vagoni iz jos ranije povjesti hrvatske. A ja se vec poveselio naci neki vagon kako je navedeno. Da, bio bi to sigurno neki DRG vagoncic sa hrvatskim grbom. Ovako izgleda nista od NDH vagona - bas mi zao :|: - ma ne mos dobiti sve u ovom zivotu
 

wiggum

Veteran foruma
Radi se samo o zastavi koja je pogrešna. Nedostaje kruna iznad šahovnice i prvo polje je bijelo.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh