DeAgostini "Legendarni automobili"

Damir

 
Osoblje foruma
Lada niva 4x4

600959_672717906077711_984056945_n.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Golf 1 TAS

600151_680696651946503_2147394132_n.jpg


U sljedećem broju izlazi Pezejac ili vam ga Polski Fiat 126 P
 
Last edited:

Damir

 
Osoblje foruma
Mogu reći da mo je pomalo žao što nisam počeo skupljati ovu kolekciju! Super je!

Nikad nije kasno! Zadnja 3 modela možeš još uvjek nabaviti po kioscima tiska,a prva 4 modela se već naveliko prodaju na Njuškalu.
 

kvrga_mrga

Aktivan član
Evo ideja kolege damira me potakla na to da počnem skupljanje ovih modela! Danas sam nabavio ladu i golfa, i sad lagano treba nabaviti prvih 5 brojeva! Ja se nadam da ću ih sakupit sve...
 

Damir

 
Osoblje foruma
Imam jednu zamolbicu za sve članove foruma,a tiče se baš ove teme!
Kako znate i vidite DeAgostini će izbaciti seriju od 60 autića serije nostalgija.
Na forumu autići komuniciram sa jednim gospodinom koji je idejni začetnik većine nacrta originalnih automobila 1:1 koji su proizvedeni ili su vozili u ex YU.
Možda bi uspjeli progurati i stare BUS-eve tipa TAM,Sanos FAP.... Kamione TAM 110,130 njuškaši FAP 13-naestica,OM lupeto,OM titano itd.
Dali netko od vas posjeduje kakve nacrte tih makina pa da dostavimo tom uvaženom gospodinu radi moguće proizvodnje tih vozila.
Hvala!
 

sittingbull

Član foruma
howgh


po mom mišljenju samo kolekcioniranje nostalgije... nadam se izlasku Land Rovera serije II kojeg sam imao kao klinac krajem 60-ih godina proizvodnje Matchbox. koliko se sjećam, bio je zelenosive boje. nestao je negdje u bespućima povijesti... nadam se shvaćaš :dada:
 
Last edited by a moderator:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh