GOŠA Z1 ŽS vagoni

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Re: Goša Z1 ŽS vagoni

Hvala,dečki! ;)

gagy, ispada da smo nas nekolicina na ovom forumu koji nešto prerađujemo i radimo, kao neki posljednji mohikanci! :D
Iako mi ovakve prerade čine zadovoljstvo da imaš nešto što si sam uradio,
stanje oko ponude naših modela na tržištu se unazad par godina drastično promijenilo i trend je,
barem što se zasad tiče putničkih vagona, da se sve prepušta proizvođačima modela!
Iz tog razloga Mon, bojim se da će ovaj prerađeni ŽS Beelmt ostati na jednom primjerku! :(
 

wiggum

Veteran foruma
Re: Goša Z1 ŽS vagoni

Sad već dobro izgleda, a tek dok će imati piktograme na sebi... :naklon:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Re: Goša Z1 ŽS vagoni

wiggum kaže:
a tek dok će imati piktograme na sebi... :naklon:

Zahvaljujući tebi wiggum i tvojim fotkama, te našem meštru od dekala Coyote-u :naklon: :naklon:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Detalj sa XII susreta željezničkih modelara u Zagrebu:

Wile E Coyote i njegova beba ŽS Beelmt:
 

Attachments

  • P1010020.JPG
    P1010020.JPG
    92.8 KB · Pregleda: 175
  • P1010017.JPG
    P1010017.JPG
    109.4 KB · Pregleda: 174
  • P1010013.JPG
    P1010013.JPG
    109.8 KB · Pregleda: 170

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
I to će s vremenom doći. Dečki koji mi delaju gume su ostali bez sirovine... >:D: >:)
Radio sam model do 2 u noći da ga mogu sutradan pokazati ekipi, tak da još nije dovršen. Ima tu još posla osim guma...
 

NClight

Hybernated
Vidjeh ga na susretima... model je odličan, a natpisi... paaaaa recimo da fakat trebate povečalo/lupu/sitnozor. Odlično odrađeni, precizni, definirani - ko' da je tampon-tisak.
Dečki, skidam kapu! :palac_gore:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Vidio sam ga (i ispregledao) iz velike blizine... jako dobro!

Kad pomislim koliko je vremena i truda uloženo u tu preradu - kapa dolje. :aplauz: :aplauz:

Wile E Coyote kaže:
I to će s vremenom doći. Dečki koji mi delaju gume su ostali bez sirovine... >:D: >:)
Radio sam model do 2 u noći da ga mogu sutradan pokazati ekipi, tak da još nije dovršen. Ima tu još posla osim guma...
 

nik

Veteran foruma
Zagreb Gl.K. u ljeto 2001.
 

Attachments

  • jz3.jpg
    jz3.jpg
    733.6 KB · Pregleda: 173
  • jz0.jpg
    jz0.jpg
    904.9 KB · Pregleda: 169

nik

Veteran foruma
Re: SRB-ŽS Beelmt v ho by tram

Bilo bi zgodno da ovo gore netko prebaci u odgovarajuću temu...

<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=18&t=2792&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=18&t=2792&start=30</a>
 

Mon

 
Osoblje foruma
Re: SRB-ŽS Beelmt v ho by tram

INFO: Tram-u je upucena PP u vezi sa temom, bice prebacena posle konsultacija.
 

Železničar

Poznati forumaš
Re: SRB-ŽS Beelmt v ho by tram

Mala ispravka (u vezi naslova teme), ocigledno se ne radi o Beelmt nego Aeelmt, jer se na slikama nalazi Aeelmt :idea:
 

tram

Novi član
Re: SRB-ŽS v ho Aeelmt by tram

Bora Somborac kaže:
Mala ispravka (u vezi naslova teme), ocigledno se ne radi o Beelmt nego Aeelmt, jer se na slikama nalazi Aeelmt :idea:
bok in hvala greska napisana z computer..........
:D tram
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Re: SRB-ŽS Beelmt v ho by tram

nik kaže:
Bilo bi zgodno da ovo gore netko prebaci u odgovarajuću temu...

<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=18&t=2792&start=30" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=18&t=2792&start=30</a>
Teme spojene! Nastavljamo sa ŽS Z1 vagonima i modelima!

nik, vidim da si ti to fino poslikao vagone sa 'Zurichsee' vlaka s početka prošlog desetljeća , imaš li još toga?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh