FS ETR 401

romi

Član foruma
Nik ,nemoj huliti Marklin,nikad !! Vidiš da se Borna brine a kad se on brine to nije dobro :vrag:
 

nik

Veteran foruma
Rivarossi HR2512 FS ETR401 ep.IVb (stigao mi jučer iz Tecnomodela).

29048-4.jpg


IMG_8018.JPG

IMG_8021.JPG

IMG_8017.JPG

IMG_8025.JPG
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Usput, nedavno sam i ja nekaj naručil iz TecnoModel-a jer za narudžbe iznad 100 EUR ne naplaćuje poštarinu. To je vrlo pozitivna promjena jer je TecnoModel prije nekoliko godina želio naplatiti slanje u Sloveniju kao da šalje u Afganistan.
 

romi

Član foruma
Bok
Znam ja za njih do 31- ovog mijeseca traje posebna cijena na ETR401 ,još se dvoumim dali ovog kojeg si ti kupio ili crvenu verziju koja ipak nije na akciji .Inače ovaj vlak je ipak legenda ,planiraš ga prerađivati za AC digitalu? Ako da preporuč;)am se za uputsva prerade
 

robogovi4

Poznati forumaš
:pozdrav: khm, pa mislim da ga je onda bolje odmah uzet u digitalnoj verziji jer je razlika u cijeni skoro pa na nivou cijene Loksounda koji je već nutra.

E sad, za dodatak skije trebalo bi vidit da li i gdje ima mjesta dolje na okretnim postoljima.
 

1borna

Veteran foruma
Trebao bi imati 2 skije, po jednu na svakom kraju!
Dekoder treba programirati da je za pogon aktivna samo ona naprijed u pravcu kretanja dok se druga
koristi za rasvijetu. To je napravljeno kod svih Maerklinovih vlakova sa upravljačnicama na obje strane i
radi u oba načina vožnje.
 

Shokre

Član foruma
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Bok
Znam ja za njih do 31- ovog mijeseca traje posebna cijena na ETR401 ,još se dvoumim dali ovog kojeg si ti kupio ili crvenu verziju koja ipak nije na akciji .Inače ovaj vlak je ipak legenda ,planiraš ga prerađivati za AC digitalu? Ako da preporuč;)am se za uputsva prerade

Romi imam ti ja analognu crvenu verziju od lime ako te zanima. Etr 450
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh