Dani Skandinaviska kolekcija

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter 2022
Mon kaže:
Stvarno odlicno ocuvana s obzirom na godine, cestitam Dani! :palac_gore:

Jesi li je na Traderi uzeo?

Da na Tradera sam je kupio..moze se naci ocuvanih modela..
Malo sam pozurio sa kupovinom dekodera,nisam se dovoljno raspitao,a trebam i motor da promjenim za 5 polig ..
Problem je sto Märklin trenutno nema u lageru dekodere i ceka se dugo, a ja sam nasao na internetu jedan konvertering kit digital za el lokomotivu ali bez motora.. motor kosta jos 30 eura..
 

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter 2022
ESU BR 151 080 Epoche IV.. ..ESU engineering edition ...Rolls-Royce medju model lokomotivama.. :palci_gore:
LOKESU5.jpg LOKESU4.jpg LOKESU3.jpg LOKESU2.jpg LOKESU1.jpg
 
Last edited by a moderator:

wiggum

Veteran foruma
Ja tu lokomotivu vjerojatno nikad nebih koristio zbog straha da joj se nešto ne dogodi, već bi stajala u vitrini... :D Svaka čast za vožnju lokomotive!
 

Damir

 
Osoblje foruma
Pre lijepi modeli :ljubav ,čestitam na prinovi :palac_gore:
Mallet 96 je Marklin ili Rivarossi AC :?:
 

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter 2022
Damir kaže:
Pre lijepi modeli :ljubav ,čestitam na prinovi :palac_gore:
Mallet 96 je Marklin ili Rivarossi AC :?:

Mallet 96 je Marklin fabrikat.
Kupio sam ih od jednog Svedjana koji prodaje cijelu svoju kolekciju.
U pola cijene..
 

Attachments

  • DSC_0569_samlin.jpg
    DSC_0569_samlin.jpg
    234.1 KB · Pregleda: 80

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter 2022
Malo novih slika iz ostale kolekcije modela..

Trix 22387
  • Elektricna lokomotiva klass Ue Swedish State Railways (SJ), u plavo/sivoj izvedbi iz 1990 godine.
  • Digitalni dekoder 21-pins, pogon na 3 osovine,LED lampice, duzina11,2 cm, epoka V.

test2.jpg

ROCO 72536
  • Elektricna lokomotiva Da 903 "Tågfrakt AB", u plavo/sivoj izvedbi , zvucni dekoder, duzina 151 mm, epoka V-VI.


DA903.jpg
 
Last edited by a moderator:

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Meni su ove lokomotive jako zanimljive iako su ruzne pa bih zamolio za video bilo koje od ove dve poslednje? Mozes snimiti na primer ovu poslednju sto ima zvucni dekoder..bas me zanima kako zvuci!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh