Gdje nabaviti modele vozila?

KAPO

Poznati forumaš
Ponuda SIKU-a u danas otvorenom Mulleru u Rijeci!
DSC00019.jpg


DSC00016.jpg


DSC00018.jpg


DSC00021.jpg

Ovaj rovokopač uskoro dolazi u "depo Matulji"! :)
DSC00020.jpg


Pozdrav!
 

Damir

 
Osoblje foruma
Killer9990 kaže:
Pa koliko vidim ponuda je ista kao u zagrebu !
Nista posebno.
:|:

Nije stvar u ponudi!
Već u tome da je danas otvoren jedini "Muller" u Rijeci,a Kapo nas je htio izvjestiti
što se u njemu može pronaći.
Ipak nama Zg nije iza ugla pa su ove fotkice i izvještaj dobro došli. ;)
 

NClight

Hybernated
... a osim Siku-a vjerojatno će naletiti u buduće i poneki Wiking i Schuco ;)
Vidim i da je ugodno popunjena polica sa Ravell bojama i priborom.
Momci, pripazite na novčanike >:)
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Pošto je ovo podforum o cestovnim vozilima, a spominje se Muller, budem malo otišao OT :D :
U prvootvorenoj trgovini Muller u Zagrebu (Jelačić plac), prije nekoliko godina zalutao je i poneki Roco model vagona.
Bila je to jedna probna pošiljka (par vagona, koja tračnica i kutija sa spojnicama).
Tada su ljudi zaduženi za nabavu, bili poprilično zainteresirani da čak drže Roco asortiman, ali na kraju, nažalost, ništa od toga!

Riječanima čestitke na otvorenom Mulleru!!
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Sky kaže:
Pošto je ovo podforum o cestovnim vozilima, a spominje se Muller, budem malo otišao OT :D :
U prvootvorenoj trgovini Muller u Zagrebu (Jelačić plac), prije nekoliko godina zalutao je i poneki Roco model vagona.
Bila je to jedna probna pošiljka (par vagona, koja tračnica i kutija sa spojnicama).
Tada su ljudi zaduženi za nabavu, bili poprilično zainteresirani da drže Roco asortiman, ali na kraju, nažalost, ništa od toga!
Već smo davno jednom komentirali da je taj Muller na Jelačić placu drugačiji od ostalih po asortimanu.. ova tvoja informacija smo to i potvrđuje.. Šteta da nisu nastavili s tim :(
ja sam u beču bio u jednom vrlo dobro opremljenom modelarskom shopu (i vozila figurice željeznica...sve pretežito roco i trix-marklin) koji je bio baš u sklopu Mullera..
tko znam možda se i kod nas kad tad pojavi ponovno ta ideja jer očito im taj način prodaje (tj. taj asortiman) nije nepoznanica..
 

NClight

Hybernated
Muller na trgu je to imao u jednoj nabavci (možda dvije) i nikada više... a možda se nešto poboljša sljedeće godine sa ulaskom u EU.
Koliko se sjećam, bilo je nekih zavrzlama oko atestiranja proizvoda, i još nekih prijepora oko dva dobavljača (oba zastupaju Muller)
No, bumo vidli... za sada, neka nam i ovo potraje uz nadu da će biti bolje!
 

Killer9990

Poznati forumaš
Ma zaboravi kod nas. Još malo i kad uđemo u EU , u inozemstvo bez carine na popravku.
Kod nas je izbor loš, a cijene razmjerno visoke !!!
 

Killer9990

Poznati forumaš
Pa evo, ti reci-osim SIKU proizvoda koliko si drugih modela kupio u Mullerima po hrvatskoj/zagrebu ?
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Muller na trgu je to imao u jednoj nabavci (možda dvije) i nikada više... a možda se nešto poboljša sljedeće godine sa ulaskom u EU.
Koliko se sjećam, bilo je nekih zavrzlama oko atestiranja proizvoda, i još nekih prijepora oko dva dobavljača (oba zastupaju Muller)
No, bumo vidli... za sada, neka nam i ovo potraje uz nadu da će biti bolje!
Mislim da je najveci problem u tome sto nema veceg interesovanja za ovaj hobi na ovim prostorima.Mozda nije losa ideja da kad idete u Muller priupitate moze li se nesto naruciti preko kataloga pa da vam donesu.Ako budete zapitkivali stalno mozda i posalju koju turu.
 

Killer9990

Poznati forumaš
Mislim da je najveci problem u tome sto nema veceg interesovanja za ovaj hobi na ovim prostorima.Mozda nije losa ideja da kad idete u Muller priupitate moze li se nesto naruciti preko kataloga pa da vam donesu.Ako budete zapitkivali stalno mozda i posalju koju turu.

Ja osobno mislim da to baš i ne bi prošlo (ako govorimo da dođe 1 osoba i interesira se za npr. 1 model). Možda bi i prošlo, eventualno, da dođe netko i pita za veliki broj modela u vrijednosti nekoliko stotina eurića....
:sef:
 

hyperion

Veteran foruma
Znaći to je u Mulleru? Zašto pitam? Zato, jer je u Muller trgovinama u Sloveniji sirotinja, što se tiće 1:87 cestovnjaka. Osim Siku asortimana ter 3 ili 4 Schuco cestovnjaka nema ništa. A na fotkama vidim, da se kod vas mogu kupiti i Wiking modeli, dok je u Sloveniji to moguće samo u MOKO te putem interneta.

PS: jesam u EU već 9 godina, pa što onda? Vi stvarno vjerujete, da u EU teće mlijeko i med?
 

Damir

 
Osoblje foruma
PS: jesam u EU već 9 godina, pa što onda? Vi stvarno vjerujete, da u EU teće mlijeko i med?

Čekaj da vidiš poslije 01.07 kad HR uđe,a tada EU staje i kreće unatrag...:hahahaha:
Btw. u Rijeci imaš odličan izbor u Mulleru police su pune točkaša,ali jako se slabo kupuje.:(
Istini na volju Wiking nisam vidio,ali ako ima u ZG vjerojatno bi mogli nešto povući i u Ri.
 

hyperion

Veteran foruma
Pošto vidim kakva je ponuda cestovnjaka u ZG, razmišljam da bi jedne subote išao na izlet u ZG, pa da se usput i nađemo forumaši. Samo nisam siguran, kako je s carinom?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh