DeAgostini "Legendarni automobili"

Thommo

 
Osoblje foruma
A ovo je 353:

Wartburg%20353W.jpg

WARTBURG-353--1965-.jpg
 

željko halambek

Veteran foruma
OT:
U drugim zemljama pa tako i u susjednoj BiH izlazi časopis LOKOMOTIVE SVIJETA sa priloženim modelom lokomotive iz teme broja. Model je u mjerilu N.
Takav časopis sam vidio na vlastite oči u Sarajevu u 5 mj. prošle godine na kijosku. Nisam ga kupio jer sam računao da će se i u Hrvatskoj takvo nešto pojavit.

Jel se zna nešto više o tome?

KOLEKCIJA-LOKOMOTIVE-PO-SVETU_slika_L_14431821.jpg


 

Damir

 
Osoblje foruma
Željko,ti modeli su nekakvo međumjerilo,a kako bi mi rekli u primorju (niti vrit nit mimo...).
Trebali bi biti N skale,ali malo su veći. Za držati kao izložak u vitrini je O.K fora izgledaju,ali...:neznam:
 

Pejc

Veteran foruma
Kod nas je izašlo već desetak brojeva.
Čini mi se da je neko već i motorizovao jednu od tih lokomotiva...
 

Damir

 
Osoblje foruma
Žika! Nemoj brkat lončiće... Ova je tema naslovljena domaćim DeAgostinijevim modelima sve ostalo što nije izašlo niti će izaći nije za ovu temu.
Cijeli forum je inače baziran na malim željeznicama i vozilima za maketu/dioramu.
Ako imaš što takvoga,a vidim da imaš otvori temu u predviđenom podforumu,a gornji postovi se brišu jer ćemo napraviti "kupus" od teme.
O.K?:cool:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Zis je na kioscima!
U sljedećem broju izlazi nama zanimljiv domaći kombi ZASTAVA 1100 T2 VAN
Da nije bilo već spomenutih dečki iz ST i ZG nikad nebi ugledao svjetlost dana.

$(KGrHqZHJDoFIS3m+NWPBSF2W7Iwtg~~60_35.JPG
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Zagreb, 1. aprila 2014.
Prema "ITD" izvorima, sljedeći iza Zastava kombija je... Tamić! :yes
(prikazan preliminarni model prije slanja u Kinu).
Da ih pitamo da naprave koji u 1:87??

gd93.jpg

ozlp.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh