E636 u kit-u

crhav

Aktivan član
Zelim vam pokazati jedan model talijanske lokomotive E636 u kit-u, koja se moze pretvoriti u nasu 362!
Kompletan kit stoji Eura 200,00.- Evo slika:

636n.jpg

By crhav at 2012-04-25

636n1.jpg

By crhav at 2012-04-25

636n3.jpg

By crhav at 2012-04-25

Velimir
 

1borna

Veteran foruma
Prekrasno, odmah se vidi da je to metal a ne plastika, najljepše bi bilo ostaviti ih neobojane (makar se i sa bojom može prepoznati metalna podloga). Cijena se odnosi samo na karoseriju ili je uključeno i podvozje sa motorom (od koga)? :eek:
 

crhav

Aktivan član
Kompletan kit stoji Eura 200,00.-

Kompletan: znaci da ima sve u kit-u; sasiju, motor, zupcanici, kotaci i sve drugo sto se vidi na slici! Mislim, da nije ni skup.
Velimir
 

1borna

Veteran foruma
Za takovu izradu sigurno nije puno (jedino što je za našu situaciju trenutno puno), dali postoje varijante za AC (ja sam nepopravljivi Maerklinaš) i gdje se to može naručiti?
 

Damir

 
Osoblje foruma
Gospodin Crha je zaboravio napomenuti da je model u N-skali ;)
To znači Borna moj niš za tebe :(
 

1borna

Veteran foruma
Pa nije valjda :eek: Pogledaj te detalje na makro planu, to ne može biti N ne-ne /ako ipak kojim čudom je, onda je stvarno :uvrnut /
 

crhav

Aktivan član
Decki, pa ako sam ju metnuo pod N grupu, to znaci da se govori o modelu u mjerilu 1:160!!!
Velimir
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh