GP 18- N Modeli

GP 18

Aktivan član
Dužan sam sliku vitrine koju sam obecao za novu godinu i evo je sad! Slikanje mi nije jaca strana to jest nemam aparat vec mobilni telefon pa to pravi problem! Ali mislim da ono sto je na slikama popravlja opsti utisak
20150825_141501.jpg 20150825_141511.jpg 20150825_141530.jpg
 

GP 18

Aktivan član
Bilo je jace od mene nisam joj mogao odoleti! Nakon dugo dugo iscekivanja u moju vitrinu je graciozno stigla lepotica! Stara dama i predstavnica starih dobrih metalki kako bi to rekao jedan nas :djed forumas! Arnoldova S3/6
art broj 2530
Arnold 2530 - S 3+6 1909 - K.Bay.Sts.B. - EP.I-1 (1).JPG Arnold 2530 - S 3+6 1909 - K.Bay.Sts.B. - EP.I-2.JPG Arnold 2530 - S 3+6 1909 - K.Bay.Sts.B. - EP.I-3.JPG Arnold 2530 - S 3+6 1909 - K.Bay.Sts.B. - EP.I-4.JPG
 

SHUCA

Poznati forumaš
...aa jel imas ti neki GP18 model??
:palac_dolje:
Samo kao posmrtni ostatak.:harakiri nakon doniranja organa za neki JŽ model.. Vec je eutanazirao nekoliko SD -7 ili 24 od Atlasa...:papa:
Dotični je još rigidniji po USA pitanju od mene..
Danas sam za njega , "oteo" jednu mint RSC-2 od, ni manje ni više, nego šuraka našeg vrhovnog Tome N., da bi dotični na dojavu šta sam mu nabavio, , rekao-
"Baš fino, pozdravi gospon Šuraka, ali ću i to sa veseljem da rasečem i ubacim mehaniku ispod JŽ 645..."
Ma čovek je uništitelj američkih modela...:hihihi:
Čujem da se sprema do tebe..:hahahaha::vrag:
 

GP 18

Aktivan član
Velika je cast dobiti lokomotivu od gospodina kao sto je on! Moram priznati nisam to ocekivao iznenadjenje je potpuno! VELIKO HVALA!
Volim americke modele stvarno su ko secer ali samo za podoz JZ modela koji izlaze iz radionice majstor Shuce!
Mislim da ce uskoro jos neka SD7 da ode pod :harakiri:harakiri:harakiri
Izvini Boro jace je od mene!:hahahaha::hahahaha::hahahaha:
Ako ima i neka tvoja lepotica za liposukciju stojim ti na raspolaganju!:vrag:

P.S. Stvarno cu nabaviti jednu GP18 zbog imena! Mislio sam traziti dozvolu od admina za promenu imena jer ne ide uz ono sto skupljam! Ali me ovde vec svi znaju pod tim pseudonimom da je glupo menjati!
 

GP 18

Aktivan član
Evo i mog noviteta stigao danas u moju zbirku! Boro izvini ovo samo da ti pokazem kako izgleda pre i posle kasapljenja:harakiri:harakiri:harakiri! Ostaje da je produzim kako bi odgovarala za JZ 645:harakiri:vrag::vrag::vrag:
upnRSC2.jpg 20160612_202620.jpg
 

GP 18

Aktivan član
Hvala hvala! Izvolte na tortu gosti su uvek dobrodosli! A sto se vitrina tice to malo teže nemam slobodnih zidova tu je problem!
 

GP 18

Aktivan član
U malo skromno jato dodje i jedna dizel-hidraulicna lokomotiva ROCO 232-001-8 katalošni br 23268! Kada je stigla nisam mogao verovati da je toliko dugacka citavih 13cm kao glista! A vozi kao mecava sto se i moze videti!
 

GP 18

Aktivan član
Ne mogu mislio sam se suzdržati dok ne stigne! Ali ovo je jace od mene! U moju kolekciju je stigao raritetni model wagona prve klase zeleznicke uprave SNCF firme Dynam! :ples2::odynam vagon 1.JPG jedva ga cekam da stigne krajem meseca a onda i više slika. Još dolazi u originalnoj ambalazi! Dugacak je ovaj Oktobar!:postar:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh