Fabrički modeli.

SHUCA

Poznati forumaš
Ovo je mojim sinovima darovao,moj dugogodišnji prijatelj koji već deceniju radi u dotičnoj firmi.
Prozvode se ,sada u Kini, i daruju se kupcima ili služe za reprezentaciju... Svaki je numerisan!
Nema oznake proizvođača,več samo ispod piše:" kolekcionarski primerak"...
On je uspeo dobiti dozvolu da ih iznese,ali jao majkoako bi ga ulovili da prodaje.
Dugi su oko 10 cm. i veoma precizno odrađeni-u metalu :!:
I ranije,dok je radio kod FIAT-a i ALFE,donosio je dečacima slične stvari i iz njihovih design
studija,ali su oni igrom to uništavali. Sada su momci,i ove modele odmah stavili u vitrinu.
Dobili su još neke stvarčice iz dotične firme,ali to nije za javnost ;) na žalost... :(
Uživajte.....
 

Attachments

  • 18 109.jpg
    18 109.jpg
    118 KB · Pregleda: 305
  • 18 110.jpg
    18 110.jpg
    107.9 KB · Pregleda: 304

Damir

 
Osoblje foruma
Lijepi modeli! A,joj kolko bi para dali dečki koji su kolekcionari sa foruma
autici.net :D :D
 

SHUCA

Poznati forumaš
He....ma moram se pohavliti...
"OVO" sa slike se prodaje samo registrovanim vlasnicima,kao rezervni deo-po UŠIMA ceni.
Četiri šarafa M-8 + lepilo na poleđini-nema šanse ga skinuti sa auta,a da ON ne pukne ili pocepaš karoseriju >:p>
Ono malo konjče je za kokpit ili vrh ručice menjača.... metalno jako precizno liveno...
Još samo da skupim novac za ostalih 99,9% auta >:finger: Ma sitnica kao kod Mr. Bing-a...
 

Attachments

  • 18 108.jpg
    18 108.jpg
    119.9 KB · Pregleda: 240

SHUCA

Poznati forumaš
>8-o: Moj prijatelj STVARNO nema srca :prof:
Kako je ranije doneo POCETAK , a sada i KRAJ, mozda ce naredno leto doneti i ONO sto je IZMEDJU ova dva znaka :zvizdi:
 

Attachments

  • fer.jpg
    fer.jpg
    123.3 KB · Pregleda: 117

Damir

 
Osoblje foruma
SHUCA kaže:
>8-o: Moj prijatelj STVARNO nema srca :prof:
Kako je ranije doneo POCETAK , a sada i KRAJ, mozda ce naredno leto doneti i ONO sto je IZMEDJU ova dva znaka :zvizdi:


Daj Bože i to Ferrari 458 Italia :molitva ;)
 

SHUCA

Poznati forumaš
Stigao je i centralni poklopac radkapne....
Ovim tempom cu imati celi auto za kojih milenijum-dva .:hahahaha:
ferr.jpgferaa.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
I meni se čini da pi po BG mogala parati dio po dio skupljena zvjerka iz scuderie Ferrari:hahahaha:
 

SHUCA

Poznati forumaš
:hihihi: Kako je krenulo, moracu da angazujem Grunfa da pomogne oko kompletiranja ...
.tnt.jpg
Na zalost, mojem prijatelju NISU produzili ugovor, te se verovatno vraca u Alfu ili Lanciu....
Dolaze mladji, koji su spremni raditi za UPOLA manje novca, a poslodavci takve obozavaju.

Baci Serrari, imam ja vezu i u Volvo-u..:hahahaha: Znate coveka ..:yes
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh