Ex220/221 Simplon Express

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Rivarossi model starog prtljažnog, čisto najnormalnije sa režimom razmjene 51 :):
27604-3[1].jpg
 

nik

Veteran foruma
Rivarossi model mi ostaje opcija ukoliko tu verziju na kraju ACME ipak ne napravi. S tim da bi obavezno trebalo promijeniti rukohvate a i razmisliti da li se nešto može napraviti sa stepenicama. Prozore, nažalost, ne bi bilo moguće zamijeniti.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Rivarossi model mi ostaje opcija ukoliko tu verziju na kraju ACME ipak ne napravi.
Upravo to! ;)
Ja zasad imam samo ACME FS B klasu, a gledam da eventualno negdje naletim i na ACME 'Halambekov' prtljažni!
Ako ne, utjeha je taj Rivarossi....
 

nik

Veteran foruma
Sivi FS prtljažni X starijeg tipa (kakvog radi Rivarossi) u Zagrebu 80-ih...
2005_02_10_076.jpg
 

nik

Veteran foruma
Ovo je, vjerojatno, Simplon Express u Zagrebu u drugoj polovici 80-ih (već je sagrađena Cibona); u oba smjera je išao preko 4. kolosijeka (III peron) što odgovara slici.
2005_02_10_072.jpg

Skroz lijevo je, izgleda, PKP Bc (Cegelski), pa MAV AB (čini se sa niskim krovom), onda su dva FS X (sivo-crveni i sivi, oba sa 'suknjicom') a u pozadini je nešto što asocira na sivo-zelenu boju SNCF Y vagona.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
iz starog francuskog časopisa 1976, Simplon express na relaciji Beograd-Pariz, između Logatec i Planinska (pruga Ljubljana-Sežana), foto. J-C Roca.DSC_0064.JPG
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh