Gdje nabaviti modele vozila?

hyperion

Veteran foruma
speed2 kaže:
Gdje nabaviti majorette kamione u mjerilu 1: 87? Znam za ovog Actrosa, kojeg sam vidio prije koju godinu u Mercatoru (a da tamo opet odem pogledati :??: :D )
Sad kad vidim, dosta dobro izgleda ovaj plavi Actros, šta je je. Ako se ne varam bilo je i crvenog TG- jca uzeti (e, sad me stvarno muči gdje ih ima :D ). Jel' ih tko vidio u zadnje vrijeme?
Imaju ih u Intersparovima i supermarketima Mercator diljem Slovenije.
 

speed2

Član foruma
Hvala Hyperion na odgovoru! Baš ću pogledati kad budem po Sloveniji.
E, a zna li tko gdje ima ovih Carrarama 1: 80? Nisu 1: 87, ali baš bi ih volio ponovno vidjeti, da vidim jel' se, ako ništa, da iskoristiti koji dio... tnx.
 

mihaelsb

Član foruma
Molim vas pomagajte !
Danas sam se vozao po gradu , obišao sve trgovine (turbo limač,interšpar,muller,kaufland,konzum,getro,dm,mercator,presoflex ) no nigdje nema Revellovih maketa kamiona.u intersparu imaju samo avioni i neki ferrari od revella.mozda netko zna gdje ima pa neka mi ovdje napiše molim vas :hmmm :??:
 

Damir

 
Osoblje foruma
mihaelsb kaže:
Molim vas pomagajte !
Danas sam se vozao po gradu , obišao sve trgovine (turbo limač,interšpar,muller,kaufland,konzum,getro,dm,mercator,presoflex ) no nigdje nema Revellovih maketa kamiona.u intersparu imaju samo avioni i neki ferrari od revella.mozda netko zna gdje ima pa neka mi ovdje napiše molim vas :hmmm :??:

Neznam da li u SB ima Metro pokušaj tamo!
 

mihaelsb

Član foruma
damir kaže:
mihaelsb kaže:
Molim vas pomagajte !
Danas sam se vozao po gradu , obišao sve trgovine (turbo limač,interšpar,muller,kaufland,konzum,getro,dm,mercator,presoflex ) no nigdje nema Revellovih maketa kamiona.u intersparu imaju samo avioni i neki ferrari od revella.mozda netko zna gdje ima pa neka mi ovdje napiše molim vas :hmmm :??:

Neznam da li u SB ima Metro pokušaj tamo!

nema ali kad budem iso i zg pogledat cu ..hvala damire :)
 

NClight

Hybernated
Shuco modeli u 1/87 u Müller-u u Zagrebu na 4. katu (cijeli kat s igračkama)
Ima i drugih mjerila... cijene pristojne.
Za one sa klincima, nađe se i koji Thomas / Tomica, nova serija vlakića Chuggington, Lego Duplo vlakovi itd...
 

mihaelsb

Član foruma
Vidit cu u land of magic..a i u mulleru sigurno ima jer kad sam prošlog mjeseca bio bile su neke makete aviona i auta ali kamione nisam vidio ...uglavnom hvala vam na informacijama :)
 

Damir

 
Osoblje foruma
mihaelsb kaže:
Vidit cu u land of magic..a i u mulleru sigurno ima jer kad sam prošlog mjeseca bio bile su neke makete aviona i auta ali kamione nisam vidio ...uglavnom hvala vam na informacijama :)


www.nuskalo.hr str 11 ili 12 rubrika dječje igračke, 3 šlepera 1/87 MAN,Scania i Mercedes mislim :??: 80 kn! Zovi neznam jeli kom ili sva 3! :palac_gore:
 

speed2

Član foruma
NClight kaže:
Shuco modeli u 1/87 u Müller-u u Zagrebu na 4. katu (cijeli kat s igračkama)
Ima i drugih mjerila... cijene pristojne.
Za one sa klincima, nađe se i koji Thomas / Tomica, nova serija vlakića Chuggington, Lego Duplo vlakovi itd...

hmm, to nešto novo u ponudi ili...? Jer, nisam do sad ni primjećivao Shuco modele u tog Mullera. Nego, jel' ima kamiona ili su ugl. autići? Jer, čini mi se da sam autiće onda viđao od Shucoa. Mislim da su na postolju... Tako da me sad zanima da nisam možda ne vidio kamione :D
 

Herbie

Član foruma
speed2 kaže:
NClight kaže:
Shuco modeli u 1/87 u Müller-u u Zagrebu na 4. katu (cijeli kat s igračkama)
Ima i drugih mjerila... cijene pristojne.
Za one sa klincima, nađe se i koji Thomas / Tomica, nova serija vlakića Chuggington, Lego Duplo vlakovi itd...

hmm, to nešto novo u ponudi ili...? Jer, nisam do sad ni primjećivao Shuco modele u tog Mullera. Nego, jel' ima kamiona ili su ugl. autići? Jer, čini mi se da sam autiće onda viđao od Shucoa. Mislim da su na postolju... Tako da me sad zanima da nisam možda ne vidio kamione :D

I ja sam par puta bio u Muller-u u Zagrebu na 4 katu, ali nisam nikad vidao Schuco kamione.
Drzali su nekad davno Herpa i Wiking modele, ali ne znam da li ih vise drze ili ne?!

Vidio sam u Importane centru kad se ulazi od Glavnog kolodvora, poslije pekare se nalazi kiosk na samom cosku koji zna drzati (ima i sad) nesto kineskih, ali dobrih kamiona, strojeva u raznim mjerilima. Trenutno sam vidio da imaju WELLY Mercedes Actros sivi. Ja sam tamo kupio SCANIA 144-530 1:80 CARARAMA.
 

speed2

Član foruma
U Mullera sam zadnji put od Herpe, prije par godina, vidio MAN- a vatrogasnog. Samo je on bio. A od wikinga sam tu prije viđao traktore i sl. poljoprivredne strojeve. Prije koji mjesec sam bio, bilo je jedino modela od Siku- a.
A ovo mi se sviđa što si rekao da ima u Importaneu. Kakve su cijene? Jesu solo kamioni ili ima i onih (polu) prikolicom?
 

Herbie

Član foruma
speed2 kaže:
U Mullera sam zadnji put od Herpe, prije par godina, vidio MAN- a vatrogasnog. Samo je on bio. A od wikinga sam tu prije viđao traktore i sl. poljoprivredne strojeve. Prije koji mjesec sam bio, bilo je jedino modela od Siku- a.
A ovo mi se sviđa što si rekao da ima u Importaneu. Kakve su cijene? Jesu solo kamioni ili ima i onih (polu) prikolicom?

Prolazio sam na brzinu tamo pa ne znam tocno sto se nudi, ali super stvar je sto mozes vidjeti sve sa vanjske strane kioska. Ono sto ima je postavljeno u izlog. Sljedeci puta kad cu prolaziti pored kioska malo cu vise skicnuti izlog :)
 

NClight

Hybernated
Herpe i wikinga više nema u Mülleru (barem ih nisam nigdje vidio), ima nešto Siku-a (veća mjerila, valjda i H0), Shuco (zamjetio sam samo osobna vozila i kombije... no nisam jako zagledao), Matchbox itd... razna su mjerila ukupusana pa valja pogledati. Malko su pretumbali trgovinu, ali imaju natpise na policama pa potražite "autiće" na policama u uglu na strani blagajne. Ima i nešto Revell boja i primera, nešto tamiya pribora itd...
Prošnjofajte, nikada se nezna na što možete naletjeti ;)
 

mihaelsb

Član foruma
damir kaže:
mihaelsb kaže:
Vidit cu u land of magic..a i u mulleru sigurno ima jer kad sam prošlog mjeseca bio bile su neke makete aviona i auta ali kamione nisam vidio ...uglavnom hvala vam na informacijama :)


http://www.nuskalo.hr str 11 ili 12 rubrika dječje igračke, 3 šlepera 1/87 MAN,Scania i Mercedes mislim :??: 80 kn! Zovi neznam jeli kom ili sva 3! :palac_gore:

nema gledao sam :( :( :( :( :( :( :(
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh