Ex262/263 Venezia express (Athenes - Venezia S.L.)

nik

Veteran foruma
Iza lokomotive je beogradski poštanski vagon tipa X.
28174131717_feff93ca59_o.jpg

https://www.flickr.com/groups/azienda_autonoma_ferrovie_dello_stato_-_fs/
 
Last edited:

4w4

Član foruma
..pisao sam vec o tome da 1988-91 zivjeh u Zagrebu..preciznije.. istocnijem novozagrebackom dijelu..i evo jedna prica..24.05.1989....GB ...sastav ..post-punk...new-vawe..gothic ..The Cure je imao nastup u Tivoli u..u Ljubljani..otisao sam sa madjarskim emg do Dobova..potom do Ljubljane sa poljskim emg ..Gomulka..za bezuslovno zagrizene ..ne mogu se sjetiti je li sam presjeo u Zidanom Mostu..mada nisam po detaljima povrsan..i ok..mislim nisam tada ekonomski bio tanak..ne spadam u bogate..ali i ne gledam bas u svaku paru..i nista ..muvanje po gradu....ispod spomenika Presernu podpisuju peticije za Jansu i ostale..tada analogno..na terasi Tivolia pusim zagrebacki Filter 160..ne znam postoji li to jos uvijek..i danas sam nepusac..dva clana banda pored mene na ogradi vide da sam ih prepoznao..rezervirani..komentarisu ambijent..nema mnogo ljudi..i nastup ..odradjen krajnje rutinirano..i 263..prepun Albanaca..koji bleje u zagrebacke darkere..ekipu iz Jabuke sa Tuskanca .i ...bio sam u posljednjem rosso-fegato FS -X..slovenacla milicija ..dere sve redom..sa kondukterom..salje prijave kuci..ako neko nije imao na licu mjesta..i neko ga je potegao rucno na zapadnom...oko 3,30 h...i dosta mase je izaslo tu..
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh