EC 'Mimara'

wiggum

Veteran foruma
ACME EC 112/113 “Blauer Enzian/Mimara” der ÖBB Ep VI set od 10 vagona VR 2022/23 za kvartal IV/2024:
Moguće da je to neki poseban set samo za Reisezugwagen jer je još tamo 2017. godine na stranici pisalo da se traže slike/informacije o vlaku EC 112. Ja sam pitao što točno treba od informacija i slika, da ja mogu dati iste za EC 212. Dobio sam odgovor da mislim na krivi vlak jer se traže slike i informacije za EC 112, a ne EC 212. Još sam u nekoliko e-mailova pokušao objasniti da su na EC 112 i kursna kola za Zagreb, slao slike, linkove, ali nikad dobio drugi odgovor.

Kao što sam već i opisao na forumu jedno iskustvo s istom osobom i katastrofalnom komunikacijom - Uli Reyer / Reisezugwagen.eu :palac_dolje::palac_dolje:
 

wiggum

Veteran foruma
10 djelni set..
Koliko ce ovo kostati??
Vjerojatno oko 80-85 EUR po vagonu.

Ali kompozicija je zanimljiva jer se s njom može složiti i Croatia. Dakle 2 naše kompozicije se dobe. Jedino bi jedan Bmz trebalo zamijeniti za Amz i jedan vagon je viška.

Mimara
Bmz
Bmpz
Amz

Croatia
Bmpz
WRmz
ADbmpsz
Bmpz
Bmz
Bmz -> treba ići Amz

Višak
Bmz

Da nemam već složene kompletne kompozicije Croatie i Mimare, ovaj set bi me jako vukao...
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Moguće da je to neki poseban set samo za Reisezugwagen jer je još tamo 2017. godine na stranici pisalo da se traže slike/informacije o vlaku EC 112. Ja sam pitao što točno treba od informacija i slika, da ja mogu dati iste za EC 212. Dobio sam odgovor da mislim na krivi vlak jer se traže slike i informacije za EC 112, a ne EC 212. Još sam u nekoliko e-mailova pokušao objasniti da su na EC 112 i kursna kola za Zagreb, slao slike, linkove, ali nikad dobio drugi odgovor.

Kao što sam već i opisao na forumu jedno iskustvo s istom osobom i katastrofalnom komunikacijom - Uli Reyer / Reisezugwagen.eu :palac_dolje::palac_dolje:

Stavio je na stranicu slike za ilustraciju vagona koji bi se našli u tim setovima, pa tako i ova tri iz Zagreba EC 212:

ZLS_EC112_212.jpg

ACME_112_Bmpz_Seite1.jpg

ACME_112_Bmz_Seite1.jpg

ACME_112_Amz_Seite1.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh