Dva problemčića oko foruma

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Promjena jezika na hrvatski neuspješna.
Otvorio još jedan account, pa kad ga admini blagoslove ćemo vidjeti hoće li i taj imati problem...
 

Mon

 
Osoblje foruma
Promenio sam ti jezik (iz Eng u Cro) u nalogu @Domagoj tako da nema potrebe od otvaranja novog naloga.
Proveri jel sada postoji komanda
Dodaj datoteku između Pošalji poruku i Upotrebi puno uređivanje u donjem desnom kutu ispod polja za pisanje posta.
.
 

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Nema sreće.
Otvorio sam taj drugi account da vidimo je li do kompa ili do postavki računa, al ajde kad nedaš...

Meni se čini da je to do permisija ili da sam završio u nekoj grupi korisnika kojima je taj dio onemogućen.

EDIT:
Sad vidim da imam mogu dodavati datoteku u privatnim porukama, ali u postovima i dalje ne.
 
Last edited:

Mon

 
Osoblje foruma
@Domagoj , hajde proveri sada dali komanda Dodaj datoteku postoji?

PS: Prebacio sam ti opet račun na Cro; ukoliko se komanda sada pojavila, prebaci na Eng ukoliko želiš pa proveri jel je komanda ostala ili je opet nestala?

.
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Evo još jedan problem s forumom.
Dakle na početnoj strani prije novog update-a bile su prevedene i originalne engl. NEM norme.
Sada to ne radi pa molim admine da vrate taj materijal jer je iznimno koristan.
 
Last edited by a moderator:

Domagoj Vu

Aktivan član
Evo ja imam na mobitelu problem.
Ja kad hocu pročitati sljedeću stranicu uopće nema nigdje brojeva stranica ili gumbići 'sljedeća stranica' ili prethodna...
 

Mon

 
Osoblje foruma
Neznam koji mobil koristiš ali kao što smo već ranije rekli
ponekad sve zavisi od sprave sa koje ulazimo na Forum i postavkama u toj spravi, aplikaciji, programu itd...
.
 

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
Sve slike sam rezao i rezao da mi stanu na forum, sad kad sam htjeo malo osvježiti temu sa dvije slike režem ih već pet puta al đaba opet kaže da su prevelike a više nemam šta skratiti da ih smanjim jer onda nema svrhe nikakve?
 

wiggum

Veteran foruma
Sve slike sam rezao i rezao da mi stanu na forum, sad kad sam htjeo malo osvježiti temu sa dvije slike režem ih već pet puta al đaba opet kaže da su prevelike a više nemam šta skratiti da ih smanjim jer onda nema svrhe nikakve?
Rezoluciju stavi na 1500 px najvecu stranicu. Nekad prihvaca i s 2000px, a nekad zeza i za 1600px.
 

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
Rezoluciju stavi na 1500 px najvecu stranicu. Nekad prihvaca i s 2000px, a nekad zeza i za 1600px.
Ne znam kako na mobitelu pixele rihtat, do sad sam rezao slike odokativno dokle god mi ne prihvati veličinu a sad ove dvije ako još srežem neće imati nikakvog smisla
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh