Donacije

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
oftopičariteeeee :party:

NClight edit START
Ajde, ajde... Nije strašno, nakon toliko vremena 3 posta pa OT.
NClight edit END
 
Last edited by a moderator:

GP 18

Aktivan član
Ima li kakav bankovni racun na koji se može uplatiti u Srbiji za nas koji nemamo PP?
 

Didy

 
Osoblje foruma
Na zalost za sada nemamo.
Jedino ako neko od clanova iz Srbije ima PP pa da onda uplatite na njihov racun a onda oni da proslijede na PP....
 

Didy

 
Osoblje foruma
Evo i od mene nešto sitnoga ✌

Hvala, evidentirano je samo sto sam nesto "pokvario" pa se ne prikazuje banner "Supporter 2019". To sad gledam da popravim, tako da ne brinite svi koji ste donirali to je evidentirano ali jos nije javno vidljivo.... Riješeno!
 
Last edited:

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
kad se lova prikuplja moglo bi se krenuti i u krađu - naravno za dobrobit foruma - a to bi trebalo biti također vidljivo, jer biti lopov ne znači zapravo ništa loše.... na brdovitom Balkanu.
 

Shokre

Član foruma
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
kad se lova prikuplja moglo bi se krenuti i u krađu - naravno za dobrobit foruma - a to bi trebalo biti također vidljivo, jer biti lopov ne znači zapravo ništa loše.... na brdovitom Balkanu.
da li bi pojasnio nama kaj ne kuzimo kaj je pjesnik htio reci..
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
ma nisam poeta pa sam uplatil donaciju ali nisam donor.... moramo pomagati forumu, pa svegde drugde bi bili izloženi optužbi sramoćenja željeznice
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Još je daleko do kraja godine da nastavimo igru, ali barem forum neće imati finacprobleme.
A ono sam se samo zez, jer i meni je tata govorio da me neće puno hraniti, jer neću moći sit misliti.
Ali ako tako nastavim mogao bih bit i inaktivan član: i tako mi je deponij plastike (HO kolekcija) kod punice, pa lahko sve to skupljeno ode u zastaru.

2021.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh