GP18- N Modeli

GP 18

Član foruma
Posle nesto vise od godinu i po dana kako se bavimo ovih hobijem resio sam da predstavim svoju N kolekciju parnjača i dizelki. Za početak mislim da je solidno. Dizel vuča se sastoji mahom od preradjenih americkih modela (Atlas,MTR,KATO,Mehano) sa ručno radjenim haubama (da se razumemo ovo nisu vrhunski vizuelni modeli ali lice na ono sto treba da postanu u budućnosti kada ovladam pravom tehnikom). Dok su parnjače uglavnom predstavnici mazgi pogodnih za dugu voznju po maketi. Te da vise neduzim slike govore vise od reci.
Trix prevezan sa EMS sistema
trix br01.jpg
buduća JZ33-063

33.jpg 331.jpg ARNOLD BR41
BR41.jpg
Arnold BR23
db23.JPG
Pokusaj JZ 441 na platformi FLM BR210 a sve ostale dizelke idu pod ZTP Pristina:cool1:
20140209_220705.jpg 20140209_133419.jpg 20140209_133642.jpg 20140209_133827.jpg 20140209_220614.jpg

GP 18

Član foruma
Ja znam jednog koji je dobio BR18.5 za malo pozniji rodjendan od zene!:djed Ako procackas po forumu znaces i ti!:hahahaha: Ma mi smo zanesenjaci to jeste tacno nego to su retki trenutci kad nas razumeju.:pozdrav: Evo Vam svima slagvor da od zene iskamcite lokomotivu za rodjendan.:sef:

SHUCA

Poznati forumaš
Zar postoji žena koja mužu kupuje lokomotive? .
Ima ih ...IMA...:naklon:
Ali ima i onih koji svojoj zeni kupe za rodjendan KOMPLET u "Z" sistemu... Da se i ona igra..
Sad zamisli kada se hvalisu sa poklonima od svojih supruga, a ova moja ni 5 ni 6, nego...
"Meni je moj muz kupio lokomotivu...!!!"-------Uvek ostanu bez teksta..:hahahaha:

I jedna ispravka... Nije samo BR 18.5...... Nisu zalud dva zida sobe pod vitrinama...
Jel tako GP-18 ????

MTR Eilzugvagoni... BRRRRRR:yes, bolesno dobro uradjeni modeli-svaka cast...
Arnold Br 18.4----- KATO 86-----MTRIX 52 i 01....Cekaj samo kada provozas po maketi...
Bukvalno ih mozes satima ganjati, Ta stara "metalurgija" je cudo jedno od robusnosti...

Mnogo ti lepih sati voznje zelim, i cuvaj suprugu i darezljivu familiju :pivo:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh