Gdje nabaviti modele vozila?

bnsf

Član foruma
vule kaže:
jeli ko zna jel isporučuju u HR :zvizdi: :?:

Ja mislim da isporučuju pod shipping nisam našao nikakvih ograničenja da nebi slali u koju dolučenu državu. :)
A možemo napraviti jedan group buy ako je ko zainteresiran :?:
 
A

Anonymous

Guest
Ovo malo nize ja upecao na susretu modelara / maketara u Zgb, jeftino 20 € (barem mislim da je jeftino)
 

Attachments

  • DSCN1021.JPG
    DSCN1021.JPG
    230.6 KB · Pregleda: 104
  • DSCN1020.JPG
    DSCN1020.JPG
    232.4 KB · Pregleda: 105

nik

Veteran foruma
http://www.olafs-fotoseite.de/And145.html

53ab2c259e801f46.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Ovo malo nize ja upecao na susretu modelara / maketara u Zgb, jeftino 20 € (barem mislim da je jeftino)

Piccolo jel ti to kupi za sina (mene) kad te dođem vidjeti, na poklon! :D :D
Cijena je O.K ni u Grazu nebi jeftinije prošao osim ako se neznaš cijenkati! Modeli pre lijepi jako mi se sviđaju,taman
za moju epohu ;)
 
A

Anonymous

Guest
Hvala nik na real fotki mog modela. Genijalno, skinut cu si to i pohraniti na HD

Damire, damire,...bas si "pravi" sin. Sad me pitaj jos samo jesam li napisao testamente >:) >:) >:) >:) >:)

Vidio sam modele koje si uzeo od keke, pa sad ono -ocu ti je skoro rodjendan :D :D :D :D

Salu na stranu decki. Sta da radim sa svijetlima - kod mene crno. Da li se to da odojati na bjelo ili da pokusam ugurati neke mini-mini ledice, sto mi se cini skoro nemoguce
 

Attachments

  • DSCN1024.JPG
    DSCN1024.JPG
    93.3 KB · Pregleda: 83
A

Anonymous

Guest
Hvala vule, i meni se to rijesenje cinilo najjednostavnijim i najboljim. Ne mora se kopati po modelu koje uvjek nosi sa sobom neki rizik. Odluceno - farbanje :D
 

Damir

 
Osoblje foruma
Josip1311 kaže:
Dečki neznam za vas,al u ovu trgovinu me pusti i nepitaj 2 dana za mene dok ne pogledam svaku stvar..:)

A,šta bi tek rekao da si bio u Grazu? Bilo je više modela auta,kamiona,BUS-a i ostalih točkaša,nego
loksi i vagona :D
 

Herbie

Član foruma
Josip1311 kaže:
Dečki neznam za vas,al u ovu trgovinu me pusti i nepitaj 2 dana za mene dok ne pogledam svaku stvar..:)

Ne znam na koju si trgovinu mislio pa bi bilo nezgodno da "zakurim" za Sloveniju,a ti veliš da si mislio na neku drugu.
To si mislio za Moko?
 

hyperion

Veteran foruma
U Intersparovima u Sloveniji imaju Majorette H0 kamione - starija verzija, a u Mullerima nova verzija.
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
u mulleru je snizenje 20% na igracke do 09 ili 14.11., a imaju dosta 1/87 vozila

;)
 

manv6

Član foruma
u mullera u splitu sad su počeli dolazit scucho kamioni i poljoprivredni strojevi isto tako i dosta siku kamiona cijena siku šlepera je 79,90 kuna svi šleperi od scucha se mogu naručiti većinom dolaze axori cisterne. :) ;)
 

luka...

Novi član
Re: Gdje nabaviti modele vozila?U Hrvatskoj ili Srbiji

molim vas link trgovine u HR ili SRB koja ima makete kamiona i buseva.hvala :?:
 

vule

Poznati forumaš
luka... kaže:
http://www.modelglobe.de/.
kupio bih ovaj model on u kunama košta 214kn
a zna li tko koliko bi me došla dostava i poštarina?hvala
za HR Die Versandkosten nach Kroatien betragen 24.00 EUR.
 

NClight

Hybernated
Wiking (manji izbor) i Shuco (veći izbor) 1/87 H0 autići u trgovačkom centru "Müller" 4. kat (odjel s igračkama), Zagreb, Trg Bana Jelačića.
Viđeno 18.08.2012 ;)
 

niko

Član foruma
Supporter (2016)
NClight kaže:
Wiking (manji izbor) i Shuco (veći izbor) 1/87 H0 autići u trgovačkom centru "Müller" 4. kat (odjel s igračkama), Zagreb, Trg Bana Jelačića.
Viđeno 18.08.2012 ;)

slikano prije 20 dana

p5180004s.jpg


p5180005.jpg


p5180006s.jpg


p5180007m.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh